Co za zachowanie Owsiaka w sądzie! Internauci komentują: „Był pod wpływem w sądzie?” [VIDEO]

Jerzy Owsiak i Krystyna Pawłowicz. / fot. Twitter
Jerzy Owsiak i Krystyna Pawłowicz. / fot. Twitter

Bardzo dziwne zachowanie Jerzego Owsiaka, założyciela WOŚP, podczas rozprawy w sądzie. Był on w sądzie z powodu oskarżenia przez posłankę PiS Krystynę Pawłowicz o nawoływanie do nienawiści. Chodzi o ogłoszony w 2014 r. w Internecie konkurs na rozszyfrowanie wulgarnego skrótu „RWKPWK”.

Krystyna Pawłowicz złożyła pozew o nawoływanie do nienawiści. Chodzi o konkurs oraz utworzenie profilu „Ruch Wypier… Krystyny Pawłowicz w Kosmos”, za co Owsiak został pozwany, sam jednak twierdzi, że jest niewinny.

„Pani Pawłowicz założyła mi sprawę o coś, czego nie dokonałem. Nie jestem założycielem tej strony, nie jestem autorem. To można sprawdzić w ciągu sekundy” – powiedział Owsiak. Tymczasem Pawłowicz upiera się, że Owsiak jest inspiratorem powstania „Ruchu”.

„Hejt pod moim adresem łączę z działaniami pana Owsiaka, na którego wypowiedzi hejtujący się powołują. Uważam, że pan Owsiak ma jakąś fobię na moim punkcie. Niszczy trwale, konsekwentnie i natrętnie mój wizerunek” – powiedziała w sądzie.

Posłanka PiS, za obraźliwe słowa Owsiak, domaga się przeprosin i 50 tys. zł zadośćuczynienia. Na sali sądowej Owsiak wyglądał na bardzo pobudzonego. Tłukł pięścią w blat, krzyczał, machał rękami, istny cyrk. Sam sędzia kilkukrotnie zwracał mu uwagę.

„Czy Owsiak był dziś na sali sądowej „pod wpływem”, czy on się normalnie tak zachowuje?” – zadał pytanie Pan A.D, Internauta, który zamieścił to nagranie w sieci.

8 KOMENTARZE

  1. j owsiak ty psychopato powinni cie zamknac w psychiatryku ,zasrany ;dyrektorku ;pomiocie resortowy ;synu malpy i pajaka .ty powinienes siedzie na dzrzewie ,jeszcze nie dojrzales do tej cywilizacji , 666

  2. Konsekwentnie i natrętnie swój własny wizerunek niszczy Pawłowicz swoimi żenującymi wypowiedziami.

  3. Zapity posowiecki ryj !!!!!!!!!!!! No cóż tak wyniósł z domu !!!!!!!!!!!

  4. Zjeb który nie wytrzymuje presji kasy.
    A niedługo nowy zastrzyk (mowa o finansowaniu) nie żeby odrazu ćpiarz

Comments are closed.