Znów imigrancka jatka! Muzułmański nożownik atakuje w Australii i zabija jedną osobę, zanim sam zostaje zastrzelony [VIDEO]

Źródło: Twitter

Imigrant z Somalii zaatakował nożem przypadkowych przechodniów w Australii. Terrorysta zabił jedną osobę, a dwie zranił zanim został zastrzelony.

Do zamachu doszło w Melbourne na ulicy Bourke Street. Policja została zaalarmowana po tym jak na ulicy zaczął płonąć samochód. Na miejscu okazało się, że wyskoczył z niego uzbrojony nóż napastnik, który zaatakował i ranił trzech przypadkowych przechodniów. Jedna z ofiar zmarła w wyniku odniesionych ran.

Gdy pojawiła się policja zaatakował również funkcjonariuszy. Jeden z nich odpowiedział ogniem i zabił napastnika.

Według świadków terrorysta wcześniej próbował wbić się samochodem w tramwaj, ale nie zdołał tego zrobić. Po rozbiciu samochodu miał go podpalić i nożem atakować przechodniów.

Terrorystą okazał się znany już służbom imigrant z Somalii. Graham Ashton komisarz policji stanu Wiktoria poinformował, że atak traktowany jest jak akt terroru i w tym kierunku prowadzone będzie dochodzenie.

Źródło: twitter

11 KOMENTARZE

 1. Zastanawiam się po co zmieniają miejsce
  pobytu, skoro wszystko im przeszkadza
  i” polują na ludzi”,którzy ich karmią. Jeszcze zdziwieni, że mają być deportowani.

 2. przecież do australii nie jest tak łatwo wjechać wiec jak oni to robią i to takie nieuki ?

 3. Chłopisko chyba co najmniej dwumetrowe, istny frankensztajn.
  Za jego zbrodnie odpowiadają też ci, co go przyjęli.
  I ci, co agitują za przyjmowaniem takich jak on.
  Powinni zostać surowo ukarani a ich majątek skonfiskowany i dany ofiarom popieranych przez nich bandziorów (jeśli te ofiary przeżyły) lub bliskim tych ofiar.

  Jeszcze ci, co przyjmują, i ci, co agitują za przyjmowaniem, będą tak ukarani.

Comments are closed.