Kardynał bez owijania w bawełnę: „Lepiej umrzeć z głodu niż przyjąć homoseksualizm”

Kardynał Polikarp Pengo. Foto: Pinterest
Kardynał Polikarp Pengo. Foto: Pinterest

Ostre słowa kardynała Polikarpa Pengo na temat środowisk LGBT. „Lepiej umrzeć niż zaakceptować homoseksualizm” – mówi duchowny z Tanzanii.

Polikarp Pengo publicznie wezwał rząd swojego kraju, by nie przyjmował żadnej pomocy od państw Zachodnich, jeżeli miałoby to być związane z koniecznością zaakceptowania homoseksualizmu w ich kraju.

„Lepiej jest umrzeć z głodu, niż przyjąć pomoc i być zmuszonym do rzeczy, które są sprzeczne z wolą Boga” – powiedział kardynał Dar-es-Salaam.

Jak podaje portal cisanewsafrica.com duchowny przypomina słowa z Biblii, że grzech homoseksualizmu przeczy Bożemu planowi Stworzenia.

„Nie możemy akceptować takich błędów wobec Boga” – podkreślił.

Kardynał Polikarp Pengo wręcz stwierdzi, że jeżeli z tego powodu ludzie w Tanzanii będą musieli głodować, to „lepiej będzie nam umrzeć z Bogiem”.

„Akceptacja homoseksualizmu, oznacza zakłamywanie Boga.”

Żródło: cisanewsafrica.com

25 KOMENTARZE

 1. Homoseksualizm jest ok, wiem coś o tym bo sam kiedyś miałem kolegę homoseksualistę i on mi powiedział że to nic złego a nawet że przyjemne to jest.

  • Ciekawe, bo z kolei mój kolega gej przyznaje, że jednak dość dokuczliwie ŚMIERDZI. I żadne lewatywy nie pomagają. Śmierdzi i już. Jednak gej mówi, że żądza jest silniejsza.

 2. ” grzech homoseksualizmu przeczy Bożemu planowi Stworzenia ” wszech panujące cudzołóstwo też, jakoś kardynał nie krzyczy, że chce w związku z tym umrzeć z głodu.
  Co to znaczy przyjąć homoseksualizm?? No właśnie, chyba przyznać się, że jest się homoseksualistą, bo z kryptykami w KK jakoś nie mają problemu, tylko tych jawnych chcą udusić.
  Gdyby Bóg, natura, całkowicie wykluczała homoseksualizm, nie stwarzałby satysfakcji seksualnej w akcie homoseksualnym, chyba, nie?

  • Takich jak Ty i ci krypto to bezwzglednie Kosciół powinien wyrugować. Poza tym nie wypowiadaj się na tematy, o ktorych nie masz pojęcia bo z 7 grzechów glownych az 6 polega na przyjemnosci.
   Mozesz tez wypróbować innej przyjemnosci – lot z dachu wierzowca – przyjemnosc gwarantowana dluzsza niż przykra konsekwencja na koncu

   • ks Marek jak zwykle strzelił sobie kazanko po „chrześcijańsku ”
    Podejrzewam, że zoli wyrugował twój „kościół” i wielu bezwzględnie zrobi to samo.

    • Ale ogarniasz że slowo „kosciół” z duzej i malej litery oznacza coś innego?

  • Jak widać po komentarzu, głupota nie boli. A przynajmniej nie od razu.

  • Homoseksualizm nie jest niczym lepszym ani gorszym od nekrofilii. I tu i tam sa to powazne odchylenia psychiczne. Nie rozumiem dlaczego nekrofilia jest penalizowana, skoro homoseksualizm jest od pewnego czasu gloryfikowany.
   Dla mnie akt nekrofilski jest obrzydliwy tak samo jak akt homoseksualny, logika nakazuje równouprawnienie obydwu tych zboczen i jednakowe traktowanie, czy to w jedna strone, czy w druga.
   NEKROFILE, WALCZCIE O RÓWNOUPRAWNIENIE! Tak zwany plod nie jest uwazany za czlowieka, mozna go legalnie zamordowac a potem spuscic do sedesu, dac psu, badz zjesc samemu w chinskiej restauracji. Trup, który juz czlowiekiem nie jest, nie moze byc uzyty do zaspokojenia seksualnego, mimo ze jako przedmiot martwy w niczym nie odbiega od innych martwych przedmiotów, takich jak np. dmuchana lala! Za bzykniecie trupa idzie sie do paki!
   Czy bzykanie trupa jest obrzydliwsze od bzykania faceta przez faceta, to tylko rzecz subiektywnych gustów. Subiektywne gusta nie moga byc podstawa stanowienia prawa!
   Nekrofilskie Kolo Wolnosciowo Demokratyczne (NKWD) zaprasza do wstepowania w swoje szeregi!

 3. Polacy by czuć się światowo nie na takie rzeczy się zgodzili w zamian za pożyczki. Tylko bie wiedzieć czemu coraz glośniej zaczynają jęczeć, że ktoś ich kiwa? Przecież sami się wykiwali.

  • Polaków najbardziej kiwa największa,krypto gejowska widoma enklawa.
   ” seks z kobietą to grzech śmiertelny, z mężczyzną tylko wykroczenie ” z książki seminarzysty Wójcika „Celibat”

  • 2000 BC:
   Zydzi: lepiej umrzec niz miec kontakt z Chrzescijanami…
   2000 AD:
   Chrzescijanie: lepiej umrzec niz miec kontakt z gejami…
   8000 AD:
   Geje: lepiej umrzec niz miec kontakt z …

 4. trzeba mieć odwagę, by powiedzieć tak niewygodną prawdę. Takiej odwagi brakuje dziś zmiękczonym i zlewaczonym hierarchom Kościoła zachodniego…

  • Często zapominamy, że Chrystus mówił właśnie prawdę. Nie patrzył, czy komuś się to podoba, czy nie. I po tym można dziś rozpoznać dobrych naśladowców: też mówią prawdę, nie zważając na polityczne (ani jakiekolwiek inne) poparcie.

Comments are closed.