Bosak po Marszu Niepodległości: „Spalenie flagi Unii Europejskiej jest jak najbardziej bezpieczne.” Sprawca już sam się zgłosił po nagrodę

Krzysztof Bosak. Foto: PAP/Radek Pietruszka
Krzysztof Bosak. Foto: PAP/Radek Pietruszka

Wiceprezes Ruchu Narodowego, członek Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Krzysztof Bosak wypowiadając się na temat spalenia flagi Unii Europejskiej podczas tego marszu, powiedział, że to jest zgodne z prawem.

„Spalenie flagi Unii Europejskiej jest jak najbardziej bezpieczne – stwierdził polityk w programie „Strefa starcia – Debata o Niepodległej”.

„Polska flaga podlega ochronie prawnej, natomiast logo Unii Europejskiej, czyli organizacji, która odbiera nam część naszej niepodległości, nie podlega ochronie prawnej. W związku, z czym wyrażanie swojej opinii – jeśli ktoś jest krytyczny wobec Unii Europejskiej lub jej polityk – w ten sposób jest po prostu zgodne z prawem” – stwierdził Bosak.

Zastępca dyrektora TVP1 ds. publicystyki Dawid Wildstein podzielił opinię Krzysztofa Bosaka, że nie można porównywać spalenia flagi Unii Europejskiej do takiego samego aktu wobec flagi jakiegokolwiek innego państwa, ale uznał ten akt za głupi.

„Dla mnie osobiście było to działanie po prostu głupie. Właściwie więcej – skrajnie idiotyczne – skomentował Wildstein.

Okazuje się, że tego straszliwego i groźnego czynu dopuścił się prezes Młodzieży Wszechpolskiej. Zaanonsował go skarbnik organizacji.

Skarbnik @MWszechpolska na moją prośbę zgłosił mnie na podany numer, celem uzyskania obiecanej nagrody za wskazanie sprawcy spalenia flagi UE! Ja nie mam zamiaru ukrywać tego faktu, a dodatkowo jeszcze @MWszechpolska może zarobić – stwierdził prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Ziemowit Przebitkowski.

W kwestii karania za spalenie niebieskiego materiału na kiju wiele osób pyta o zasadność karania. Nie jest to bowiem symbol jakiegokolwiek kraju czy organizacji.

Źródło: TVP Info/twittter.com/nczas.com

35 KOMENTARZE

 1. flaga UE nie problem. ewidentna schozofrenia narodowa.

  ale niech bosak nie kręci, tylko już ogłasza, że w 2019 roku MN będzie w każdą pierwszą niedzielę po 11.11, czyli dokładnie tak jak kiedyś ten dzień obchodziło wojsko.

  • niech sobie pasożyty robią swój marsz 11.11, a narodowcy swój 200,000 marsz klka dni później. to najlepiej pokaże Polakom kto w Polsce rządzi.

   w 2019 marsz pasożytów będzie zatem w poniedziałek 11.11, a narodowców w niedzielę 17.11.

   I TO BĘDZIE NAJWIĘKSZY SUKCES MN 2018.

    • może tak być. tam była masa różnych teatrów. od kół różańcowych, bo kół tetotalersów, oraz wyznawców różnej maści generałów i wodzów. nie spodziewałem się takiej ilość sekt.

     ale z drugiej strony było masę tzw wycieczek z nudy. cały blok, cała grupa znajomych, całe lokalne społeczności. pani jadzia która ma 70 lat wspierana przez grupę oprychów którzy mają 30 lat (zapewne sąsiadka). ogólnie widoki jak w społeczeństwie post armagadonicznym. wspólnoty.

     i było masę kompletnych degeneratów, którzy stworzyli istne stada degeneratów. wóda, wóda, wóda. chodzili kompletnie pozbawieni świadomości. jeden pajac pił wódę cenralnie, 10 cm od wojskowych, rozmawiając z nimi, ale wojskowi nie dali się sprowokować. nie reagowali, nawet słownie.

     no i kodziarstwo.

     ogólnie niesamowity cyrk. a na koniec jak zawsze rolnicy rozwiezieni przez taniaków z policji zebrali wszystkie barierki i poszli do domu. jedyni ludzie którzy na tym zarobili i się cieszyli, i mieli to wszystko kompletnie w d.pie. w jeden dzień, i to od 5 – 10 , i od 18 – 24 zarabiali ile dostają w miesiąc.

   • „to najlepiej pokaże Polakom kto w Polsce rządzi.”

    W Polsce tak jak i wszędzie na świecie rządzą pieniądze dziecino.
    Dorośnij najpierw a potem prowokuj bo jeszcze nie dorosłeś do polityki.

    • może tak być.

     raz jeszcze przemyślę temat.

 2. Bosak Sprzedawczyk, który opchnął marsz za paczkę fajek, i Dawidek Wildsztajn, któremu tatuś posadkę załatwił w TVP, fajna ekipa, prawdziwi Niezłomni, idole dzisiejszej młodzieży!

