Winnicki rozpętał burzę w sieci. „Warszawa już jest multi-kulti. Na porodówce obcokrajowcy na każdym kroku.” Czy 500+ motywuje bardziej przyjezdne matki niż Polki?

Robert Winnicki. Foto: wikicommons/ Pinterest
Robert Winnicki. Foto: wikicommons/ Pinterest

Poseł Robert Winnicki w mediach społecznościowych postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat liczby imigrantów w Polsce. Poruszył temat przy okazji pobytu na oddziale położniczym z okazji urodzin kolejnego dziecka. „Obcokrajowców spotykamy na każdym kroku” – pisze . Internauci żywo to komentują.

Poseł Robert Winnicki na Twitterze opowiedział jaką zastał sytuację na porodówce w Warszawie. Prezesowi „Ruchu Narodowego” w ubiegłym tygodniu urodziło się drugie dziecko i to co zobaczył przeraziło go.

„Pierwszy syn urodził się w połowie 2017 r. Wtedy w toku wizyt kontrolnych, na porodówce i potem na oddziale położniczym spotkaliśmy jedną, pozaeuropejską rodzącą. Drugi przyszedł na świat w ubiegłym tygodniu. Obcokrajowców spotykamy na każdym kroku. Warszawa już jest multi-kulti.”

Internauci podłapali ten temat i zaczęła się gorąca dyskusja. Może faktycznie 500+ motywuje bardziej przyjezdnych niż Polaków?

Źródło: Twitter/Robert Winnicki

63 KOMENTARZE

 1. Przez 29 lat słucham od mojego otoczenia (średnio i wyżej wykształceni) jak to niepotrzebnie głosuję na JKM. Że niby tracę głos.
  Twierdzili: „są lepsi!” AWS, PiS, PO, SLD, PSL, Palikot, Kukiz i ***** wie co tam jeszcze.
  Po 29 latach biorę na nich odwet i słucham tego ich świergolenia „jak to nam ciężko”, skomlenia „jak to nas krzywdzą”.
  A dobrze. Jak wy nie potraficie odróżnić gnoju od prawdy, to powinni was matoły, traktować jak najgorzej.
  Jak już was okradną do suchej nitki to módlcie się o lekką zimę, bo jak inaczej będziecie chodzić w chińskich tenisówkach po 15 zł, tumany jedne?
  Teraz tumany znalazły sobie podstawianego przez tajniaków Jakubiaka. No i dobrze, jeszcze jeden ich przecweluje na starość skoro nie rozumieją mowy Korwina i nie potrafią wyciągnąć właściwych wniosków przez ćwierć wieku.
  Będą chodzić w trampkach wywijając na boki pośladkami. Kiedy ten narodek zmądrzeje i zagłosuje w końcu na takich jak Grzegorz Braun, JKM i im podobnych?

   • Pan Winnicki boi się tego murzyniątka ze zdjęcia ? Specjalnie mnie to nie dziwi.
    „Coraz więcej polskich dzieci rodzi się na emigracji. W kraju Polki raczej nie chcą rodzić, za to w Norwegii i Wielkiej Brytanii zajmują pierwsze miejsce na liście rodzących!” Co na to samce alfa ?
    Stwórzcie kobietom warunki do macierzyństw, do godnego życia. W Polsce, póki co mamy warunki bardziej afrykańskie, niż europejskie.Jesteśmy drugim krajem w UE po Rumuni, gdzie kobietom odmawia się podstawowych standardów medycznych np; znieczulenia przy porodzie w XXIw !!!!!!!! Postuluję operować prostatę bez znieczulenia.
    Druga sprawa, na narodowych, klerykoalno- prawicowych forach plugawa mizoginia pobija wszelkie rekordy. Aż strach pomyśleć, że kobiety mogą być w związkach z takimi gorylami i jeszcze im dzieci rodzić. Bohaterstwo galaktyczne.
    Może spróbujcie sukcesów w ZOO.

