Zabił ciężarną kobietę strzelając do niej z kuszy. Dziecko udało się uratować

Sana Muhammad została zamordowana strzałem z kuszy/ Twitter: Daily Mail/ pixabay
Sana Muhammad została zamordowana strzałem z kuszy/ Twitter: Daily Mail/ pixabay

Tragedia w Londynie. 35-letnia kobieta została zabita w swoim domu w północno-wschodnim Londynie. Mordercą był jej były partner, który zabił ją strzałem z kuszy. Na szczęście dzięki cesarskiemu cięciu lekarzom udało się uratować życie dziecka. Sana Muhammad osierociła 6 dzieci.

Kobieta była w 8. miesiącu ciąży. Do tragedii doszło gdy kobieta zmywała naczynia. Jej były partner strzelił do niej z kuszy. Świadkami tego bestialskiego ataku na ciężarną kobietę było pięcioro jej dzieci.

Jak podaje „Daily Mail” mimo natychmiastowej interwencji służb medycznych, kobieta zmarła. Dziecko przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Bezwzględnym mordercą jest 50-letniego Ramanodge Unmathallegadoo, były partner kobiety. Sana Muhammed miała troję dzieci z tym mordercą i dwie córki z drugim partnerem.

Z zeznań świadka wynika, że celem byłego partnera kobiety mógł być jej obecny partner.

„Poszedłem do szopy, żeby schować karton. Tam siedział on, z naładowaną kuszą. Spojrzał na mnie, chciał strzelić, więc pobiegłem do domu.”

„Krzyczałem do żony: Uciekaj, uciekaj! A on to zrobił. Nie mogę przestać myśleć, że przyjęła moją strzałę” – powiedział Imtiaz Muhammad.

Zabójca Ramanodge Unmathallegadoo i jego ofiara Sana Muhammad.
Zabójca Ramanodge Unmathallegadoo i jego ofiara Sana Muhammad.

Nczas.com/ Daily Mail/ wp.pl

15 KOMENTARZE

 1. Facio się schował i z ukrycia wołał do kobitki: Uciekaj! Niezły gość. Kultura Wschodu.

  • Nie wyciągałbym daleko idących wniosków kulturowych. Facet stchórzył i tyle. Jak królowa Elżbieta Łokietkówna traciła palce u ręki, to jej mąż Karol Robert (król węgierski, Andegaweńczyk) pod stół wskakiwał.

 2. Bardzo bym prosił Szanowną Redakcję o minimum przyłożenia się do opracowywania informacji o tak tragicznym wydźwięku. Błędy i przejęzyczenia są tak tu skondensowane, że budzą śmiech, a nie współczucie. Za co muszę się przed samym sobą wstydzić.
  „…mimo natychmiastowej interwencji służb medycznych, kobieta zamarła.”
  „Jej były partner strzelił do niej by ją zabić z kuszy.”
  „Krzyczałem do żony: Uciekaj, uciekaj! A on to zrobił.”

  • Wybaczyłbym redakcji te w sumie drobne błędy usprawiedliwiając ją ogromnym wzburzeniem spowodowanym faktem że oto tradycyjny angielski gentelman strzela z kuszy do tradycyjnej angielskiej lady.
   Mnie bardzo interesuje czy przed strzałem zdjął z tradycyjnej angielskiej głowy tradycyjny angielski melonik czy też pozostawał w nim żeby zachować tradycyjną angielską tradycję. Allachu akbar.

    • Zazdrość, to zazdrość; tchórzostwo, to tchórzostwo. Nie baczą na kolor skóry ani pochodzenie. No, gdyby kindżałem zachlastał, to jeszcze, jeszcze, ale z wielce europejskiej kuszy?

     • Kiedyś europejski konserwatyzm mógł się kojarzyć się z jaką taką przyzwoitością wyniesioną z domu i wychowania, obecnie zamiast konserwatystów pozostało lumpenprawactwo, które cieszy się że morderstwo dało okazję do kpin. Wysłannik Allaha, pokój i błogosławieństwo boże z Nim, powiedział: „Nie ciesz się z nieszczęścia swojego brata, bo Allah może się nad nim zlitować, za to ciebie może dotknąć to z czego drwiłeś.”
      Ta kobieta zmarła w ciąży i zgodnie z sunną jest męczennicą, więc będzie szczęśliwsza od nas, a już szczególnie od różnych tanich internetowych szyderców.
      اللَّهُـمَّ اغْفِـرْ لَهَا ، وَارْحَمْهَا ، وَعَافِهَا، وَاعْفُ عَنْـهَا

 3. Człekokształtni ubogacają to rzymskie miasto…

 4. Jaka europejska uroda tego strzelca, choć wygląda mi na babaja. Nie pasowało mu pewnie, że małżonka jest teraz z innym i musiał ją zabić, no bo przecież albo on albo nikt. Zwierzęta nic więcej.

 5. CZYLI NA NASZE: ZASIŁEK SIĘ SKOŃCZYŁ , NA ALIMENTY NIE MA, TO IDZIE SIĘ RADYKALIZOWAĆ NA KOSZT PAŃSTWA.

 6. Całe szczęście w Polsce na kuszę trzeba mieć pozwolenie. Przez co na pewno żaden wariat nie popełni podobnego czynu. Chwała biurokracji i etatyzmowi!

Comments are closed.