Brutalny gwałt na 3-letnim chłopczyku. Mieszkańcy przyznają: Tam działa mafia, która kupuje dzieci do gwałtów

Alshahada Thamer nielegalny imigrant z Syrii dopuścił się brutalnego gwałtu na 3 letnim chłopcu. Foto: fb
Alshahada Thamer nielegalny imigrant z Syrii dopuścił się brutalnego gwałtu na 3 letnim chłopcu. Foto: fb

Agia Eleni to obóz dla uchodźców w północno-zachodniej Grecji. Praktycznie codziennie w greckich mediach pojawiają się informacje o przestępstwach do których tam dochodzi. Ostatnie szczególnie wstrząsnęło lokalną społecznością.

Alshahada Thamer nielegalny imigrant z Syrii dopuścił się brutalnego gwałtu na 3 letnim chłopcu. Jak twierdzi matka ofiary, do zdarzenia doszło, gdy syn przebywał na zajęciach sportowych. Przybiegł po nich do domu ze łzami w oczach, zewnętrzne obrażenia wskazywały ewidentnie na gwałt.

Dziecko natychmiast zostało odwiezione do najbliższego szpitala. Lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Ioannina potwierdzili, że chłopiec został wykorzystany seksualnie.

Podejrzany Thamer został po kilku godzinach odnaleziony w obozie. Policja wyjaśnia jak doszło do tragicznych zdarzeń.

Tragedia 3-latka wywołała falę dyskusji w mediach i na ulicach. Na jaw wychodzą kolejne afery i przestępstwa z obozów dla imigrantów.

„Sytuacja jest bardzo zła Moria nie jest bezpieczna” – mówi 32-letnia kobieta z Afganistanu, która mieszka w obozie ze swoją córką Morią. Według innych mieszkanek, które zdecydowały się opowiedzieć o sytuacji wewnątrz Agia Eleni, dzieci żyją w ciągłym zagrożeniu porwaniem dla gwałtu.

„Wszystkie kobiety i dzieci żyją w ciągłym strachu” – podsumowała 32-letnia Afganka.

Podobnego zdania jest anonimowy 21-letni imigrant, który zamieszkuje w obozie. W wywiadzie dla lokalnych mediów stwierdził, że obecnie utworzyły się gangi dorosłych mężczyzn, który kupują dziewczynki w wieku 12-13 lat, a następnie je wykorzystują.

„Słyszałem, jak niektórzy z nich mówili – kupiłem młodą dziewczynę zeszłej nocy” – zeznał mężczyzna.

źródło: VoiceofEurope.com / Wolność24.pl

22 KOMENTARZE

 1. Dzicz! Dzicz dziczą poganiana! Przy czytaniu takich wiadomości jestem za rozstrzelaniem dziczy na miejscu!

  • Lewacka patologia wciąż nie widzi w tym problemu i ściąga dzikusów jeszcze więcej.

    • Takie zwierzęta nadają się wyłącznie do odstrzału i utylizacji.

   • lewak to ścierwo,
    Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym dziadostwem (każdym!) nie robi porządku.

    • I nie zrobi, bo to przyznanie się do własnej słabości. Lewactwo wymyśli kosmitów, komunistów (oczywiście tych złych z rogami i ogonem), nazistów i przyjaciół Gitlera. Wszystko jest złe – „nasza marksistowska doktryna jest cacy”. Oni prędzej padną, unurzają w rynsztoku własne narody, niż przyznają, że nie mieli racji. Popatrz na tym forum na dziada „ala wilk”. Wypisz , wymaluj lewak z zakręconym ogonem i chrumkiem z pełnym patosem. Właśnie to jest przedstawiciel nowoczesnej klasy europejskiej. Przysłowia się zmieniają z biegiem czasu. Kiedyś był mierny, bierny, ale wierny. Dziś jest mierny, wierny, ale koszerny. Przykre to, jak ja postrzegam Polskę, bo „żałość przeogromna mnie napawa”, ale wiedz jedno – Polska nie dorosła w tym kształcie do samostanowienia. Do oporu i odporu. Muszą minąć następne pokolenia, by z wykolejonego świata polityki wyeliminować wszy, które bezpośrednio krzywdy nie robią, ale na tyle potrafią podgryźć, że w konsekwencji uśmiercą. Tak dziś wygląda Polska. Wiem jedno – Polska znów unurza się na kolanach w błocie przed „wielkimi Europy”. I nie wiem, czy kiedyś znajdzie się Piłsudski….. Na miarę czasów i możliwości. Gdy marksistowska ideologia , ssana będzie z mlekiem ( antyeuropejskiej matki).

