Biało za oknem na Boże Narodzenie? Zapomnijcie! Synoptycy i jasnowidz Jackowski są zgodni co do prognozy na święta

Długoterminowa prognoza pogody na AccuWeather nadal pokrywa się z przewidywaniami jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Synoptycy zapowiadają, że w grudniu nie ma co liczyć na opady śniegu w Polsce.

Początek grudnia będzie chłodny, ale słoneczny i bez opadów śniegu. Podobnie będzie również w Święta Bożego Narodzenia. Temperatura przewidywana jest na poziomie -1 lub -2 stopni Celsjusza. Potem temperatura minimalnie wzrośnie, by na Nowy Rok dojść do 1 stopnia na plusie. Imprezy będą odbywać się w deszczowym klimacie.

W styczniu również nie będzie raczej śniegu. Będzie za to zimno i deszczowo, o poranku możemy natknąć się na gołoledź. Temperatura w ciągu dnia wahać się będzie między 0 a 5 stopni Celsjusza. Z kolei w nocy spaść może nawet do minus 9 stopni.

Śnieg pojawi się w większych ilościach w ostatnim tygodniu stycznia. Ale nie będzie to trwało zbyt długo.

Już w lutym śnieg ma znowu zniknąć. Po pierwszym tygodniu ma się ponownie pojawić słoneczna aura. W drugim tygodniu miesiąca temperatura może wzrosnąć nawet do 8 stopni Celsjusza!

Stety lub nie, długoterminowa prognoza pogody jest obarczona dużym marginesem błędu i może się mylić. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzić, czy w najbliższym czasie nie pojawi się jednak zapowiedź opadu białego puchu.

Źródło: gazeta.pl

10 KOMENTARZE

  1. pełna zgodność synoptyków i pana Jackowskiego wynika z tego, że synoptycy prognozują pogodę na podstawie przepowiedni pana Jackowskiego

  2. Najlepsze jest to że Jankowski przewiduje bardzo mroźną i śnieżna zimę. A ty powołują się na niego i piszą że zimy nie będzie…

  3. Ostatnio pisaliście, że wg wrozbity p. Jackowski ego od 15 grudnia będzie śnieżny armagedon, a teraz po kilku dniach zupełnie coś innego. Zapraszam do psychiatry wiecej nie czytam tych urojonych abra kadabra.

  4. Czy ktoś może przestać wstawiać prognozy tego oszołoma Jackowskiego na każdym kroku to normalne szaleństwo zacofanie mamy 21 wiek a nie średniowiecze!!

  5. Nie dawno pisało ze przed Bozym Narodzeniem ma byc snieg i mroz potem na chwile ma zniknąc i znowu być a teraz mowicie ze jednak nie to co to za wrózbita .

Comments are closed.