Dziennikarz TVN jak nazista? Wyciekły szokujące zdjęcia z „urodzin Hitlera” [FOTO]

Halujący dziennikarz TVN. / foto: print screen portalu wpolityce.pl
Halujący dziennikarz TVN. / foto: print screen portalu wpolityce.pl

To nie była prowokacja dziennikarska, a TVN nie zapłacił za organizację urodzin Adolfa Hitlera? Interesujące zatem jest, że dziennikarz TVN bez żenady hajluje pod flagą trzeciej rzeszy. O tej bulwersującej sytuacji poinformował portal wpolityce.pl.

Przypomnijmy, w styczniu w „Superwizjerze” TVN wyemitowano reportaż gdzie dziennikarze „spontanicznie” nagrali ukrytą kamerą imprezę z okazji 128. urodzin Adolfa Hitlera, nakręcono to w lesie pod Wodzisławiem Śląskim.

Portal wPolityce w tamtym tygodniu opisał, że te „spontaniczne” urodziny według świadka wydarzeń zostały zamówione i zapłacono za nie 20 tys. zł. W zeznaniach pojawiło się jedynie określenie „biznesmen”.

Warunkiem zapłaty miał być udział w wydarzeniu kobiety, jak twierdzi portal– współautorki reportażu. Czyżby TVN był współorganizatorem tego wydarzenia?

Teraz jest jeszcze ciekawiej i smutniej za razem. Tym razem wPolityce opublikował zdjęcia Piotra Wacowskiego, operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu „Polscy neonaziści”. Na zdjęciach widzimy, jak dziennikarz wyciąga rękę w geście nazistowskiego pozdrowienia.

„Z naszych informacji wynika, że to sam Wacowski nalegał, by jeden z uczestników uwiecznił go przy portrecie Adolfa Hitlera i swastykach i nikt z uczestników imprezy nie nalegał, by Wacowski pozował do zdjęcia przy wizerunku zbrodniarza. Miała to być inicjatywa samego operatora TVN” – czytamy na portalu.

64 KOMENTARZE

  • Redakcja jak zwykle zwołuje pacjentów specjalnej troski na smakowitą papkę brunatno medialną. Bronicie polskich neohitlerowców w zaparte, normalka. Ludziom myślącym nic więcej nie potrzeba aby sklasyfikować wasz portal. Waszym manipulacjom nie ma końca, byle ogłupiać młodych ludzi. Cała pociecha, że chętnych aż 1,5%.
   Oglądałam reportaż i dyskusje na jego temat nie raz. Reporterzy działali pod przykrywką, więc co w tym dziwnego że zachowywali się tak jak jego uczestnicy ? Nigdy tego nie ukrywali !

   • Wystarczy poczytać co żydzi wyprawiają w Palwstynie żeby zrozumieć że nazizn to ich tefauenowa natura.

    Czy Josef Mengele byłby widzem tefauen?

    • Josef Mengele urodził się 16 marca 1911 w Günzburg (nad Dunajem). Był drugim synem bogatego niemieckiego przemysłowca. Jego rodzina była bardzo katolicka..

     • Profesor Bydłoszewski też był bardzo katolicki

     • Bydłoszewski lubił tefauen, nawet teraz podgląda z dołu. Eichman by chętnie oglądał gdyby doczekał

   • Ukryli to w lesie i trzymali przez 8 miesięcy.Jeżeli propagowanie(w jak można coś propagować w lesie?) nazizmu w Polsce jest zakazane,a TVN to ukrywał przez 8 miesięcy oznacza,że TVN powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej.A tak poza tym jesteś umysłową amebą.

 1. Hitler był przecież socjalista lewakiem, który w dzisiejszych czasach zapisał by się do antify… więc się wszystko zgadza

