2 grudnia – niedziela bez zakazu handlu. Promocje w sklepach Biedronka i Lidl [FOTO]

Biedronka i Lidl. / fot. Wikimedia
Biedronka i Lidl. / fot. Wikimedia

Od czasu wprowadzenia zakazu handlu trwa zażarta walka o klienta między największymi sieciami supermarketów, które starają się przyciągnąć klientów, a przez to wykańczają małe sklepy, dla których rządowe regulacje okazują się zabójcze. Z promocji, które przygotowały najpopularniejsze wśród Polaków sieci Lidl i Biedornka, będą mogli skorzystać klienci robiący zakupy w niedzielę bez zakazu handlu 2 grudnia.

Promocje nie są co prawda już aż tak kuszące jak w poprzednim tygodniu, kiedy trwał Black Weekend, ale i tym razem część produktów została przeceniona. Na większe promocje przyjdzie nam jeszcze poczekać, te z całą pewnością pojawią się przed Świętami Bożego Narodzenia.

Tym razem w Biedronce kupicie w promocji Kaczkę, Filet z piersi, czekolady Magnetic i Milka, a także Jajka Moja Kurka. Poza produktami spożywczymi w promocji także Kalendarz Adwentowy (3 w cenie 2), proszek do prania Persil, Pieluchy Dada oraz olej słonecznikowy.

fot. Prt Sc biedronka.pl
Promocja obowiązująca do 2 grudnia 2018 roku lub wyczerpania zapasów. / fot. Prt Sc biedronka.pl

Nieco więcej przecenionych produktów znajdziemy w gazetce Lidla. Przecenione zostały m.in. warzywa i owoce, takie jak banany, ogórki zielone oraz pomarańcze. W niższej cenie również m.in. gulasz z indyka, śledzik na raz, jogurt naturalny, mleko oraz schab pieczony.

Oprócz produktów żywnościowych, w Lidlu specjalna oferta dotycząca produktów higienicznych dla najmłodszych, czyli płynów do kąpieli, mydła, ręczników, chusteczek nawilżanych itd.

Comments are closed.