To nie jest fotomontaż! To typowy park w niemieckim mieście. A gdzie Niemcy? W pracy [VIDEO]

Park miejski w Hamburgu. Fot. twitter
Park miejski w Hamburgu. Fot. twitter

W mediach społecznościowych pojawiły się filmiki i zdjęcia pokazujące jak tłumy gości zaproszonych swego czasu przez Angelę Merkel, dziś wylegują się w hamburskich parkach. Arabscy przybysze rozpaczliwie wyczekują promieni słonecznych, których w swoich stronach mieli pod dostatkiem, a co robią w tym czasie rodowici Niemcy?

Właściwie to dokładnie nie wiadomo. Z nagrań wynika, że próżno szukać typowych Niemców na miejskich skwerach. Można się tylko domyślać, że jak to bywa w cywilizowanym świecie, większość z nich pracuje.

A Niemcy muszą teraz pracować znacznie intensywniej. Przyszło im przecież utrzymywać nie tylko siebie i swoje rodziny, ale także swoich jakże potrzebujących pomocy „uchodźców”, którzy pogrążeni w nostalgii szukają ukojenia na łonie natury. Jak tu się nad nimi nie litować…

Obrazy z Hamburga poruszyły internautów. Świat powoli zaczyna zauważać co tak naprawdę stało się nad Renem. „Co się dzieje z Niemcami, wszystko z Wami ok?” – pyta jeden z nich.

Niemcy są najwyraźniej niezrównoważeni i podpadają ze skrajności w skrajność. Jeszcze 70 lat temu ten naród uważał się za „rasę panów…”, a już w trzy pokolenia zmienili się w „rasę parobków” harujących na tzw. uchodźców, a to wszystko na rodzimej ziemi potomków tych „dumnych” i aspirujących od tysiąca lat do przewodzenia w Europie Niemców. A teraz nie mają nawet czasu zapalić w pracy fajki… Arbeit! Arbeit! Ktoś musi, żeby nie musiał ktoś.

„To bardzo źle… źle dla Niemiec! Myślę, że imigranci prędzej czy później przejmą ich miasta. A Niemcy przeniosą się na wsie, na obszary mniej atrakcyjne dla imigrantów” – stwierdził pewien twitterowicz. Najtrafniej odniósł się do załączonych obrazków jeszcze inny, „Gremanistan” – stwierdził i trafił w samo sedno.

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/981500527812009984

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/981501902763581440

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/981499820404805633

Źródło: wolnosc24.pl

25 KOMENTARZE

 1. to efekt prania mozgu jakiemu zostali poddani niemcy po wojnie przez korporacje holocaust. Wykastrowali nigdys bojowy bialy narod, teraz chca wykastrowac nas i sasiadow. Z tym ze z nami im sie nie uda.

  • Czyli rozumiem że chciałbyś żeby biały niemiecki naród znów stał się bojowy jak w 1939?

   • W gruncie rzeczy trafiasz Alu w sedno. Taki wykastrowany na umysle narod eunuchow za nasza zachodnia granica to calkiem dobrze. Wazne abysmy my nie dali sie wykastrowac.
    Niestety, twoj przyklad pokazuje, ze rowniez i u nas socjotechnika ma spory wplyw na miekkie umysly.

  • „Z tym ze z nami im sie nie uda.”
   Chcialbym podzielac Twoj optymizm, Master, niestety nie moge.
   Jaki odsetek stanowia w Polsce ludzie o naszych pogladach?
   Rzad Morawieckiego importuje dzis do Polski wiecej ciapanstwa niz rzad Merkel do Niemiec i poza narodowcami nie protestuje wlasciwie nikt.
   Nasze mozgi rowniez wyprano i rozwieszono na sznurku, zeby przyschly do nowej rzeczywistosci.

 2. Przezciez,to” przyszłość” Europy.
  Sama „chodzqca inteligencja”,pracowici,
  wykształceni,aż się” palą na łonie natury „do
  „Integracji”.”Pseudo-rzadzacy”,bez zgody europejczyków i wbrew ich zdrowemu rozsądkowi , zaprosili sobie”gości”,tylko szkoda,ze nie na swój koszt i nie do swoich prywatnych”włości”,bo z pomocą charytatywną dla potrzebujących, to nie ma nic wspólnego.

 3. Prawiczki nadal tęsknią za Adolfem?
  Naprawdę wolelibyście Białe Aryjskie Niemcy z 1939 roku?

 4. Szczury tez sa biale, ale sa zagryzane przez hodowane przez zydow, brunatne szczury z Hajfy.

 5. Heee dobrze szwabom!!! Zyjemy w pieknych czasach. Germania upada. Juz po nich.

 6. mnie się to podoba, wprowadzili trochę życia do tych martwych parków, wiosna, biegające dzieci, całe rodziny, grille, tak powinno być, rdzennym niemcom już się nie nic chce, siedzą po domach, bez dzieci i tylko grzbią sobie w gaciach, swoją drogą, te filmiki są stare i pisane było o nich chyba ze 100 razy, ale goebbelsowska propaganda nczasu pomnaża tych przybyszy jak tylko może

 7. ilus tam niemcow pracuje, a reszta sie ukrywa przed nachodzcami i nie wychodzi z domow, a wlasciwe to w niemczech pracuja miliony Polakow, Rosjan, Czechow i wiele, wiele innych narodowosci.

 8. Kiedyś napadali, łupili i okupowali inne kraje, a dziś sami są napadnięci, łupieni i okupowani.
  To się nazywa karma, lub jak kto woli – dziejowa sprawiedliwość.

 9. Tylko patrzeć jak ci „uchodźcy” szczególnie czarni zaczną chorować i umierać, bo biologii nie da się oszukać. Będzie im brakowało słońca, odpowiedniego wyżywienia, które w Afryce było inne, a co za tym idzie będą szybko łapać przeziębienia, do którego ich organizmy nie są przygotowane oraz zarażać dalej… Do tego czeka nas sroga zima… Nawet nie chcę się domyślać co się będzie działo…
  Myślę, że Europę czeka armagedon chorobowy – pewne problemy z nadmiarem imigrantów i nie tylko…rozwiążą się same.
  Może w tym jest jakiś ukryty cel…no chyba, że rządzący są idiotami i nie zdają sobie z tego sprawy. Nie trzeba być naukowcem, żeby wiedzieć, ze poszczególne rasy ludzi, jakie występują na naszym globie są specjalnie przystosowane do warunków, jakie panują na danym kontynencie:właśnie poprzez kolor skóry, budowę ciała (np. szerokie nosy, wąskie, skośne oczy), itp. …

 10. „dziś wylegują się w hamburskich parkach”, materiały są z wiosny, teraz mamy jesień, przestańcie kłamać!!!

 11. „wielka polska katolicka!!” hehe – a KrK zakazuje mszy na 100-lecie niepodległości
  jesteście ludzie żałośni

Comments are closed.