Co ten PiS wyprawia?! Kolejne wredne urzędniczki skarbówki prześladują przedsiębiorców. Tym razem w Olkuszu. Ofiarą padł piekarz

Piekarz. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Piekarz. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay

Jak donosi jedna z internautek urzędniczki ze skarbówki nie odpuszczają przedsiębiorcom. Tym razem ich ofiarą padła piekarnia w Olkuszu.

Jak napisała na Twitterze „ania tomisia” do kolejnej skandalicznej prowokacji wrednych urzędniczek ze skarbówki doszło w olkuskiej piekarni.

„Pracownice Skarbówki odwiedziły piekarnię tuż po zamknięciu. Koniecznie rogaliki bo pyszne. Sprzedawca że kasa zamknięta i może co najwyżej podarować. Nie! Panie nie chca za darmo, ale chca koniecznie bo pyszne! Chłop sprzedał. Z miejsca 500 zł mandat” – napisała „ania tomisia”.

https://twitter.com/aniatomsia/status/1063752464917299200

To kolejny w ostatnich dniach przykład chamskich prowokacji urządzanych przez pracowników skarbówki. Zamiast łapać złodziei rządzący najwyraźniej postanowili skupić się na prowokacjach wobec pracowitych przedsiębiorców, bo tych najłatwiej złapać. Miała być „dobra zmiana” i państwo przyjazne dla przedsiębiorców, a jest jak poprzedników – prześladują i urządzają prowokacje wobec zwykłych ludzi.

Przypomnijmy – kilka dni temu cała Polskę obiegła skandaliczna wiadomość o prowokacji. Pracownice urzędu skarbowego zastawiły haniebną pułapkę na mechanika, który był już po godzinach pracy. Mechanikowi za ludzką pomoc wręczyły mandat.

Jak pisał „Fakt” sprawa wyglądała bardzo życiowo i prawdopodobnie to zgubiło mężczyznę. Dwie kobiety podjechały do warsztatu samochodowego w Bartoszycach z niewielkim problemem. Potrzebowały ekspresowo wymienić żarówkę w światłach swojego pojazdu.

Mimo, że zakład był zamknięty i nie prowadził sprzedaży żarówek, to mechanik udzielił kobietom pomocy. Oddał własną, prywatną żarówkę, którą wkręcił i poprawnie ustawił. Za swój dobry uczynek wziął 10 zł, czyli przysłowiowe „na piwo”, nie wydając przy tym paragonu.

Jak się okazało, była to prowokacja urzędniczek skarbówki. Kobiety z uśmiechem na ustach, bo ich zdaniem akcja była udana, wlepiły mężczyźnie mandat w wysokości 500 zł. Ten nie przyjął jednak kary i sprawa trafiła do sądu. Ostatecznie po medialnej burzy Naczelnik Urzędu Skarbowego zrezygnowała się na wycofanie z apelacji od wyroku sądu I instancji, w której przegrała.

Jednak ktoś rozsądny postanowił ukarać urzędniczki zgodnie z prawem. W związku z tym, że była to urzędnicza prowokacja kobiety poruszały się niesprawnych samochodem (z wykręconym światłem pozycyjnym) z pełną świadomością tego czynu. Na Twitterze pojawiły się informacje, że ktoś złożył doniesienie na urzędniczki, a sprawę potwierdził rzecznik Komendanta Powiatowego w Bartoszycach.

W dniu wczorajszym policja otrzymała zgłoszenie telefoniczne dotyczące urzędniczek skarbowych – powiedziała dla „Fakt24” asp. Marta Kabelis. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające zgodnie z art. 54 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia – dodała. Będziemy śledzić dalsze wydarzenia w tej sprawie.

STOP PRZEŚLADOWANIU UCZCIWYCH PRZEDSIĘBIORCÓW!