    • Ty Kazimirz nie udawaj Polaka a dobre rady zostaw dla swoich ziomali. Gdybyś miał odrobinę przyzwoitości w sobie to wiedziałbyś jak się zachować na forum na którym jesteś gościem. Wydaje ci sie że wszystko wiesz i pouczasz a przecież obaj dobrze wiemy że jesteś idiotą. I w dodatku szwendą. Nazwisko juz zmieniłeś na jakieś „-ski”?

     • Gościem na forum? Forum to nie twoja plebania.
      u chu, chu, z tobą jest dużo gorzej, ty udajesz człowieka.
      Kaziowi się nie wydaje, Kaziu po ludzku dużo wie , to jedyny sensowny facio,który odezwał się w temacie na tym samczym forum .
      Chłopcom narodowcom marzą się podręczne.

    • Ja też popieram! Polki niech rodzą kolorowych. To tacy wspaniali ludzie! I mają pewne żródło utrzymania, wszelkie zasiłki i wszystko za darmo! Nie to co polaczki cebulaczki!

     • Popierajcie starania nekrofilow o uznanie ich orientacji seksualnej za taka sama jak hetero czy homo! ONI TEZ POTRZEBUJA MILOSCI!
      Nekrofile sa takimi samymi ludzmi, ich seksualnosc to ich sprawa!
      Wspierajcie NSZZ* ,,Sztywnosc” !

      * Nekrofilskie Stowarzyszenie Zwalczanych Zboczencow

    • Kto i co ma Tobie stworzyć? A może tak po prostu niech przestaną nas okradać i każdy sobie sam stworzy co tam chce. Kazimierz, ja wiem że Ty sobie nie wyobrażasz życia beż regulacji i nie wyobrażasz sobie że można za swoje własne pieniądze kupić znieczulenie, nawet do usunięcia pryszcza z nosa. Wolisz jak ktoś coś stworzy.

   • Chociaż nas mało, to Srali nie klonować!!! Lepiej mądrych mało, niż głupich cip dużo.

   • W d.u.p.i.e masz rację i d.u.p.ę masz własną [Piłsudski 100 lat temu : każdy, jak d.u.p.ę własną, ma rację].

   • Kontrowersyjne tezy stawiane przez użytkownika (funkcjonariusza) ala wilk mają na celu namierzanie adresów IP i poprzez sprowokowanie do emocjonalnej odpowiedzi określenie profilu użytkownika.
    Dane są zbierane, najprawdopodobniej w celu tworzenia list (oby nie proskrypcyjnych).
    Pamiętaj: nie jesteś w większości przypadków w sieci anonimowy.
    Pamiętaj, wymyślony nick, czy założone ad hoc konto mailowe nie chronią.

  • Moim zdaniem nie tylko Jakubiak, ale i Braun i Korwin to ruscy agenci. Albo pożyteczni idioci. Właściwie co do Korwina to mam pewność, a Jakubiak i Braun to być może pożyteczni idioci.

 2. SŁUSZNY komentarz wniosek jest taki albo Pan KORWIN CELOWO wpuszcza ludzi w maliny manipuluje nimi albo jest mało inteligentny raczej to pierwsze więc Pan Korwin jest mało wiarygodny ! LUDZIE WYCIĄGAJCIE WNIOSKI ! musi bu wreszcie inny lider skuteczny i wiarygodny

  1

 3. Niestety „betonu” w tym kraju jest 60% a może i więcej! Na moje jest już niestety za późno na jakiekolwiek zmiany i trzeba przyjąć do wiadomości,że nasz ukochany naród jest już tak zdegenerowany że może się w ogóle NIE OBUDZIĆ! Jeśli się natomiast obudzi (w co szczerze wątpię) będzie już niestety za późno i naród polski po prostu przestanie istnieć.

