„Ubiję jak na Wołyniu”! Pijany Ukrainiec napadł na Polaków w Lublinie. Nazwał się „żołnierzem Bandery”…

Ukraińscy nacjonaliści kultywują tradycje morderców z OUN-UPA. Foto: PAP/EPA
Ukraińscy nacjonaliści kultywują tradycje morderców z OUN-UPA. Foto: PAP/EPA

„Głupie Polaki, pozap*****am” i „ubiję, jak na Wołyniu” to tylko niektóre ze słów, które wykrzykiwał awanturnik. Nazari K. obywatel Ukrainy próbował pobić ochroniarzy i zaatakował sprzedawcę. Teraz usłyszał zarzuty napaści i znieważenia.

Mimo, że od samego zajścia minął już rok, to dopiero teraz prokuratura mogła postawić zarzuty krewkiemu 30-latkowi.

Według świadków, Ukrainiec chciał wejść do jednego z klubów w Lublinie. Powstrzymali go ochroniarze, którzy stwierdzili, że jest zbyt pijany. Niestety, to wytłumaczenie nie trafiło do K. który natychmiast przeszedł do ataku.

Najpierw zaczęło się od wyzwisk, później rozpoczęła się szarpanina. Zdaniem śledczych, mężczyzna zdjął koszulkę i ruszył „z pięściami” na ochroniarzy, którzy zachowali się wzorowo i nie dopuścili do bijatyki.

Swoją frustrację Nazari K. postanowił wyładować jednak na pobliskim sprzedawcy gorących kiełbasek. Najpierw wdał się w sprzeczkę z mężczyzną, a później zaczął niszczyć jego mienie. Gdy sprzedawca kazał mu zapłacić, usłyszał, że jest „jeb… Polakiem”.

W momencie zatrzymania przez policję Ukrainiec miał blisko 1,6 promila alkoholu we krwi. Nie przyznał się do winy tłumacząc, iż awantura została wywołana przez ochroniarzy, którzy nie pozwolili mu zabrać rzeczy z szatni.

Sąd Okręgowy w Lublinie zajmie się sprawą, jak sam siebie określał „żołnierza-banderowca”, w najbliższych tygodniach. 30-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: DziennikWschodni.pl / wolnosc24.pl

36 KOMENTARZE

 1. powinien dostać ostry wpi..dol na miejscu a potem dopiero 5 lat za kratkami i dożywotni zakaz wjazdu na teren RP

  • wystarczy już tej prawicowej głupoty z zamykaniem za pieniadze podatnika połowy świata w wiezieniu za byle gówno

   ale zakaz wjazdu warty rozważenia

   • jakby Ci przypadkiem taki banderowiec facjatę zdeformował to też byłbyś taki miłosierny?to mi pachnie lewicową głupotą.

    • Lewacką głupotą jest brak przyzwolenia na kary cielesne. Taki *krainiec to tak jak człowiek pierwotny rozumie argument siły. Ja proponuję na początek 50 batów w dupę i dożywotni zakaz wjazdu na teren RP.

 2. Prowokacja. Dawac nam go tu w okopy w Donbasie. Pewnie przy pierwszym ostrzale by sie zfajdal w gacie. Sprawdzimy go. Wysylajcie go!!!!!!!!

  • jeszcze cie ruskie nie zaj…ły?
   widzisz jakie te ruskie litościwe, a ty.
   zwykły banderowski upadlinski szczur prowokator, nie jesteś na żadnym froncie, tylko śpisz do 12 jak twój przyd..upas balbina kalksztajn

 3. jak dostanie wyrok i bedzie siedziec 5 lat pomiedzy Polakami, to bedzie wyrok, ale jak piszecie do 5 lat, to ukrainska gnida, ktora zamiast mozgu ma miejsce wypelnione zelatyna , dostanie wyrok w zawieszeniu, lub sedzia nawet przeprosi skur###la , bo tez bedzie ukraincem.

 4. Doskonale, Zaprosić wszystkich chętnych Ukraińców do Polski (do pracy czy na studia),a Polacy niech jadą walczyć na Ukrainę….

