PILNE! Strzały na warszawskiej Pradze. Pościg za obcokrajowcami

Na warszawskiej Pradze Północ policjanci zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy uciekali przed nieoznakowanym radiowozem. Padły strzały ostrzegawcze.

Jak podała PAP Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, akcję prowadzili funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Mokotów. Policjanci poruszali się nieoznakowanym radiowozem i podążali za pojazdem, którym jechało trzech obcokrajowców.

Funkcjonariusze próbowali zatrzymać auto do kontroli, ale samochód się nie zatrzymał. Funkcjonariusze nie informują, gdzie dokładnie zaczął się pościg, ale wiadomo, że zakończył się na ulicy Siedleckiej na Pradze Północ.

Do zatrzymania doszło o godzinie 18.15. Jak podała Sitkiewicz, zarówno radiowóz, jak i samochód, którym poruszali się obcokrajowcy, są uszkodzone. Mężczyźni wysiedli z auta i próbowali uciekać pieszo. Policjanci oddali kilka strzałów ostrzegawczych. „Nie ma osób rannych” – zapewniła rzeczniczka.

KSP nie informuje na razie, dlaczego policja próbowała zatrzymać obcokrajowców do kontroli.(PAP)

14 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nie podajecie kim byli ci obcokrajowcy?To jakaś tajemnica,czy ukrywacie kogo rządzący wpuszczają do naszej OJCZYZNY?????

   • A na co mamy czekać? Aż nas będą bili? Niedoczekanie!
    Obcokrajowców, szczególnie tych nie polskiej urody, nie tylko można ale NALEŻY! zatrzymywać do szczegółowej kontroli.

    • Panie/Pani debil/prowokatorze//prowokator. Ależ nie tak bez pardonu, proszę. Trochę „bardziej inteligentniej”.

  • No i co ci obywatele Rosyjskiej Federacji u nas robią jako „uchodźcy” a polski podatnik toto utrzymuje, z jakiej racji? Nic mi nie wiadomo, że w Rosji jest wojna. Odesłać w trybie pilnym do Rosji, gdzie ich miejsce i ojczyzna.

 2. co wy wypisujecie! w POPISlandii nie dzieją się takie rzeczy!!! tu wszyscy imigranci są cudowni i ciężko pracują na wzrost wskaźników PKD w excelu Maowieckiego

 3. „KSP nie informuje na razie, dlaczego policja próbowała zatrzymać obcokrajowców do kontroli.(PAP)” Co to za tekst? Od kiedy policja musi mieć jakiś powód do kontroli? Chcieli skontrolować i tyle w temacie… Czepiacie się.

Comments are closed.