V Konferencja Wolnościowa
V Konferencja Wolnościowa

81 KOMENTARZE

  • Q…wy to powinny zarabiać w burdelu umilając czas ciężko pracującym po godzinach pracy.
   Ten, kto wysyła te suki, do procederu zalegalizowanej grabierzy, nie rozumie, iż nadejdzie dzień w którym ludzie zaczną – w końcu – się bronić. Ci gówno-ludzie zamiast przestraszonego szaraczka płacącego 500 zł, zobaczą przed sobą lufę naładowanej broni.

 1. Tak, tak, to na pewno pisiackie urzędniczki, wszak po każdych wyborach wymieniane są natychmiast wszystkie urzędniczki i wszyscy urzędnicy, a nawet sprzątaczki.

  Nie jest tak? Jak to nie jest?
  Przecież wy w to wierzycie, to tak musi być.

  • A czy to ważne czy te urzędniczki zatrudnił PiS czy PO czy AWS albo SLD….. To jedna banda. To po pierwsze. A po drugie urzędniczki nie zrobiły tego same z siebie- dostały takie polecenie od swojego przełożonego. Ten od swojego- i tak wspinając się po drabinie służbowej prędzej czy później dotrzemy do urzędasa mianowanego przez Populizm i Socjalizm- albo do PiSocjalisty. PiSocjalista jak każdy nieudacznik zachowuje się jak pies ogrodnika. Sam nic nie umie, nic nie potrafi, niczego- poza wiernym lizaniem tyłka komu trzeba- w życiu nie osiągnął. Skoro więc w nagrodę za bycie miernym, biernym ale wiernym został urzędasem w US ( w Sanepidzie, w PiP, w PiH czy w innym socjalistycznym biurwokrackim molochu) to od razu nakazał nękanie tych, którzy coś w życiu osiągnęli własną pracą.
   A tobie polecam mniej TVPiS, GPC, Rzeczy i innych szmatławców.

   • Eksperyment 5 małp. Nie jest ważne kto jest na szczycie władzy urzędu. Ważne co maj średnie kierownictwo w sercu/głowie.

   • Tobie jakby kazali robić świństwa ludziom za pieniądze, robiłbyś? Świnią się jest albo nie, tacy ludzie powinni ulice zamiatać, a nie decydować o losie innych.

  • Tekst nawet z niemieckiego antypolskiego „Faktu” jest dobry dla „narodowców/wolnościowców” aby dowalić pisiakom i nie jest ważne czy to fejk.

   • Wszyscy czepiają się PiSu, jakby co najmniej rządził państwem od 3 lat, co? ; ) Pisał nie tylko Fakt i niestety sprawa nie jest fejkiem. O ile każda jedna akcja urzędników US nie jest odpowiedzialnością PiS, to już sposób rozliczenia sprawy świadczy o rządzie. Poszkodowany przedsiębiorca dochodził sprawiedliwości w sądzie, nie doczekał się sprawiedliwości ze strony US, ani ministerstwa. Urzędniczki nie poniosły konsekwencji. Paradoksalnie to sąd stanął po stronie obywatela, nie PiS. W drugim przypadku zobaczymy jak będzie.

 2. PANSTWO PROWADZI JAWNA POLITYKE RUGOWANIA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,PRZYROST OBCIĄŻEN FISKALNYCH,ROZDMUCHANA BIUROKRACJA SYSTEM NIE WYDOLNY .

 3. PIS tu nie ma nic do rzeczy bo podobno sytuacja spotkała mojego znajomego piekarza za rządów PO. Piekarnia obok przystanku autobusowego, przychodzi facet i mówi że jest głodny i żeby mu sprzedał 3 bułki.

 4. Mandat 1 11 20019 Ja dostałem 600 mandatu i pracownik 300 a to niby dlatego że go nie pilnowałem. Pozdrawiam Pana Wojtka K z U.S Olkusz .Dziwić się później nagrody.i to nie małe.Brawo Naczelnik.Brawo ja

 5. myślę ze ogolno pilnie potrzebna krajowa akcja pracowników urzędu skarbowego w naszych sklepach nie obsługujemy lub tabliczka z informacja tern prywatny pracownikom urzędu skarbowego wstęp wzbroniony

Comments are closed.