To się nazywa sprawiedliwa kara. Ten zwyrodnialec dostał 1000 lat więzienia

Arthur O'Derrell Franklin dostał 1000 lat kary więzienia. / Twitter/ Flickr
Arthur O'Derrell Franklin dostał 1000 lat kary więzienia. / Twitter/ Flickr

W USA się nie patyczkują z gwałcicielami. Jak podaje Fox News Sąd Najwyższy Florydy utrzymał wyrok 1000 lat więzienia dla mężczyzny skazanego za brutalne gwałty trzech kobiet w latach 80.

Jak podaje stacja Fox News Arthur O’Derrell Franklin w więzieniu będzie do końca swojego życia. Sąd Najwyższy Florydy zadecydował, że mężczyzna kwalifikuje się do zwolnienia warunkowego najwcześniej w 2352 r. A wtedy miałby 387 lat.

Jednak jakie zbrodnie popełnił, że dostał tak druzgocący wyrok? Otóż Franklin dopuścił się brutalnych gwałtów w 1983 r., gdy miał zaledwie 17 lat.

Jak podają amerykańskie media jego ataki były wyjątkowo brutalne i bezlitosne. Ten zwyrodnialec porywał swoje ofiary i zabierał je na odludne tereny, gdzie brutalnie, wielokrotnie je gwałcił i następnie okradał.

Sąd zaznaczył, że przestępca czerpał radość z cierpienia, które zadawał maltretowanym kobietom.

Sąd napisał w uzasadnieniu:

„W jednym przypadku lekarz, który przeprowadził badanie, zeznał, że ofiara doznała najcięższych obrażeń, jakie kiedykolwiek widział.”

Oprócz brutalnych gwałtów ten bandyta jest oskarżony za pobicia, porwania, ataki seksualne, rozboje z z użyciem broni oraz kradzieże.

Nczas.com/ Fox News

14 KOMENTARZE

 1. po 10 latach powinni na nim wykonać wyrok śmierci! Szkoda kasy na takie ścierwo,a czapa od razu nie jest wskazana!Niech się pomęczy i trochę poczeka na wyrok!

  • nie na nim. jego trzeba puścić. kara śmierci dla jego rodziców i dziadków. to oni go wychwali i oni biorą odpowiedzialność. proste i skuteczne.

   • kovalski – prawdziwy król śródmieścia,
    Wszystkich trzeba ich puścić!… Ekspresowo na najbliższe wybrzeże czarnego lądu. Rozumiem, że ten typ to potomek niewolników? Jego przodkowie i on sam tyle lat w Ameryce i jeszcze nie zdążyli się zintegrować a cóż dopiero mówić o tym desancie dziczy do Europy? Natura ciągnie hienę na pustynię i jej nie oszukasz. Takie geny i niech je wloką ze swoimi „zwłokami na swój ląd.

   • A twoi rodzice jeszcze żyją ,żeby mogli za ciebie brać odpowiedzialność?

  • Sądy nie chcą orzekać kary śmierci i dożywocia dla morderców i gwałcicieli.
   Jest wyjście – mają orzekać przymusową zmianę płci dla tych zbrodniarzy.
   Z obligatoryjnym wykonaniem operacji przez studentów medycyny opowiadającym się za ruchem LGBT.
   Zgodnie z rozprzestrzeniającym się trendem, nawet już kultywowanym
   w szkołach podstawowych w Polsce. Koniec dyskusji i sarkazmów!

 2. sprawiedliwa kara to byłaby kara śmierci dla wszystkich którzy te bydle wychowali.

  w tym momencie jest remis. w ten sposób dobro nigdy nie wygra ze złem.

 3. Nie pamiętam w którym kraju jest tak, że więźnia utrzymuje rodzina. Jak mu nie przyniosą jeść to zdycha z głodu. Bardzo podoba mi się ten pomysł

 4. Jakby to stwierdziła szwedzka sędzia: winnymi są jego ofiary, bo z powodu rasizmu i uprzedzeń społecznych nie chciały mu się oddać dobrowolnie, więc musiał się zaspokajać przemocą… :-)))))))))))))))))))

Comments are closed.