Cejrowski publikuje odcinek zdjęty z TVP Info i uderza w TVP! [VIDEO NA ŻYWO]

Wojciech Cejrowski. / fot. YouTube

Wojciech Cejrowski tydzień temu został zdjęty z anteny TVP Info w programie „Minęła 20”. Stacja podała, że przyszedł czas na refleksję, gdyż nie ma tam miejsca na treści rzekomo sprzeczne z polską racją stanu. Nie do końca wiadomo, czy Cejrowski wyleciał za spalenie flagi UE czy też krytykę naczelnika państwa.

Dziś Wojciech Cejrowski bierze zemstę i publikuje odcinek, który nie poszedł w ubiegłym tygodniu w TVP Info. Do tego dodał swój komentarz do zaistniałej sytuacji.

Trwa transmisja na żywo na kanale Wojciecha Cejrowskiego na YouTube:

11 KOMENTARZE

 1. Spalenie flagi Eurokołchozu można traktować na równi ze spaleniem czerwonych flag Trzeciej Rzeszy i ZSRR. Precz z debilnym socjalizmem!

  • „Spalenie flagi Eurokołchozu można traktować na równi ze spaleniem czerwonych flag Trzeciej Rzeszy i ZSRR. Precz z debilnym socjalizmem!” Dlaczego pomijasz flagę watykańską ? Stolica apostolska od samego początku po dziś dzień jest za UE.
   Ciekawa jestem twojego imponującego kapitału i całkowitej samowystarczalności. Znam takiego gorliwego piewcę kapitalizmu – od wielu lat siedzi na rencie i doi z socjalu państwo aż furczy.Chyba wymodlone, bo mszy nie opuści.

   • Socjalistyczne lewactwo wstydzi się swoich ideowych przywódców?

    „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
    Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 2. Tylko obrażać potrafisz? Niw pasuje Europą? Wolisz żyć w innym świecie? Afryką, Bliski Wschód, obie Ameryki? Tam bys się czuł dobrze zapewne

 3. A mógłby zająć się tylko podróżowaniem i miałby spokojne życie. Tak to będą go bardziej kojarzyć z takimi akcjami, i nic na tym nie zyska…

  • Może on tego nie robi dla zysku?
   Widocznie jest człowiekiem zasad. Ustalił sobie granicę, której nie przekroczy nawet gdyby miał ponieść straty.
   Cejrowski jest jednym z niewielu, którzy sami sobie wyznaczają granice.
   Większości w tym biznesie granice ustalają bossowie.
   Cejrowski jest sobą już przez tyle lat. I chwała mu za to.

Comments are closed.