  • Pudło Darth Vader – Hitleryzm był narodowo chrześcijański, Watykan był jego pierwszym ważnym sprzymierzeńcem.”
   ” Sukcesem Hitlera na polu polityki zagranicznej był podpisany w 1933 r. konkordat z Watykanem. Dzięki niemu Hitler uzyskał legitymizację międzynarodową. Hitler podkreślając swoje chrześcijaństwo. Negocjacje zainicjowały obie strony, wzorując się na obopólnie korzystnym konkordacie z 1929 r. pomiędzy Watykanem i Mussolinim. Hitler uzyskał ogromną korzyść z paktu z Watykańskiej. Jeszcze przed podpisaniem konkordatu, ogłosił cieszący się złą sławą dekret wprowadzający przymusową sterylizację mniejszości seksualnych i chorych umysłowo, co stanowiło jawny afront względem nauki Kościoła. Jednak nawet ta prowokacja nie osłabiła zapału Stolicy Apostolskiej do zawarcia konkordatu….Podpisany 20 lipca 1933 r. dokument można określić jako typową polityczną łapówkę. Kościół udzielił swojego poparcia nowej dyktaturze, w pełni akceptując faktyczną likwidację demokracji i wolności słowa. W dodatku przywiązał swoich biskupów do hitlerowskiej rzeszy przysięgą lojalności. W zamian otrzymał ogromne dochody i ochronę swoich przywilejów. Lekcje religii oraz modlitwa w szkołach zostały przywrócone, a krytyka Kościoła zabroniona. ..Oczywiście w konkordacie nie ma wzmianki na temat praw wyznawców innych religii niż katolicka. Nawet, jeśli kościelni notable byli niezadowoleni z konkordatu, to nie okazywali tego, śląc gratulacje dyktatorowi. W Niemczech Kościół obchodził razem z rządem uroczystości dziękczynne, które stanowiły połączenie symboliki faszystowskiej i katolickiej…” Gregory S. Paul „ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU”

   • @ Gośka pudło! To że Hitler był ochrzczony nie czyni z niego katolika. Hitler był poganinem, czcił bóstwa germańskie. Z Kościołem Katolickim i generalnie chrześcijaństwem zamierzał rozprawić się zaraz po Żydach. Kilka cytatów z Hitlera:

    „Albo jest się chrześcijaninem albo Niemcem. Jednym i drugim być nie sposób”

    „Wojna się zakończy. Ostatnim wielkim zadaniem naszych czasów będzie wówczas jeszcze rozwiązanie problemu Kościoła”

    Hitler był typowym dzisiejszym „lewakiem”: poganin, wróg Kościoła i chrześcijaństwa, wegetarianin, miłośnik zwierząt i prawdopodobnie homoseksualista (raczej na pewno bi-) tak czy owak zboczeniec.

    • Zbysiu, widocznie jedno nie wyklucza drugiego.Zupełnie jak dzisiaj u „prawdziwych katolików”.
     Hitler mówił o sobie, że uważa się za katolika. Niejednokrotnie publicznie twierdził, że Chrystus był jego zbawcą. W 1944 roku, ostatniej wielkiej ofensywie sił niemieckich nadał kryptonim „Operacja chrześcijańska róża”… zaprzeczał, jakoby państwo mogło zrezygnować z religii. W konstytucji z czasów nazizmu znajduje się bezpośrednie odwołanie do Boga.
     – 1 lutego 1933r. Hitler po objęciu urzędu kanclerskiego przemawiał „ rząd Bronic będzie podstaw chrześcijaństwa stanowiących źródło siły narodu. Osobiście opiekować się będzie chrześcijaństwem tą bazą całej naszej moralności oraz rodziną jako komórką życia ludzkiego i naszej społeczności”
     – Cztery miesiące po podpisani konkordatu ( 20 VII 1933) Watykanu z Hitlerem Fritz von Pappen ( szambelan papieski przy Piusie XI) stwierdził ; „Elementy strukturalne narodowego socjalizmu nie tylko nie przeczą katolickiemu podejściu do życia, lecz odpowiadają mu pod każdym względem.”
     Biskup Osnabruck Wilhelm Berning – słowo pasterskie 1934r. – „Umacnianie narodowosocjalistycznej wspólnoty to obowiązek nałożony przez Chrystusa”
     za „ I znowu zapiał kur” Deschner op.cit,t s. 234.

     • Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

      >>>

      Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

      „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

      W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
      „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

      Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

      >>>

      „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”

      Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

   • „Hitleryzm był narodowo chrześcijański” – babo wez lepiej leki i skasuj te czerwone brednie zanim cię ktoś za to poda do odpowiedniej placówki.

    • Gośka jest niedouczona albo po prostu bezczelnie kłamie. Kłamie albo z przekonania – jest marksistką idealistką nic z tego nie ma ale nienawidzi Kościoła i cywilizacji do tego stopnia że posuwa się do kłamstywa żeby ją niszczyć. Stalin nazywał takich „gawnojedy”. Albo ktoś jej płaci za kłamanie – wtedy jest etatowym propagandystą marksistów.