 4. Masakra! Małe zombi, które powinno być z rodzicami w swoim kraju a nie straszyć w naszym! Niby wszystkie dzieci są ładne ale czy na pewno? Zapaskudzają nam kraj a naród i dziedzic ziemi swoich przodków, ciężko wywalczonej i okupionej daniną krwi, co naród na to!? Naród sobie zdrzemnął i milcząco przyjął kastrację, tak samo jak i inne narody!? Dziwicie się co stało się z potomkami walecznych wikingów, że tak dali się wykastrować a czy w wielu innych, dumnych, białych narodach jest lepiej? Czy u nas jest lepiej!? I niech mi nikt nie wmawia, że to mały Polak, do cholery! Toto koło Polaka stanąć sobie nie może, bo to jak noc i dzień! Polskie dzieci będą musiały wychowywać się w takim obcym „towarzystwie” i będzie jak i u innych, że biali będą w swoim kraju spychani na margines!? Jeszcze trochę to wielu w te brednie uwierzy i będzie powtarzać, że skoro to dziecko urodziło się w Polsce to jest Polakiem. Nigdy nie będzie obcy Polakiem! Narodowość jest dziedziczona po przodkach, narodowość to plemię, z którego się wywodzisz! Obywatelstwo i narodowość niekiedy są takie same a niekiedy to dwie różne rzeczy niekoniecznie mające ze sobą coś wspólnego…Taki piękny kraj, taki piękny naród POLSKI i wykastrowany (też!). Nie potrafiliśmy obronić swojego kraju i ojcowizny! Nie potrafiliśmy!… A niech to jasny szlag!…

  • PiSokomuniści otworzyli socjalną puszkę pandory dla pasożytów rodzimych jak również i obcych z rożnych zakątków świata.

   • Problem polega na tym, że dla rodzimych (pasożytów czy nie) na nic nie ma. Jak dla mnie to jest ludobójstwo Polaków rozłożone w czasie. Właśnie przed chwilą czytałam art. o biedzie w Polsce i krew mnie zalała. Bo od wielu lat wszystkie rządy na wszystko mają tylko dla Polaków na nic nie mają! Ciężkie miliony (jeśli nie miliardy) pompują do obcego państwa na obcą i wrogą nam ludność jakim jest Ukraina i Ukraińcy, wiele milionów ładują dla obcej i wrogiej nam ludności z Afryki itd. ale dla Polaków na nic nie ma!? Polakom przeznaczyli we własnym kraju rolę dojnej krowy, którą tylko wszyscy chcą doić i zostawili im tylko na przetrwanie biologiczne, czyli Polacy mają za dużo żeby umrzeć a za mało żeby normalnie żyć! To skandal co robią z naszym narodem!? Tak samo jak i z tymi obcymi co przyjmują i zapaskudzają nasz kraj obcymi nacjami i dla nich też mają a dla Polaków ile przeznaczają i co mają!? No krew człowieka zalewa!

  • „Małe zombi, które powinno być z rodzicami w swoim kraju a nie straszyć w naszym! ”
   Maaskaara !! Kolejny dewiant podszywający się tu pod kobiecy wizerunek ,,,Jagienka.
   Nasz naród trzeba bronić, ale przed takimi jak ty, obrzydliwy Jagienku. To pocieszająca, że kobiety nie chcą mieć dzieci z wami.

   • Każdy sądzi wg. siebie głupi Ewku! Udowodnij swoje słowa. Znasz mnie? Na jakiej podstawie oczerniasz moją osobę? Powiem ci na jakiej… Trafiłam przez przypadek w sedno sprawy i problemu i to jest twój wielki ból odbytu! Ma boleć prawda każdego wroga mojego kraju, narodu i lądu! Ma bardzo boleć! A jeśli nawet jesteś naprawdę kobietą to pewnie robisz za białe prześcieradło dla czarnej dziczy i boisz się o swoje nie polskie i nie białe potomstwo jak dla rasowej i mającą honor i ambicję kobiecie przystoi. Afryka jest wielka możesz mieszkać i mieć dzieci u swojego czarnego popychadła. Koniec tematu. Won!

    • Poluzuj koloratkę Jagienku. Oderwany od życia, od kobiet nie masz pojęcia jak na każdym kroku żałośnie demaskujesz się. Zmień pediatrę na psychiatrę, już czas.

