„Jesteśmy traktowane jak świnie”. Polki, które wyszły za „arabskich książąt” przeżywają piekło

Fot. flicr

O Polkach które wychodzą za mąż za muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Azji mówi otwarcie jedna z nich. Kobieta opowiedziała swoją historię dziennikarce wp.pl Helenie Łygas. Niestety oparte na własnych tragicznych doświadczeniach. Dziewczyny z Polski szukają szejka z pałacem a dostają nieprzespane noce i siniaki. „Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić.”

-„Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, „Allah tak chciał” komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki” – opowiada Anita na portalu WP Kobieta.

W obszernym artykule Polka, która wyszła za maż za Pakistańczyka poznanego w internecie opowiada swoją historię. Mówi o pierwszych zauroczeniach i pierwszych niepokojących objawach agresji swego muzułmańskiego męża. Próbuje również wytłumaczyć jak kobiety i świat postrzegają arabscy mężczyźni.

„Znam mnóstwo Polek-muzułmanek, które postąpiły podobnie jak ja. Wszędzie wcześniej czy później pojawiała się przemoc. Może nie o takim nasileniu, jak w moim małżeństwie, ale umówmy się, że mąż mówiący do ciebie „brudna świnio” zamiast „kochanie” to w Polsce, mimo wszystko, to nie jest standard. (…) „Oni przekonanie, że kobieta to zwierzę domowe, mają to wpajane od dziecka.” – mówi Anita.

Anita w wywiadzie zwraca uwagę, że najczęściej występują dwa typy kobiet, które ulegają arabskim mężczyznom.

– „Moim zdaniem są dwa typy Polek, które przechodzą na islam. Najpierw odnajdujesz Allaha, a potem – już jako konwertytka – swojego „arabskiego księcia”.

„Pierwsza grupa to młode, zagubione dziewczyny, które mają zły kontakt z rodzicami. Często są nielubiane w szkole, czują, że nigdzie nie pasują, żyją głównie w internecie.”

– „Druga to kobiety takie jak ja. Po trudnych związkach, ze zdeptanym poczuciem własnej wartości, które czują się nieatrakcyjne i mają dojmujące przeświadczenie, że już do końca życia będą same” – opowiada Anita.

14 KOMENTARZE

 1. To nie allah tak chciał, to wy same tak chciałyście, głupie szmaty, więc teraz nie kwękajcie, bo jak mówi JKM, chcącemu nie dzieje się krzywda.

 2. 1) Problem w tym, że allah tak właśnie chciał. Po prostu allah chce czegoś zupełnie przeciwnego, niż Bóg.

  2) Chcącemu może nie dzieje się krzywda, ale głupiemu i nieświadomemu już tak.
  Warto więc o tym pisać, choćby po to, żeby innych takich głupich i nieświadomych było mniej.

  • To chyba komentarz do mojego postu, więc odpowiadam. Już wielokrotnie PISANO O TYM I NIC! Jak sobie baba wbije coś do łba, a zwłaszcza WIELKĄ MIŁOŚĆ, to tylko regularne lanie kijem może ją powstrzymać od zrobienia głupstwa. Chciały równouprawnienia to mają. Gdzie były i co robiły te wszystkie feministki, kiedy one wyjeżdżały zdradzając i Polskę i chrześcijaństwo? Ano nie zrobiły nic, zajete walką z Polską i z chrześcijaństwem. Dobrze tak tym babom! Były głupie i nieświadome tylko dlatego, że tak CHCIAŁY! Na pewno je ostrzegano, nie wierzę, że nikt im nic nie mówił.

 3. Widać to lubią. Innego wyjaśnienia nie ma. W dzisiejszym świecie nie sposób nie wiedzieć, czym jest „kultura” muzułmańska i jaką funkcję pełni w niej kobieta.

 4. I bardzo dobrze.Powinny dostawać wp… 3 razy na dobę.Głupota musi być karana.

 5. Gorsze od „cór Koryntu”. Niech będą przeklęte po wsze czasy!

 6. I tak czytam te komentarze chociaz żal mi tej kobiety, ale to są konsekwencje chciwości. Ona coś mówi o zagubionych dziewczynach, ale powiedzmy sobie szczerze czyż nie raczej o ten pałac chodziło o którym również mowa? O złote góry? Zdradziły swój kraj, swojego Boga poszły z brudem do łóżka, a teraz płaczą. Głupie, chciwe pizdy. Mimo wszystko współczuję.

 7. W Polsce faceta Nie ma?To niech zostanie tam gdzie jest a nie szuka pomocy w kraju. Nikogo jej los nieobchodzi.Jej wybór,jej życie!

 8. Polki sie nie szanują.zobaczy obcy paszport lub ciemniejsza skore niz polacy to juz wielkie miłosci i rozkladaja nogi.znam kilka przypadkow .teraz zaluja ze wyszly za arabow czy muzulmanow.czyja to wina?

 9. odezwali się polscy dżentelmeni , musicie mieć mega kompleksy i nie dziwie się ,że Polki szukają w świecie miłości …

 10. „Następnie polka..” , ” Europejki i Amerykanki” – nie wiem kto autora uczył tej nienawiści do POLEK ale nawet się nie podpisał

Comments are closed.