     • Jeśli to w ogóle kobieta. Jeśli tak to wyjątkowo jest niezczęśliwa. Jak mnie już męczy to rozkminianie kto kim był. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju, to takiego gadania nawet by nie było. Każdy a przynajmniej większość ludzi zajmowałaby się własnym życiem.

     • Cóż, cyborgi nie znają ludzkiego określenia ” kłamać „. Żenująca ignorancja i Himalaje naiwności. Dla nich kłamstwem jest wszystko to, czego treserzy im nie powiedzieli, albo powiedzieli inaczej.
      Sierotki !! Podaję źródła ! Cyborgi nie wiedzą też, co to są „źródła” w ludzkim procesie poznawczym.
      – Hitler w bawarskiej Pasawie 27pażdziernika 1928r. ; „ W naszych szeregach nie ścierpimy nikogo kto by przynosił uszczerbek myśli chrześcijańskiej , manifestował że jest dziedzicznym wrogiem chrześcijaństwa. Nasz ruch jest chrześcijański. Przepełnia nas życzenie aby katolicy i protestanci odnaleźli się w głębokiej trosce naszego narodu. Będziemy zapobiegać każdej próbie poddawania w naszym ruchu myśli religijnej pod dyskusję.”
      „Faszyzm a Kościół anatomia kolaboracji „- doskonale udokumentowana książka Agnosiewicza – polecam – prościej się nie da, chłopaki.

     • Książka tego nazi-bolszewika z Racjonazisci.pl to zwykle brednie zaprzeczające faktom.

      Obie lewicowe socjalistyczne ideologie Nazizmu i Komunizmu wyewoluowały z niemieckiej Socjaldemokracji.
      Hitler był ideowym socjalistą i lewakiem.

    • to co wypisuje ta Gośka może oznaczać że jest nazistką, antysemitką i miłośniczką Hitlera. Albo jest idiotką.

    • Zaraz napisze,że mieli na pasach napis Gott mit uns.”Katolik”(bez napletka) Tadeusz Mazowiecki obsrywał biskupa Kaczmarka,którego skazano na 12 lat więzienia za współpracę z Niemcami,Watykanem,Waszyngtonem i usiłowanie obalenia ustroju PRL.Jestem pewien,że Gosia uwielbiała pierwszego „katolickiego” premiera i uważała go za wzór do naśladowania.Każdy ku..s,może określić się katolikiem i chrześcijaninem.Nawet Hitler.Tylko dlaczego mamy w to wierzyć?Gosia żydofil,a może nawet Żyd musi tak pier….ć,bo tak nakazuje jej talmud i w ogóle żydowski punkt widzenia.Nikt tak zawzięcie nie walczy z chrześcijaństwem jak robią to Żydzi.

   • Łżesz neonazistko. Hitleryzm był antychrześcijański. hitlerowcy tępili wartości chrześcijańskie jak tylko mogli. N.p. osoby o pochodzeniu chrześcijańskim, rekrutujące się do SS musiały dokonywać aktu apostazji. Z tego co mi wiadomo tylko żydzi i muzułmanie byli zwolnieni z obowiązku apostazji.
    Podobnie było u komunistów, kto chciał zrobić karierę w komunie musiał dokonać apostazji z chrześcijaństwa. I podobnie jak u nazistów żydzi nie musieli dokonywać aktu apostazji by zrobić karierę w komunizmie. Nazizm i komunizm lubią widocznie żydowski system „wartości”.

    • Dobrze prawisz. Pamiętajmy też o tym, że Hitler początkowo otaczał się rabinami i namiętnie oddawał się kabalistycznym zabawom. Czyli poganin/satanista.

    • „Naziści głosili tradycyjne wartości rodzinne. Ich ideologia była konserwatywna, burżuazyjna, patriarchalna i antyfeministyczna. Popierali posłuszeństwo, dyscyplinę i małżeństwo, przeciwstawiając je potępianemu homoseksualizmowi i aborcji…Po objęciu władzy Hitler zakazał działalności organizacjom wolnomyślicielskim i rozpoczął kampanię przeciwko bezbożnikom. W jednym z przemówień z 1933 r. głosił: „Musimy podjąć walkę z ateizmem i to nie wyłącznie w deklaracjach. Powinniśmy ich zwyczajnie wyplenić”. Tak wyglądało często pełne sprzeczności, stanowisko względem chrześcijaństwa.”Gregory S. Paul
     ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU

   • Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

    >>>

    Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

    „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

    W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
    „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

    Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

    >>>

    „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”

    Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  • nie bialej, a germanskiej i nie rasy, a kundli wymieszanych ze wszystkimi bastardami kilku kontynentow.

