Przybysz z Kamerunu zabił księdza metalowym krzyżem. Chciał egzorcyzmów bo opętał go zły duch

Imigranci z Afryki zdjęcie ilustracyjne fot. Twitter
Imigranci z Afryki zdjęcie ilustracyjne fot. Twitter

Lois Sindbad, 27-letni obywatel Kamerunu ubiegający się o azyl w Niemczech, przyznał się do zabicia 54-letniego pastora Alaina-Florenta Gandoulou podczas modlitwy w Berlinie w dniu 22 lutego.

Uchodźca najpierw bił pastora metalowym krzyżem po głowie, a następnie próbował wepchnąć parasol do jego gardła. Ofiara zmarła z powodu poważnego urazu głowy.

Sprawca przybył do Niemiec jako uchodźca w 2014 r. Twierdzi, że jest chrześcijaninem, ale wierzy też w czary i duchy. Oświadczył, zawładnął nim zły duch, który opętał także jego brata także mieszkającego w Niemczech.

Udał się do pastora aby ten odprawił egzorcyzmy. Twierdzi, że pastor, który sam był czarnoskóry i pochodził z Kongo, nie bronił się, tylko wezwał pomoc po niemiecku podczas śmiertelnego ataku.

Po aresztowaniu Lois Sindbad został umieszczony w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Proces będzie kontynuowany w nadchodzących tygodniach.

Źródło: Voice of Europe

8 KOMENTARZE

  1. Biała rasa święta krowa.
    Najwięcej zła jest właśnie w nas. Uchodźca zabił księdza. Tragedia Polak zabił matkę i dziecko następną tragedia. Może też należy powiedzieć Jeb#ny białas .

    • „Dzikich ci u nas dostatek, ale i obcych przyjmiemy jako wróżbę klęski”

  2. Ich wszystkich opętał taki duch, dlatego są czarni

  3. a myslalem, ze zmarl z powodu otwarcia parasola w gardle? Islamista posluchal dwa dni wykladu o egzorcyzmach i opetaniu i poszedl na pewny numer na swira tak, ze go nie wpakuja do celi, tylko na oddzial psycho.

Comments are closed.