Cezary Pazura mocno o polskich sądach i zabieraniu dzieci ojcom! „Solidarność jajników i totalna szajba!”

Cezary Pazura. / fot. Twitter
Cezary Pazura. / fot. Twitter

„Wtedy do była dyskusja narodowa i do dziś trwa. Dziecko przy rozstaniu się rodziców czy rozwodach, niby teoretycznie oboje mają takie samo prawo do dziecka, ale zawsze ta szala przechyla się na stronę matki, jaka by ona nie była” – mówi w najnowszym filmie na kanale youtube Cezary Pazura.

Aktor wspominając film „Tato”, w którym grał rolę drugoplanową, postanowił skomentować sytuację w polskich sądach rodzinnych, a dokładniej, sprawy sprawowania opieki rodzicielskiej.

„Zrozumcie mnie dobrze. Uważam, że dziecko powinno być przy matce. Prawdziwa więź dziecka z ojcem rodzi się później. Są jednak przypadki skrajne, kiedy matka jest kompletnie nieodpowiedzialna: chora psychicznie, narkomanka, pijaczka. Wyobrażacie sobie, że wtedy też dziecko zostaje przy matce!” – mówił popularny aktor.

Pazura zauważył jednak, że za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest przede wszystkim płeć „sprawiedliwych” sędziów.

„Taka była i podejrzewam, że nawet do tej pory jest, moda. Zauważcie, większość sędziów w sądach rodzinnych to kobiety i to jest taka „solidarność jajników”. One sobie pomagają.” – komentował.

W komentarzu do filmu Cezary Pazura przypomniał również sytuację, która została przedstawiona w dziele, ale według jego wiedzy miała miejsce w rzeczywistości.

„W filmie pokazano faceta, którego była żona była prostytutką, ale dziecko zostało przy niej, bo sąd stwierdził, że zarabia więcej od niego. Totalna szajba.” – mówił z ewidentnym oburzeniem.

„To jest dla mnie moralnie wątpliwe i po to się znalazło w filmie, żeby pokazać wszystkim, jakie to jest ‚od czapy'” – podsumował.

źródło: youtube.com / NCzas.com

Comments are closed.