Po Nowym Sączu krąży film z tytułem „puszczalska”. 14-latka brutalnie zgwałcona przed dwóch braci

Zdjęcie ilustracyjne/pixabay
Zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Nie chciała tabletek amfetaminy, więc ją zgwałcili. 14-letnia Iwona przeżyła prawdziwą tragedię. Została brutalnie zgwałcona przez swojego kolegę i jego brata.

Miejscem makabrycznych wydarzeń był jeden z pustostanów w Nowym Sączu. To tam 14-letni Alan S. i jego 26-letni brat Jonatan S. zaciągnęli siłą młodą dziewczynę. Wręczyli jej tabletki amfetaminy, których nie chciała.

Gdy kolejny raz odmówiła postanowili ją brutalnie zgwałcić i wszystko nagrać telefonem.

Sprawa wyszła na jaw, gdy film krążący „z rąk do rąk” trafił do partnera matki ofiary. To on na nagraniu zatytułowanym „puszczalska” zobaczył 14-latkę i zainteresował się sprawą.

Nastolatka przyznała się, że została zgwałcona, a policji nie zawiadomiła ze względu na groźby jakie otrzymała od oprawców.

Alan S. i Jonatan S. zostali natychmiast rozpoznani przez funkcjonariuszy. Jak się okazało 26-letni Jonatan niedawno odsiadywał wyrok i wyszedł z więzienia miesiąc wcześniej.

14-letni Alan za brutalny gwałt został objęty nadzorem kuratora. Starszy Jonatan usłyszał wyrok 5 lat więzienia. Ma także zakaz zbliżania się do ofiary przez 10 lat oraz przymus wypłacenia zadośćuczynienia w wysokości 10 tys. zł.

źródło: Fakt / Wolność24.pl

14 KOMENTARZE

  1. To niewazne, jakie obywatelstwo. Ci i podobni do nich bandyci, juz od zarania dziejow sa bezpanstwowcami i jak te przybledy tulaja sie po swiecie. Natomiast nalezaloby podac nazwisko sprawcy Rosenpryk, czyli bliskiego sasiada Silversteina. To juz bardziej wskazuje na pochodzenie.

  2. Zadośćuczynienie 10 tys. zł? To jakaś kpina? I to tylko dlatego, że sprawca nie był księdzem?!

  3. ” film krążący „z rąk do rąk” trafił do partnera matki ofiary” – ciekawe czym się ten partner zajmuje…

Comments are closed.