
– Największym zagrożeniem dla Polski jest obecnie domknięcie projektu Unii Europejskiej – przekonuje Krzysztof Karoń. – Bo to co widzimy na zewnątrz UE to sztafaż. W rzeczywistości to czysto komunistyczny projekt wg założeń włoskiego komunisty Altiero Spinelliego – dodaje.
Krzysztof Karoń o zagrożeniach dla niepodległości Polski o ile taka niepodległość istnieje.
2 zagrożenie – domknięcie projektu unii europejskiej, Altiero Spinelli, manifest z Ventotene, likwidacja państw narodowych, armia europejska, biała księga, itd. pic.twitter.com/lVVjRKwNsV— Grzegorz Tomkiewicz ?? (@Grzegorz_T) 22 listopada 2018
Nie ma trzeciej drogi – jeśli nie chcemy skończyć w unijnym tym razie kołchozie, trzeba się z UE jak najszybciej ewakuować, tak jak zrobiła to Wielka Brytania. Albo starać się zmieniać UE, co jednak najprawdopodobniej jest już po prostu niemożliwe.
Źródło: w realu24