     • j23,
      Udowodnij to swoje oszustwo i brednie na temat mojej osoby. Następny wróg białego człowieka, którego zabolała prawda? Ma boleć! Poluzowana we wszystkim persono:)

    • Nikt cię wyniosły buraku – Jagiengu nie musi oczerniać, sam robisz to pokazowo, sam sobie kastrujesz duszę.
     Żyję już na tym świecie parędziesiąt lat, nie spotkałam osobiście żadnego mężczyzny a co dopiero matki, kobiety, która by nazwała jakiekolwiek małe dziecko zombie.Nie jesteś człowiekiem.Siejesz faszystowską nienawiść i rasizm. Od tego zaczęło się mordowanie kobiet i dzieci w hitleryzmie, a całkiem niedawno z Bogiem na ustach w Rwandzie.

     • Ewa,
      Ja też trochę żyję i wiem, że ludzie potrafią różne bzdury wymyślać na poczekaniu. Jak piszesz o swojej osobie to nie używaj mojego nicku. Znasz mnie, że tak ci łatwo idzie oczernianie. Co ty wiesz na temat duszy, oprócz pisania bzdur? A gdzie twoja dusza dla białych dzieci, które żyją na swoim lądzie i w krajach narodowych? Dla ciebie te dzieci się nie liczą, prawda? Dla takich pustaków nie jest ważne, że nasze białe, piękne dzieci są i będą mordowane? Nie znasz podstawowych pojęć. Jeśli dla ciebie skromna obrona z mojej strony mojej rasy, białych ludzi, prawa do spokojnego życia białego człowieka u siebie jest faszystowską nienawiścią i rasizmem to jesteś super idiotą i kłamcą! W Europie nigdy nie było żadnego rasizmu, bo dominowała jedna rasa, biała rasa. To pojęcie zostało przywleczone razem z nielegalnymi, obcymi agresorami na nasz ląd i przez nich i tobie podobnych umiejętnie (wg. potrzeb) wykorzystywane, żeby białego człowieka podporządkować. A taki wał! Zrobię wszystko w naszej obronie:) a ty dalej się wściekaj i pisz bzdury. Skoro tak ci na sercu leżą obcy to kto cię zatrzymuje? Jest wiele obcych krajów i lądów, jest też na tych lądach wielu ludzi w potrzebie, dlaczego jeszcze tam nie pomagasz tylko zawracasz głowę pierdołami w Europie? To nie nasi ludzie i niech swoje sprawy załatwiają u siebie i swoim kosztem. Od nas wara! tobie i wszystkim obcym agresorom! Szczęśliwej podróży do Rwandy czy gdziekolwiek indziej, byle najdalej od nas z takimi kretami. Tam będzie dużo obcych dzieci, którymi też możesz się zajmować, od naszych trzymaj się z daleka! Precz ze wszystkimi zdrajcami i wrogami!

   • Juz jedna taka noszaca twoj nik narobila wystarczajaco gnoju.Widac po komentarzu, ze lubisz czekoladowe laski obciagac, wiec wal sie i morda w kubel.

    • Daruj sobie swoje brunatne, żałosne kazania, wyniosły buraku „Jagienka”
     Wszystkie dzieci się liczą ; białe, żółte, czarne…wszystkie i w każdej okoliczności.
     Z Rwandy, rozliczaj swoich kolesi, abp Hoser raczej tam nie wróci ze strachu przed linczem.

 5. A co myśleliście, że pińcet plus było wprowadzone z myślą o Polakach?
  Oczywiście taka prorodzinna narracja wielu przekonała. A to było przygotowanie gruntu pod nowych przybyszy, zachęta żeby ściągali rodziny.
  Ludzie nie mają pojęcia, z jakich udogodnień różnego rodzaju korzystają obcokrajowcy i jak tłumoki powtarzają „przecież oni pracują”. Z tym, że wielu Polaków straciło przez nich pracę, a inni zagryzają język i tyrają za dużo niższe stawki. Zastanowić się proszę jak to jest, że opłaca im się tutaj rodzić dzieci, a Polakom nie. Pracuje mąż, a żona z 2-3 dzieci siedzi w domu, na każde dziecko dostaje socjal. Nie mieszkają po 5-ro w jednym pokoju, ale w dosyć ładnych mieszkaniach. Też korzystają z mediów, często posiadają samochody. Tacy są gospodarni, czy może nie jedzą?
  Już są wypłacane emerytury Ukraińcom. Zdązyli sobie je wypracować?
  Bo to taka złodziejska gra, jednemu weźmie, drugiemu da.

