Czy to dlatego Cejrowski wyleciał z TVP Info? Rano zbeształ Mosbacher, po południu już go zdjęli, żeby nie powiedział tego na antenie. „TVN to CNN”

Wojciech Cejrowski. / fot. PAP
Wojciech Cejrowski. / fot. PAP

Wojciech Cejrowski został zdjęty z ramówki TVP Info gdzie występował w progrmaie Michała Rachonia „Minęła 20”. Być może władze państwwej telewizji przestraszyły sie tego co może powiedzieć w w czwartek wieczorem o skandalu jaki wywołała ambasador USA w Polsce Georgetta Mosbacher.

W czwartek rano Cejrowski był gościem Krzysztofa Skowrońskiego w poranku radia Wnet. Powiedizał tam wprost oc myśli o skandalu wywołanego przez ambasador Mosbacher.

„Należało zastosować dyplomatyczne mechanizmy, czyli prezydent Duda wzywa ją na dywan, bo on może, on przyjmuje listy uwierzytelniające, czyli mógłby ja wezwać w 12 minut, bo tyle zajmuje przejechanie na sygnale razem z wchodzeniem do limuzyny” – zaczął temat Cejrowski.

„I tam należało włączyć kamerę i nakręcić to spotkanie dyplomatyczne, zbesztać babsztyla za takie zachowanie i zapytać czy woli Pani przepraszać Polskę i naszego premiera za literówkę w nazwisku, za brak tytułów, czy wyjeżdża Pani jutro?”

„Prawdopodobnie wybrałaby przeprosiny, bo by się zorientowała, że walnęła gafę. I jeszcze powinien telefon zadzwonić do Departamentu Stanu, bo Trump wsadził kilku swoich, którzy na Polsce patrzą przychylnie – we własnym interesie, bo ich interesuje Fort Trump, żeby prztyczka dać Niemcom i pokazać fangę Rosjanom, którym fangę trzeba pokazywać codziennie. I sam Trump rozumie taką koncepcję jak fake news i te media, które rozrabiają” – mówił Cejrowski.

„I można by Białemu Domowi wytłumaczyć przez telefon, że ta Pani broni TVN, bo przeczytała, że kapitał to Amerykanie, ale nie doczytała ze TVN to CNN. CNN, który Trump kopie po nerkach na każdej konferencji prasowej, że są fałszerzami newsów tak samo jak TVN jest fałszerzem newsów, gra w tej samej drużynie przeciwko Trumpowi. Oszukał ją ktoś, ona się nie zorientowała, że zasadniczo CNNu broni, czyli nie reprezentuje prezydenta Trumpa.”

„Trzeba było ja zbesztać porządnie i jej wytłumaczyć co zrobiła.”

O reakcji polskich władz Cejrowski powiedział krótko: „Napluto nam w twarz a my mówimy ze nic się nie stało.”

Najwyraźniej ktoś się w TVP Info przestraszył co powie Cejrowski w czwartek wieczorem. Pytanie na czyje polecenie? Polskiego rządu czy może lobby jakiegoś innego narodu?

35 KOMENTARZE

 1. Rachoń to PiSowski debilek. Jego tępy umysł obejmuje świat niewiele większy od piaskownicy.
  Takich jak on zatrudniał Goebbels. Np. Berta Helene Amalie „Leni” Riefenstahl (Leni od Lenin oczywiście).
  Mam dla niego propozycję: zaciągnij się durniu razem z Dudą na ochotnika do żyda Petroszeniki i idź sobie „powalczyć”. Przynajmniej nie będę musiał na ciebie patrzeć kłamliwy gebelsiku.

  • A nie mógłbyś tak mocno smarknąć, żeby twoje ostatnie funkcjonujące zwoje mózgowe wydmuchnąć w chusteczkę? Ba, w chusteczkę. Dmuchnij w chodnik. Będę codziennie przychodził tam ze świeczką, oddając ostatnią posługę polskojęzycznemu łajnu. Stać mnie!

  • Debil to ci robil na miejcu twojego syarego lepiej bylo cie w słoik spucisz niz w twoja matke

 2. Mógł znacznie bardziej pojechać, po tej babie. Nawet się nie zająknął o pochodzeniu fortuny tej „biznes woman”. Teraz ma to sens, że w jęz. polskim „biznes” to synonim „interesu”.