     • Co ty mówisz? cyt. „Muszą minąć następne pokolenia, by z wykolejonego świata polityki wyeliminować wszy…” Jak nie zrobimy porządku na już! to te następne pokolenia nie mają szans na przeżycie. Nie wspomnę już o normalności. Czy nie widzisz tego, że społeczeństwa zostały celowo demoralizowane od lat. Tak samo jak i od lat były systematycznie i skrupulatnie niszczone wszystkie wartości białych Europejczyków. To „robota” do wykonania dla naszego pokolenia, jeśli chcemy życia dla następnych pokoleń….

     • Boże dopomóż w perswazji. Nie wiem, jak z europejskimi społeczeństwami. Wiem jak z niemieckim. Tu niczego nie trzeba demoralizować, demonizować lub deprawować. Tu jest społeczne przyzwolenie za „wielkością Niemiec”. Tu każdy Niemiec wie, że jest najlepszy w tym co robi i kim jest. KROPKA. Każde Państwo, narodowe lub internacjonalne, jak US, natychmiast znajduje się w „globalnym spłuku”. Każdy, który myśli inaczej, bez narodowych spostrzeżeń, jest traktowany jak odszczepieniec. (to mi w tym kontekście przyszło do głowy). Ciężko rozmawia się z Polakami, gdy demokracja to to, co mają na co dzień, a tu dzień jak co dzień.

  • Sądy nie chcą orzekać kary śmierci i dożywocia dla morderców i gwałcicieli.
   Jest wyjście – mają orzekać przymusową zmianę płci dla tych zbrodniarzy.
   Z obligatoryjnym wykonaniem operacji przez studentów medycyny opowiadającym się za ruchem LGBT.
   Zgodnie z rozprzestrzeniającym się trendem, nawet już kultywowanym
   w szkołach podstawowych w Polsce. Koniec dyskusji i sarkazmów!

  • Przynudzasz znowu „ala”. Myślisz, że na tą marną prowokację ktoś się nabierze? Marzy ci się „zbiorówka” a tu na twoje „wdzięki” chętnych brak:)

  • Akurat w tym przypadku Putin zostal wzgardzony i jakos dziwnie pominiety, wiec uwaga jest nielogiczna.

   OTRZASNIJ SIE ALOWILKU ! ! !
   BREDZISZ JAK NIGDY WCZESNIEJ !

 2. Jak Grecy stali sie narodem idiotow i skamla po katach zamist chwycic bron do reki i zrobic z g.ownem porzadek to beda mieli to na co sobie zapracowali przez ostatnie lata!!!

  • To nie oni sobie na to zapracowali. Zapracował na to ich lewacki rząd. Rząd wykupiony przez Brukselę i przede wszystkim Berlin. Sponsorowany, opłacany i korumpowany przez UE. Możemy dyskutować. Ja potrafię wykazać, jak UE wydoiło Grecję. Wyssało szpik do cna. Mam przyjaciół Greków. Ludzi wykładających na uczelniach, Ludzi światłych, ale i patriotów, którzy wychowali się w zachodniej Europie. To co mówią, a mówią w oparciu o fakty, graniczy z cudem. Cudem armagedonu. Byłem, widziałem, mogę ocenić i stwierdzić, że to był i jest zamach na Grecję. Ubliżacie Grekom, że przywłaszczali pieniądze im nienależne, że lenie, że żyją na południu i jest im z tym dobrze.. Za mycie rąk w pracy, za chęć bycia i życia. Jaki każdy
   z nas ma wpływ na to, co mu wliczają w jego wynagrodzenie? Każdy cieszy się, że ma więcej. A jak to wygląda później? Nie ma nic. I o to chodziło. Podziwiam pisowski, polski rząd, że szuka innych dróg. Powtarzam, mimo tego że nie mieszkam w Polsce – Europa to ideologiczny zryw. Po zrywie pozostaje obsrana koszulka. I tym Europa się kończy. Stawiam swoje 100 Dolarów za waszych 10 europejskich paciorków. Stoi?

 3. A bo tam męzowie, ojcowie i faceci to cioty. Jakby mi ktos syna zgwałcił to jak Bóg mi świadkiem, wziąłbym młotek i poszedł na łowy.

 4. Już kiedyś pisałem. Nie wpuszczać dzikich małp do Europy a Ci którym się to udało, powinni zostać wykastrowani już na plaży zanim znikną . Tam powinny stać pinki i toporki i każdego dzikusa kastrować . Nie ma innej siły na tych zwyroli. Na końcu na tym samym pinku powinna położyć swój podły łeb sprawczyni tego haosu – makrela.

Comments are closed.