 5. Taxify i uber ściąga to do Polski
  Dalej jezdzijcie z ukraiński uberem i taxify

 6. Podsumowując tekst: jakiś pijaczek awanturował się, bo go nie chcieli wpuścić do klubu. I z tego robiona jest międzynarodowa afera…

  • Jak Polak pobije jakiegoś obcokrajowcowca to dopiero robią afere za ktora polaka mało nie powiesza bo Polak we własnym kraju ma mniejsze prawa niż jakiś ukrainiec

 7. ilu jeszcze takich „uśpionych” żołnierzy bandery jest w Polsce,
  jak niewiele potrzeba, tylko pół litra na głowę, i idą robić Polakom Wołyń,

  i co wy na to PO+PiS, przypadek jednostkowy, pijany Ukr, nie wiedział co mówi, …

  i pomyśleć, że całe pokolenia młodych Ukraińców wychowywane są w banderowskim duchu wyżynania Polaków, jako państwotwórczej ideologi wielkiej U krainy

  i tylko czekać, jak się znajdzie jakiś mały „Hitlerek” w zafascynowanej formacją SS granatowej U krainie.

  • Nie słyszysz, co po pijanemu wygadują Polacy? To się przysłuchaj… Niektórzy nawet fanzolą po trzeźwemu, że hadko słuchać…

 8. Jeszcze trochę to nas ubiją jak na Wołyniu coraz więcej tej ukraińskiej bandery w Polsce. Gdzie sie nie obrócić to Ukraińcy. Niech wracają do siebie Gieroje walczyć w Donbasie albo o Krym .Nie chcemy ich tu Bandrowcy z UPA.

  • Może nie wiesz, ale UPA nie istnieje od kilkudziesięciu lat, podobnie jak NSZ.

   • to radzę wybrać się na Ukrainę, przekonasz się na własne oczy, że istnieje,
    tam, to nawet SS Galicjen istnieje,
    nawet ustawa ich chroni ich „dobre” imię aby uszczerbku na tym co wyrabiali na Wołyniu nie utracili w pamięci młodych Ukr,
    a jak dobrze pójdzie, to ci dzieci przedszkolne zaśpiewają hymn, ja banderówka …

    • Tiaaa… UPA grasuje po lasach… „Patrz pan, wojna się skończyła 25 lat temu, a ja te pociągi wysadzam i wysadzam”…

    • No i co wynika z tego zdjęcia? Jak zobaczysz jutro na ulicy polskich pajaców poprzebieranych za hitlerowskich kolaborantów z opaskami NSZ, to też powiesz, że NSZ nadal działa?

 9. Ostatnio w autobusie w Lublinie pijani Ukraińcy podmacywali licealiści, a jak ktoś że starszych zwrócił im uwagę , to śmiali się strasząc piątą kolumną Ukraińskiej bandery która nam niedługo przypomni Wołyń.

  • w Przemyślu śpiewał sobie,

   jeszcze Polska nie zginęła,
   ale zginąć musi,
   jaszcze Polak Ukraińcowi,
   but czyścić musi,

   na melodię polskiego Hymnu

 10. dziad „ala wilk” nie może być kobietą, każdy jego wyraz śmierdzi owłosioną d*pą zboka.

  kobiety nie podają swoich danych i nie siedzą całymi dniami, żeby pisać bzdury.

  to prowokator z nczas (on prowokuje żeby ludzie pisali komentarze), nie ma co z nim dyskutować.

  CZEMU JEST JEDYNYM KOMENTATOREM, KTÓRY MOŻE WSTAWIĆ LINK?

  wyobrażacie sobie, żeby kolonko czy cejro tak robił na swoim blogu? A nawet taki cham jak coryllus?

 11. Powinnismy powiesić wsiura dla przykładu albo staropolskimi zwyczajem na pal… Mam nadzieję że wychuśtają go na tygrysie

 12. Jak doszło do tego, że prokuratura zajęła się sprawą Ukraińca zamiast wtrącić od razu do aresztu ochroniarzy

 13. Deportacja + kara finansowa! W ciupie będzie doił nasz budżet i zakaz wstępu do Polski naturalnie.

 14. Obecnie ukraińscy nacjonaliści stanowią dość poważne zagrożenie dla nas Polaków i powinni mieć zakaz wjazdu na teren naszego kraju. Podróżując po Ukrainie można zobaczyć, że wiele miejsc pamięci, pomników z okresu II wojny światowej jest przyozdobione czerwono-czarną flagą OUN- Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Członkowie tej organizacji są wrogo nastawieni do Polaków i uważam, że Ukraińców w Polsce już jest zbyt duża ilość przed II wojną światową było ich w Polsce ok. 4,5 mln i organizowali wiele burd i bijatyk przeciwko Polakom mam nadzieję, że historia się nie powtórzy i nie zaczną niszczyć nas od środka.

 15. Wiele burd? Ile? Przez 20 lat II RP zginęło kilkadziesiąt osób po obu stronach, gdy tymczasem w Irlandii Płn. ludzie ginęli setkami 50 lat później…

 16. No niestety nic mu nie zrobią swąd lubi ukrów, a dobry ukr to martwy ukr

Comments are closed.