To się nazywa sprawiedliwa kara. Ten zwyrodnialec dostał 1000 lat więzienia

Arthur O'Derrell Franklin dostał 1000 lat kary więzienia. / Twitter/ Flickr
Arthur O'Derrell Franklin dostał 1000 lat kary więzienia. / Twitter/ Flickr

W USA się nie patyczkują z gwałcicielami. Jak podaje Fox News Sąd Najwyższy Florydy utrzymał wyrok 1000 lat więzienia dla mężczyzny skazanego za brutalne gwałty trzech kobiet w latach 80.

Jak podaje stacja Fox News Arthur O’Derrell Franklin w więzieniu będzie do końca swojego życia. Sąd Najwyższy Florydy zadecydował, że mężczyzna kwalifikuje się do zwolnienia warunkowego najwcześniej w 2352 r. A wtedy miałby 387 lat.

Jednak jakie zbrodnie popełnił, że dostał tak druzgocący wyrok? Otóż Franklin dopuścił się brutalnych gwałtów w 1983 r., gdy miał zaledwie 17 lat.

Jak podają amerykańskie media jego ataki były wyjątkowo brutalne i bezlitosne. Ten zwyrodnialec porywał swoje ofiary i zabierał je na odludne tereny, gdzie brutalnie, wielokrotnie je gwałcił i następnie okradał.

Sąd zaznaczył, że przestępca czerpał radość z cierpienia, które zadawał maltretowanym kobietom.

Sąd napisał w uzasadnieniu:

„W jednym przypadku lekarz, który przeprowadził badanie, zeznał, że ofiara doznała najcięższych obrażeń, jakie kiedykolwiek widział.”

Oprócz brutalnych gwałtów ten bandyta jest oskarżony za pobicia, porwania, ataki seksualne, rozboje z z użyciem broni oraz kradzieże.

Nczas.com/ Fox News