Atak na Kubę Wojewódzkiego. „Króla TVN” musiała bronić ochrona

Kuba Wojewódzki. Foto: tvn.pl/ YouTube
Kuba Wojewódzki. Foto: tvn.pl/ YouTube

Od pewnego czasu megaloman Kuba Wojewódzki intensywnie promuje swoją autobiografię, nie tylko we własnym programie, ale i w innych mediach. Ostatnio zachwalał swoją książkę na spotkaniu autorskim w warszawskim Empiku. Doszło tam do nieprzyjemnego incydentu.

Zdziadziały gimbus Kuba Wojewódzki w wieku 55 lat postanowił napisać autobiografię, w której zwierza się również z prywatnej części swojego życia.

By promować swoją książkę spotkał się z czytelnikami w warszawskim Empiku. Jego prywatny ochroniarz nie opuszczał go na krok i dzięki temu nie doszło do niebezpiecznego incydentu.

W trakcie spotkania na podest wbiegł mężczyzna, który miał zwyzywać Kubę, a także inne gwiazdy TVN m.in. Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Ochroniarz szybko wyprowadził tego osobnika i sytuacja została opanowana.

Niestety relacjonujący spotkanie nie podają szczegółów i nie wiadomo jak i za co Wojewódzki został zwyzywany. Śledzimy sprawę, bo jak niestety często w takich przypadkach, może się okazać, że wcale to nie było zwyzywanie a kilka słów prawdy.

Źródło: Pudelek

16 KOMENTARZE

  • Potwierdzam!Nie wiem kto jeszcze tego osobnika ogląda i słucha oraz kto i za co mu tak sowicie płaci!

  • Podstawowe cechy jak uszy (tu semicki wzór – Gore, Klinton), łuki brwiowe (tu semicki wzór – Kaczyński, Smolar), nos (tu semicki wzór – Mazowiecki), budowa czaszki (tu semicki wzór – Tuwim) itd. są cechami semickimi. Problemem są oczy, bo faktycznie część semitów ma oczy „jak węgielki”. Jednak nie jest to klasyczny wzór semicki a raczej kaukaski. Klasyczne semickie oczy to takie, w których jest „40 lat pustyni”. Wzorcem są tu oczy Danuty Marii Hübner z domu Młynarska.

  • To była ustawka. Taka sama jak z tym rzekkomym oblaniem kubusia żrącą substancją, która okazała się być cienką kawką ze starbunia.

  • Chętnie jego parchaty ryj wcisnąłbym w psie gówno. Tak on zrobił z polską flagą i jest bezkarny !

  • ja te bioroboty rozpoznaje jeszcze po zamilowaniu do okularow w rogowych oprawkach; oczy bez zycia i okulary w ciemnych grubych oprawkach; przyjrzyjcie sie IM: niektorym politykom, bankowcom, biznesmenom, aktorom, producentom, rezyserom hollywoodzkim, ludziom „z pierwszych stron gazet”; przyjrzyjcie sie i tym rodzimym, i tym…… np. amerykanskim; wpiszcie sobie np. Alan Greenspan i popatrzcie na zdjecia; teraz wiecie o co mi chodzi

 1. Pan Kuba Wojewódzki to wybitny aktor i nadzwyczaj kulturalny człowiek. To mój idol, obok Lecha Wałęsy i Dżordża Schetymy.
  A tak apropos: już trzecią deskę do krojenia kupiłem i żadna nie kroi. Co ten pis zrobił z polskiego przemysłu? Masakra.

 2. Pewnie Kubuś próbował tego pana kiedyś za torebkę chycić, wtedy dostał jebę i z liścia, a i teraz jak mu się nawinął ten Kubuś to go znów zjebau grubym słowem

 3. Wojewódzki sam wyzywał innych (ostatnio TVP), dokonywał napaści fizycznej więc nie ma co go żałować. Wyzywał z bezpiecznej odległości, a pobił jakiegoś dzieciaka. Odważny jak Owsiak, chowający się za plecami swoich ochroniarzy.

Comments are closed.