   • wiem, boli, ale to prawdziwa twarz waszych idoli, zwykłe szmaty, takie „Bolki” naszych czasów, sprzedadzą kolegów dla fejmu, kasu, panienek, niezłomny Bosak, to jak „Bolek” skaczący przez mur na motorówce i obalający komunizm, hehe

    • Te określenia zarezerwuj dla swoich rodziców, za to, że nie dołożyli wystarczających starań, aby Cię nauczyć kultury, biedny i zapluty z nienawiści prostaczku.

  • Nie opchnął, gdyby nie narodowcy to w rządowej podróbce Marszu Niepodległości maszerowałaby tylko sekta Smoleńska.

  • wątpię by to była paczka fajek. to mogła być nawet i cała walizka $$$. to był majsterszyk SB.

   A teraz bosak może objąć tu dwie funkcje..

   1. sprzedać PiS RN na głosy, tylko PiS wie, że wtedy i tak powstanie opozycja, bo wszędzie gdzie jest reakcja jest i kontrreakcja

   2. tak kontrolować RN by nigdy się nie podniósł, i by te głosy się rozproszyły z korwinem, i resztą – strategia SB ostatnich 30 lat, a nawet i 400 lat. teraz z walizką pieniędzy bosakowi zejdzie ciśnienie.

   mówiąc krótko… trzeba ten RN po prostu przejąć jakąś klarowną nową ideologią.

   • Przejmij koło gospodyń wiejskich – tam się lepiej nadajesz.
    :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Tym zachowaniem Bosak udowodnił,że nie dorósł do jakiejkolwiek funkcji politycznej. Wiedział,że szykuje się Tusk i reszta i tylko czekali jak to rozwalić i wszcząć burdy. Idiotyzm najwyższej rangi.

     • obawiam się, że jest odwrotnie.

      obawiam się, że tym zachowaniem bosak udowodnił, że właśnie się nadaje do funkcji politycznej. i tu jest problem.

   • teatrzyk. podpalenie flagi UE też było ustalone z PiS. jeden wielki teatr.

    • Nie wiem, ale nie zdziwiłbym się jak to byłaby opłacona TVN-owska ustawka. Chociaż ci akurat bardziej jadą pod Hitlera, Hessa i takich tam.

 3. A reżimowe media tj wPolityce zachowują się już jak Trybuna Ludu. Cenzura na całego. Zakazane słowo to żydokomuna. Piszą o sukcesie rządowego marszu itp. Pisaki to tragedia dla Polski.

 4. Mogli na fladze umieścić 11 zamiast 12 złotych gwiazd, nie byłaby to wówczas flaga UE.

 5. Biedni, „prawdziwi Polacy”, aby Was wytępić, najlepiej dać Wam wolność, to sami sobie nawzajem poukręcacie te Wasze durne łby, więc może trochę umiaru w tym swoim wypisywaniu.

 6. „odbiera nam część naszej niepodległości”
  Dobre sobie, „część”.

 7. nie ma czegoś takiego jak flaga unii europejskiej.
  unia europejska to nie państwo.
  to coś można najwyżej nazwać niebieską szmatą z żółtymi gwiazdkami.

 8. Deportować tego pana co spalił poza UE najlepiej do Rosji. Plus odebranie obywatelstwa RP. I sprawa załatwiona.

 9. I co cwele i pedały czynne i bierne, i co jewropejczycy? 400 000 – 500 000 myślących i wiernych Polaków skandowało Bóg-Honor-i-Ojczyzna, nasze kamienice i nasze ulice, Wielka Polska!
  Od dziś cwele i pedały czynne i bierne i jewropejczycy zamknąć paszcze bo wam na…..

 10. Narodowcy zgodzili się na prośbę PiSuarów zrezygnować z wykrzykiwania hasła „śmierć wrogom ojczyzny”, a czy dotrzymali słowa? Tego nie wiem, wiem tylko, że są tchórzami – Nacjozјebistyczna przystawka PiS-u uczepiła się jak rzep P(i)$iego ogona.

  Wielcy bohaterowie podpalają flagę UE, a przestraszyli się unijnych zdrajców i nie przeszkadzało im stać za nimi i maszerować z nimi.

  Siła nie polega na większości. Bolszewicy myśleli, że jeśli jest ich większość to mają rację i są silniejsi. Poza tym narodowców nie była większość, była ich mniejszość, a reszta to zwykłe normiki którym łatwiej było ustawić się z tyłu marszu, niż z przodu.

  Jeszcze do was nie dotarło co tu się stało? Narodowi idioci kolejny raz się sprzedali (wcześniej zrobili to w sejmie). No cóż ostrzegałem was przed narodowcami, że to są łatwo przekupne gnidy bez honoru (bo bez pieniędzy), ale wy jak zwykle nie chcieliście mi wierzyć, tylko napalaliście się na tych narodowych idiotów. Wolnościowcy dobrze wiedzą, że prawdziwa data odzyskania niepodległości to 7 października, a nie 11 listopada, dlatego nie mają zamiaru uczestniczyć w tej sanacyjnej faszystowskiej maskaradzie.
  TYLKO PARTIA WOLNOŚĆ!

 11. Kazda flage mozna spalic. A jesli prawo polskie mowi inaczej to nalezy je zmienic.

Comments are closed.