  • To nie tłumoki powtarzają „przecież oni pracują”. Na forach pracują dziesiątki tysięcy cyberżołnierzy i mają od oficera prowadzącego tak przykazane. Sprzedają się za kasę bo teraz wojsko jest nie narodowe tylko profesjonalne, czyli za pieniądze. Piszą bo to się wszystkimk opłaca! Każdy by taki zrobił! A co, mają klepać może biedę albo prosić o łaskię w pośredniaku?

 6. w urzędach imigracyjnych POPISlandii urzędnicy podpisujący zezwolenia na pobyt imigrantów z całego świata pracują po 10-12-14 godzin na dobę by tych decyzji podpisać jak najwięcej i codziennie są gonieni przez POPISlowskich dyrektorów aby tych decyzji jak najwięcej wydać;
  POPISlowska dyrekcja jest bowiem bardzo niezadowolona, że tegoroczny rekord świata importu imigrantów będzie tylko niewiele wyższy niż dotychczasowy z 2017r.

 7. Korwin, Grzegorz Braun, Robert Winnicki, Jan Potocki mówią twardą prawdę
  ale większość jest głupia i woli kłamstwa chazarów z PO, PiS, N, SLD …
  jak naiwni Francuzi którym wcisnęli Macrona
  Nam jako prezydenta wciskają folksdojcza Tuska dla którego bohaterami są Piłsudski socjalista, agent City of London, zdrajca i tchórz oraz Wałęsa / Kohne / TW Bolek

  • nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuje na partie idiotów dla których wolny rynek to barykadowanie się przed całym światem i pitolenie o żydach.

   nawet jakbym popierał ekonomie mikkego nigdy na jego ścierwo narodowo socjalistyczne nie oddał bym głosu

   • Przecież to Ty jesteś idiotą, bo nie podałeś ani jednego postulatu partii WOLNOŚĆ który potwierdzałby to rzekome popieranie przez wolnościowców „barykadowania rynku” oraz potwierdziłby to, że WOLNOŚĆ jest partią narodowo socjalistyczną.

 8. Ciekawe co tam u Moraweickiego słychać? Czy już w worku pokutnym udał się do Canossy?

 9. Dziwne, przecież nie dalej jak dwa dni temu Nycz mówił, że macie w Warszawie Królestwo Niebieskie….(ale może to dopiero ma nastąpić po przyjeździe starozakonnych).

  • Taa…Królestwo Niebieskie i życie wieczne w zaświatach, żeby już się nie męczyć na tym ziemskim padole? Taki troskliwy o nas czy tylko przez pomyłkę powiedział prawdę? Niestety, ale wielu jest takich Nyczów i Nyczo podobnych, którym przeszkadzamy w naszym kraju!? No cóż…naród handlowy potrzebuje pilnie terenów (ostatnio gdzieś czytałam ich narzekania jak to jest im ciasno u siebie) i siedziby w obcym kraju, żeby go „przysposobić” na swój kraj?

 10. Przecież ten poјeb sam głosował za 500+, więc SAM przyczynił się do multikulti, a teraz ten ἱdἱota pƚacze, że na porodówce wἱdսje np. czarne dzieci – To tyle na temat towarzysza Winnickiego, tacy ludzie jak On nie powinni mieć żadnego wpływu na politykę, bo po prostu do polityki się nie nadają, јebać narodowych komuchów. Korwin powinien tej PiSdzie przypἰerdolić z liścia jak Bonἱemu! Nie będzie żadnej koalicji z narodowymi komuchami, bo to ścἰerwa – ten ich ցówniany narodowo ἱdἱotyczny elektorat nawet w obecnej sytuacji Polski popiera upaństwawianie wszystkiego zamiast prywatyzacji . Ten јebany chów sowiecki marianów grażyn sebiksów i disko-karyn podwórkowych dąży do tego żeby wrócił PRL i mój kraj Polska był biednym zacofanym ցównowartym krajem nieliczącym się na arenἱe międzynarodowej

   • „Wasz”? Rozmawiasz z kimś jeszcze PRL-owski Januszu? Widzę, że jesteś jeszcze przyzwyczajony do zwracania się w liczbie mnogiej jak za PRL-u towarzyszu.