 3. Cejrowski tak bardzo walczył by w kraju była jedyna słuszna i sprawiedliwa TVPiS że aż go z niej wyj3bali.

 4. Detoks po botoksie

  Georgette Mosbacher ambasadoressa
  Nie zna, co w finansach może znaczyć bessa!
  Po to kilka razy za mąż wychodziła
  I się rozwodziła, by w biedzie nie żyła…
  Dawniej piękna, młoda. Teraz jest… bogata.
  Alimenty płacą eksmężowie. Strata
  Dla nich, a zysk dla niej! (Ci milionerowie
  Dzisiaj się stukają każdy po swej głowie.)

  Ale choć bogata jest teraz Żorżeta,
  To, jako kobieta, wie: uroda nie ta!
  Przepływ środków dalej więc przebiegać musi.
  Chirurgów plastycznych też gotówka kusi.
  Operacje, botoks, botoks, operacje…
  W Polsce wszystko taniej. Trzeba w Polsce stację
  Urody uczynić… Nie schudnie jej kiesa,
  Gdy z niej będzie w Polsce ambasadoressa!

  Może nawet przybyć Żorżecie gotówki,
  Gdy zasilą kiesę Mosbacher Żydówki.
  Lecz trzeba Geschäftu żydowskiego bronić!
  Pisać do premiera, czy lepiej zadzwonić?
  Pismo jest dowodem zaangażowania.
  Żorżeta więc pisze… To pismo odsłania
  Nowy problem: botoks propagował rok się,
  I mózg jej wygładził… Detoks po botoksie!

 5. No i zbliża się chanuka żydowskie święto bodajże 2 grudnia z transmisją w tvżyd! Lepiej uciszyć pana Wojtka bo jeszcze wspomni rządzącym o pierwszym przykazaniu Bożym(Nie będziesz miał Bogów cudzych przede Mną)!

 6. Przepadam za programami p. Cejrowskiego, świetnie się je ogląda!
  Ale o polityce to on plecie trzy po trzy. Fangę Ruskim to pokazują nasze rządy codziennie od 30 lat, i jak na tym wychodzimy?
  Pan Cejrowski to polityczny głupek jest i tyle. A może i jaki agent, cholera wie.

 7. Szanowne TVP-INFO Pan Cejrowski ma rację , a jak się kundlowi Kaczora nie podoba to TVP-INFO unicestwimy

 8. Poglądy sprzeczne z polską racją stanu? A może by sprecyzował dokładnie o jakie poglądy chodzi? Czy o aborcję, czy zwrócenie uwagi pani ambasador mośbachor (czy jakoś tak), czy może o obrazę prezesa Kalksteina (czy jakoś tak). No bo kurcze nie wiem o co poszło i nie wiem, czy może ja też nie mam czasem poglądów sprzecznych z pisowską racją stanu. Pewnie mam

  • taki piękny dzień, pierwszy naprawdę piękny jeśli chodzi o TVPis a rozprawy na temat chamstwa są zbędnne

 9. Bardzo zle wieści dla mikkistów. Autor książki „Jak pokochałem Adolfa Hitlera” z zarzutami po marszu narodowców. Na celowniku prokuratury także były ksiądz Jacek Międlar.

 10. Pimpek, Olaf tacy mundrzy a nie zauważyli najważniejszej kwestii, że ten mama Mosbacher
  MIAŁA RACJĘ PISZĄC, ŻE W III RP NIE MA WOLNYCH MEDIÓW.
  Wyszło na jej – nie ma skoro nie puścili swego stałego korespondenta w cyklicznym programie.
  Pimpek, Olaf tacy mundrzy a wyszli na zwykłych ciołków ciołkowskich.

 11. hahaha Cejrowski powiedział to co myśli większa część Polaków tyle ze my zwykli ludzie nie dyplomaci ale skoro ambasador poleciała prostota to i z nią trzeba w ten sposób bo za głupotę się płaci I jeszcze jedno my nie wiemy czy PAD albo Morawiecki nie rozmawiali z kim trzeba jesli ambasadorka Izraela dostała kopa to ta tym bardziej nie sadzę by długo siedziała w naszej ojczyźnie A kodomitom tu rozpisującym sie mówię WON

Comments are closed.