  • pedał, żyd i masochista.
   źródło: „Różowa sfastyka”
   tefauen to żydowska nazistowska stacja

   • Przeczytaj „różową swastykę” mark, nie cytuj manipulatorów !!
    Różowa swastyka wykazuje jak bardzo niebezpieczny jest męski, militarny, agresywny, mizoginiczny, ksenofobiczny KRYPTO homoseksualizm !! Najczęściej skupia się w okół grup nacjonalistyczno narodowych. To właśnie takie grupy były apologetami hitleryzmu i chrześcijańskiej NSDAP, wykazują autorzy książki jw.
    Jej bohaterzy, krypto homoseksualiści nienawidzili jawnych homoseksualistów, chcących żyć zgodnie z prawem, jawnie po ludzku, w swoich homoseksualnych rodzinach. Krypto homoseksualiści zajmowali wysokie stanowiska w partii Hitlera.
    – Cały starożytny świat był kulturowo jawnie HOMOSEKSUALNY – kult homoseksualnego, bezwzględnego wojownika i jego młodszego kochanka, stanowił trzon zwycięskich, morderczych armii starożytności.
    – Żydowska religia mojżeszowa pierwsza ( później chrześcijaństwo i islam) przeciwstawiła się stanowczo, obowiązującej w starożytności kulturze homoseksualnej.
    Żydzi pierwsi postawili na pierwszeństwo heteroseksualnej rodziny i humanitarnej kobiety. Za to Żydzi byli pierwotnie znienawidzeni przez starożytny, homoseksualny świat !
    Polecam książkę „różowa swastyka ” Scott Lively , Kevin Abrams

    • Wśród pedałów i morderców/zbrodniarzy/ludobujcow dominują/inspirują/wykonują właśnie zydy

    • „chrześcijańskiej NSDAP”?

     współczuję „humanitarna kobieto”, czy ktoś ci każe używać mężczyzn? Do robienia sobie dobrze wystaczy ci bankomat i paralizator.

  • Adolf Hitler, idol aparatczyków Unii Europejskiej, wszelkich ekologów (patrz farmy wiatraków, odnawialna energia w III Rzeszy Niemieckiej) eugeników, aborcjonistów, zwolenników eutanazji i innych „postępowców” – NIE ŻYJE!

   • Zbynio, spokojnie bo ci żyłka pęknie …………..
    „Pomimo mniejszościowego statusu katolików w Niemczech lat 30 ubiegłego stulecia, to właśnie ich polityka doprowadziła do zdobycia przez faszystów władzy przez Hitlera. Gdy przewodniczącym katolickiej partii Centrum został ksiądz Ludwig Kaas, wziął on aktywny udział w demontażu demokratycznych rządów, w tym w szczególności samej Partii Centrum.
    Pobożny, katolicki kanclerz Franz von Papen, który był zdeklarowanym prawicowcem, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Katastrofalne rozwiązanie Reichstagu, jakiego dokonał Papen w 1932 r., doprowadziło do zawarcia koalicji partii Centrum z nazistami i zerwania z wszelkimi dotychczasowymi zasadami. W 1933 r. Papen uczynił Hitlera kanclerzem, podczas gdy sam objął stanowisko vice-kanclerza. Kościół pogratulował Hitlerowi przejęcia władzy. Niemieccy biskupi wydali oświadczenie, w którym odżegnali się od wcześniejszych krytycznych ocen nazizmu i zaakceptowali nowy reżim. W tej sytuacji, gdy katolicy przyczynili się do zdobycia władzy przez Hitlera i zasiedli w jego rządzie, biskupom pozostało już tylko współpracować. Konformistyczny Kościół wezwał członków swojej trzódki do poparcia i współpracy z faszystami.
    Niemiecki konkordat zawarty z Watykanem w lipcu 1933r. stanowi jedno z najbardziej niemoralnych, obłudnych i niebezpiecznych porozumień, jakie zostały kiedykolwiek zawarte pomiędzy dwiema autorytarnymi potęgami”
    Gregory S. Paul ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU
    Zapraszam chłopców do lektury :) milutkiegoooo !

