Katolickie radio na kolanach przed „Gazetą Wyborczą”. Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem w ostatniej chwili usunięty z ramówki

Stanisław Michalkiewicz. / fot. YouTube/CEPowisle
Stanisław Michalkiewicz. / fot. YouTube/CEPowisle

Wolność słowa, ale tylko na naszych warunkach – to stara śpiewka lewackich mediów i organizacji. W poniedziałek po raz kolejny potwierdziło się, że „monopol na wolność przekazu” ma wyłącznie jedna strona.

Katolickie Radio Emaus z Poznania, czyli oficjalna rozgłośnia archidiecezji poznańskiej w poniedziałkowy wieczór miało wyemitować nagraną wcześniej rozmowę ze Stanisławem Michalkiewiczem. Wywołało to ogromną falę hejtu i protest poznańskiej „Gazety Wyborczej”.

„Publicysta znany z antysemickich wypowiedzi i obrażania kobiet” – tak w artykule pt. „Katolickie Radio Emaus przeprowadziło rozmowę z antysemitą, który obraża kobiety. Po protestach – nie nadało jej” określono znanego i szanowanego publicystę oraz autora książek.

Jak twierdzą dziennikarze „Gazety Wyborczej”, informacja o audycji radiowej wywołała protest świeckich i duchownych w całej Polsce. Dziwnym trafem, jak się domyślamy, „masowy protest” zniknął z sieci, ponieważ poza kilkoma komentarzami lewackich aktywistów i dziennikarzy trudno jest doszukać się masowego sprzeciwu wobec publikacji rozmowy.

Niestety, prawdopodobnie przez lewacki atak zdecydowano się odwołać audycję. Radio Emaus na swoich profilach społecznościowych ani też portalu internetowym nie tłumaczy tej decyzji. Możemy jedynie domyślać się, ile to telefonów i maili odebrała redakcja od „obrońców wolności słowa”.

Na szczęście, „Gazeta Wyborcza” i inne lewackie organizacje czy też media, nie mają wpływu na działanie naszego portalu. Dlatego też informujemy, że nie zaprzestaniemy publikować wszelkich treści tak znanego i szanowanego publicysty, jakim niewątpliwie jest Stanisław Michalkiewicz.

źródło: poznan.wyborcza.pl / Wolność24.pl

19 KOMENTARZE

 1. Ale już przeobiektywny Skowroński z radia WNET NALEGA , ABY P.MICHALKIEWICZ „PRZEPROSIŁ Kasie”!
  Panie Skowronski panu to kury szczać prowadzać a nie manipulować Polakami! I nakoniec p.skowronski staropolskim:paszoł won

  • Skowroński się s****ł żeby dostać koncesję na Warszawę i Kraków. Ot, mamona jednak silniejsza.
   A w Radiu Emaus ostatnio zaszły jakieś zadziwiające, i nie do końca wyjasnione zmiany. Wyrzucono na pysk praktycznie cały zespół, i po „weryfikacji” przywrócono do pracy ok. 20% zespołu. Reszta won.
   Biskup Gądecki, który aktywnie broni rodziny, zdaje się być w innych sprawach pod silnym wpływek środowisk opiniotwórczych dokarmianych czosnkiem.

   • Dodam tylko, że redaktor Michalkiewicz wielkrotnie wskazywał na niezrozumiały filosemityzm bpa Gądeckiego.

 2. Dlatego was lubie (michalkiewicza dużo mniej, bo apelowal o pozostawienie zydowsko/komunistycznego betonu w urzędach szkodzacego Polsce, w spokoju).TYLKO co mnie guwno obchodzi pogoda w warszawie. Czym mniej bzdurnych niepotrzebnych badziewi tym lepiej

 3. Od zapewniania, o niezaprzestawaniu publikowania Michalkiewicza, ważniejsze jest ciągłe przypominanie o niezmiennym programie UPR-u, KNP i Wolności, dzięki realizacji którego każdy może sobie założyć „nadajnik medialny” (w tym stację radiową), również dlatego, że rząd nie będzie musiał być tak łaskawy jak 500+ i owocami swojej pracy każdy sam będzie zarządzał, co oznacza ich obfitość, a także, iż nie będą one zatrute.

 4. Nawet biskupi zapominają o słowach Zbawiciela a mówił Pan Jezus „nie bądźcie letni” – patrz List do Kościoła w Laodycei z Apokalipsa św. Jana

  „15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
  Obyś był zimny albo gorący!
  16 A tak, skoro jesteś letni
  i ani gorący, ani zimny,
  chcę cię wyrzucić z mych ust.”

  Świat schodzi na psy gorzej jak „za komuny”. Dziś „gorących” bohaterów już nie ma.

 5. Szanowny Panie Michalkiewicz od zawsze podziwiam pana podejście do poruszanych sytuacji i tematów. Oby tak dalej i oby Panu sił nie zabrakło oraz poczucia humoru !!!!!!!!

 6. To się nazywa weryfikacja. Radio Emaus niestety nie przeszło.
  We Wrocławiu z kolei pismo katolickie Nowe Życie tuż przed wyborami opublikowało artykuł w którym opisywano plany inwestycyjne na najbliższe lata, czyli generalnie walka z CO2, gdzie inwestycje polegać miałyby na ograniczaniu ruchu samochodowego, czyli np. wyłączanie coraz większych połaci miasta z ruchu samochodowego, likwidacji parkingów na rzecz ścieżek rowerowych, oraz stosowanie wszelkich utrudnień mających obrzydzić kierowcom poruszanie się autem po mieście. Na początku nie zwróciłem uwagi, kto jest autorem artykułu, sądząc że to napisał ksiądz zdziwiłem się że przemyca lewicowe treści. Nie napisał tego ksiądz, a Jacek Sutryk, ten sam który 7 listopada w tak zwane „święto” Diwali namalował sobie na czole kropkę i rozdawał ludziom jedzenie.
  Takie mamy w Polsce media „katolickie”.

 7. „i tak znanego i szanowanego publicysty, jakim niewątpliwie jest Stanisław Michalkiewicz.” boki zrywać !!
  Cieszy, że radio z nazwy katolickie, postanowiło być katolickie też w praktyce.
  Boże chroń nas od „prawdziwych katolików” z ncz, z nie katolikami damy radę sami.

  • rozumiem Gosiu, że ty wolisz taki katolicyzm pani Gronkiewicz Waltz, czyli Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek, żeby było po równo, tyle , że to właśnie nie jest katolicyzm droga Gosiu

   • Może Gosia na dobranoc studiuje talmud?Stąd ta mentalność Kalego.To taki „nasz” żydofil.Co ona tak się tak uwzięła na St.Michalkiewicza?Ani nie rządzi,ani nic jej nie zrobił,nie nałożył na nikogo „podatków” w sumarycznej wysokości 80%.Może czuje się molestowana poprzez kpinę Michalkiewicza z rzeczywistości,która ją otacza?Jej ciasny umysł nie dopuszcza myślenia odmiennego od „standardu”,narzuconego przez główny ściek pomyj.

 8. Tak więc jeśli ktoś decyduje się nie lansować arcypodłej kanalii, to jest „na kolanach przed Wyborczą”.
  I wy macie czelność się skarżyć na załganie?!

Comments are closed.