Michalkiewicz: „Polacy będą tresowani, żeby ćwierkać pod klucz żydowskich środowisk” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt
Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt
REKLAMA

„Sprawa mordów rytualnych budzi emocje. Ale jeśli tak jest, to należałoby tym bardziej ją wyjaśnić. Sztorcowanie tych, którzy żydowskiej wersji nie podzielają jest po prostu bezczelne” – mówił Stanisław Michalkiewicz w wywiadzie dla youtubowego kanału CEPowisle odnosząc się do niedawnego listu Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów wystosowanego jako protest ws. wykładu ks. Tadeusza Guzego.

Publicysta na początku swojej wypowiedzi przypomniał, co dokładnie powiedział prof. ks. Tadeusz Guz w sprawie żydowskich mordów rytualnych i o co właściwie chodzi w konflikcie.

REKLAMA

„Ksiądz Guz powiedział tylko jedno zdanie na temat mordów rytualnych, mianowicie, że nie można ich wymazać z historii z racji tego, że zachowało się mnóstwo akt sądowych poświęconych tej sprawie” – przypominał Michalkiewicz.

„Polska rada Chrześcijan i Żydów nie tyle zaatakowała Uniwersytet Lubelski, co zwróciła się z listem otwartym do ekscelencji ordynariusza Lubelskiego Stanisława Budzika i prof. Dębickiego, żeby podjęli surowe kroki dyscyplinujące” – dodał.

Kolejnym elementem dyskusji było pokazanie, kto tak na prawdę tworzy wspomnianą Polską Radę Chrześcijan i Żydów. Podanie zaledwie 2 nazwisk mogło unaocznić prawdziwy sens istnienia tego „tworu”.

„Warto wspomnieć, kto tę radę tworzy. Współprzewodniczącymi tej rady są Stanisław Krajewski, ze strony Żydowskiej. A ze strony chrześcijańskiej współprzewodniczącym rady jest Bogdan Białek. Ale taki z niego chrześcijanin jak ze mnie chiński mandali. Głównie znany jest z tego, że uwija się w okół żydowskich interesów w Kielcach, bo stamtąd pochodzi.” – zauważył publicysta.

To, według Stanisława Michalkiewicza pokazuje dokładnie o co chodzi w całej sprawie i jest symbolem, co czeka Polaków w najbliższych latach.

„To jest ilustracja co nas czeka pod okupacją żydowską. Polacy będą tresowani do tego, aby ćwierkali z klucza nastawionego przez stronę żydowską. A kto nie będzie chciał ćwierkać, to będą podejmowane wobec niego surowe środki dyscyplinujące” – powiedział.

źródło: YT.com/ CEPowiśle / Wolność24.pl

REKLAMA