    • Maczasz się w guwnie jak ja biszkopta w kawie. O ile to drugie moge polecić, o tyle to pierwsze odradzam. Oczywiscie ty sie w guwnie mocz dalej, i tak juz jesteś na etapie że nawet oddechu nie nabierasz

    • Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

     >>>

     Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

     „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

     W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
     „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

     Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

     >>>

     „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”

     Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 2. Odebrać na zawsze koncesję i na kopach po za granice Najjaśniejszej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Goska to zyd bo kazdy kto ma troche wstydu zamknałby twarz i siedział cicho ale zydy wstydu nie maja

 4. To nie była prowokacja !
  Wnuk stalinowskiego NKWD-zisty, sojusznika Hitlera, po prostu tak czuje

  • Histeryczne wypieranie faktów i zaprzeczanie rzeczywistości to efekt tresury od kołyski w błogosławionej bezmyślności i tchórzostwie- w poczuciu winy, strachu i wstydu -moja wina, moja wina,moja bardzo wielka wina, Panie nie jestem godzien itp.
   Nakazano wam się wstydzić za to, że jesteście człowiekiem, a być o zgrozo….samodzielnie myślącym człowiekiem,samodzielnie poszukującym, to już dla sierotek hańba i grzech śmiertelny. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać nad wami.
   Możecie tupać nóziami i ciskać żałosnym plugastwem, historii nie zmienicie. Historia zmieni was, oby nie w bolesnej powtórce.

   • Nazizm był lewactwem i twój płacz nic tu nie zmieni.
    Masz wiele wspólnego z nazi-bolszewikiem Hiterem.

   • Słowa które cytujesz dotyczą właśnie ciebie i tobie podobnych a nie nas, normalnych ludzi, i gdy zrozumiesz ich sens bedziesz mieć szanse na litość/odkupienie z naszej strony. Zastanów się, zbrukana plugastwem faszystko

 5. Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

  >>>

  Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

  „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

  W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
  „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

  Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

  >>>

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”

  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 6. „Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami. Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
  – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
  – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i przenosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
  – Więc jaki? Powiedz.
  – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
  – Jak to, strzelać? Do kogo?
  – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików”

  • Nie ma większych wielbicieli demokracji niż socjaliści.

   „Czy istnieje wspanialszy, piękniejszy socjalizm i prawdziwsza demokracja niż narodowy socjalizm?”

   Adolf Hitler z okazji czwartej rocznicy przejęcia władzy, 30 stycznia 1937 roku

   >>>

   Słowa jednego z głównych socjalistycznych ideologów Josepha Goebbelsa:

   „Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ Żyd jest inkarnacją kapitalizmu”

   Kilka lat później powstały niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne.

  • W obronie swojego demonicznego świata postawionego na głowie jesteście gotowi torturować, strzelać, podpalić stodoły pełne „złych” kobiet, dzieci, starców,siebie , a nawet cały świat. Ja ci wierzę kibolku !
   Mam nadzieję, że ty i twoi koledzy, w porę znajdziesz profesjonalną pomoc.Po to tu wpadam od czasu, do czasu.milutkiego.
   „Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych” Blaise Paskal

   • Plugawa ślepa poczwaro, przecież to tacy jak ty mordują dzieci, mordowanie zaczynają już od poczęcia (aborcja) aż do starosci (eutanazja). Jesteś pieprzona faszystą wspierającą cywilizację śmierci, jesteś częścią zgnylizny, jesteś jak rak który tacy jak ty przemycaja w pożywieniu i wodzie. Skoro jesteście w stanie zarznac czyjeś dziecko w łonie matki to jestescie zdolni do wszystkiego, i nie może być dla was litości, bo gdyby ktoś się nad wami litowal to tak jakby razem z wami zazynal. Jesteś tak niedorozwinieta intelektualnie że gdyby ci ktoś nie powiedział to byś nawet nie była w stanie rozpoznać swojego odbicia w lustrze

    • Poluzuj koloratkę czarny obsrywatorze ( genialnie adekwatny nick !!)
     Boli ?? Cóż,trudne czasy idą dla was, będzie trzeba żyć w prawdzie, której się boisz jak diabeł święconego ….i słusznie !

Comments are closed.