 11. Winnicki dzieci ma a inni najbardziej znani promotorzy zalania kraju rodzimym roszczeniowym barachłem jak Kowalski, Helcyk, Bosak, Międlar ile maja?

  O, null, nic

  zatem gratulacje dla pana posła

 12. Razem z moim habibi mieszkamy w Wiedniu w dobrej dzielnicy. Dostrajemy po 1400 ojro na siebie, 780 na każde dziecko + dodatki na ich uitrzymanie , szkołę , wyjazdy, sport i zabawy, integrację. Za darmo mamy willę z ogrodem, prąd , wodę , telefony , komunikację, dosłownie wszystko za darmo. Już nawet nie odbieram obcych telefonów bo codziennie dzwonią z różnych organizacji sprawdzać czy rzont nam wypłaca wszystko co się należy. Już sama znam na pamięć wszysktie zasiłki i dodatki.
  Co drugi tydzień latamy do nigerii do mamusi a co drugi na kanary, bo mojemu habibi zimno.
  Z polakiem toi miałam tylko biedę i niepewność jutra.
  To jaki sens rodzić polakowi?

  • Teraz występujesz jako Ania? Jedna a jakby was wiele podobnych:)… Każda konwertytka i biała dajka, dostaje za darmo ale porządny wpieprz od swojego „habibi” i jeszcze musi podziękować. Polak przede wszystkim pisze się z dużej litery, inaczej to prostactwo ze strony piszącego. No i Polak nie dostałby nigdzie w Europie azylu, rzadko który pasożytuje a już żaden nie każe nosić żonie na sobie czarnego wora. Różnica jak widać zasadnicza. Kto w te twoje brednie uwierzy?

   • Sam chodzisz w czarnym worze wyniosły klerykalny buraku pt „Jagienka” co ci do cudzych worów ?

 13. A teraz pomysł zupełnie z innej parafii!
  Na zgłoszenie marszu chrześcijańskiego w berlińskim Kreuzbergu. Taki pogodny przemarsz Polaków-chrześcijan, z zaproszeniem także dla Niemców i wszystkich innych z radosnymi chrześcijańskimi śpiewami. Może warto zorganizować coś na wzór First-England i aktywizować, dodawać nadziei innym ludziom na Zachodzie. Nie mówię o Berlinie (po prostu ta europejska Medyna jest najbliżej Polski, gdzie najszybciej można dojechać), ale może być także Wiedeń, Amsterdam, Londyn, etc. Nie chodzi tutaj oto czy ktoś jest wierzący, a bardziej o zamanifestowanie cywilizacji europejskiej, która umiera. Takie nowoczesne ewangelizowanie w pełni. Taki marsz niepodległości na terytorium krajów quasi islamskich.

 14. Ciekawe co chinskie odpowiedniki Winnickiego pisaly w internetach jak mi sie tu syn rodzil, LOL.

 15. Co tu kryć: PiS to istny dopust Boży. Czy to prawda, że gdy idzie Naczelnik Państwa unosi się za nim zapach siarki?

 16. Jestem szczęśliwy ze Polska zmienia oblicze . Otwieramy się na świat i tylko to da nam możliwość rozwóju.
  Dzietnosc Polek jest nie wystarczajaca do prostej reprodukcji bez naplywu emigrantow za kilkadziesiat lat znikniemy z mapy
  Bierzmy przyklad z Australii gdzie wszyscy skadkolwiek pochodzą budują bogactwo multukulturowe i ekonamiczne tego kraju

 17. Po ludzku dla nas Polaków nie ma ratunku. Ale nie wpadajmy w rozpacz. Jest jeszcze Pan Jezus z Jego Przenajświętszą Matką, którzy Polskę szczególnie umiłowali. Musimy tylko podążać za Ich wskazówkami a domagają się od nas przeprowadzenia Intronizacji Pana Jezusa na Chrystusa Króla Polski. Grzegorz Braun otwarcie o tym mówił. Musimy wspierać Grzegorza Brauna

Comments are closed.