Co za chamstwo wobec zmarłych! Wałęsa grozi: „Kaczyński to była miernota. Wszystkie jego pomniki zostaną zburzone”

Lech Wałęsa/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Grzegorz Momot
Lech Wałęsa/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Grzegorz Momot

Lech Wałęsa najwyraźniej jest przekonany, że dzisiejszy wyrok gdańskiego sądu będzie dla niego korzystny i znowu „poleciał” ze swoimi opiniami. Postanowił uderzyć w nieżyjącego prezydenta Lech Kaczyńskiego nazywając go „miernotą”. Oprócz tego zapowiedział, że „wszystkie pomniki postawione Kaczyńskiemu zostaną zburzone”.

W rozmowie z „Onetem” ekspert od kablowania wypowiadał się na temat pomników. Zapytany o to, czy w Warszawie powinien stanąć pomnik Wałęsy, były prezydent twierdził, że „mnie to nie interesuje”. – Ja pracuję dlatego, że Polska tego wymaga i dlatego, żeby nie trafić do piekła, jasne? – twierdził Lech Wałęsa.

Dziennikarz prowadzący rozmowę doprowadził jednak Wałęsę do furii, gdyż uzmysłowił mu, że jego pomnik może stanąć koło pomnika Kaczyńskiego. – Wszystkie pomniki postawione Kaczyńskiemu zostaną zburzone, kiedy prawda wyjdzie na jaw. Prawda zawsze zwycięży. To nie pierwszy i ostatni raz. Historia lubi się powtarzać – powiedział Wałęsa.

Prawda jest taka, że Kaczyński to była miernota i doprowadził do tragedii. Sam byłem prezydentem, więc wiem, jak to się odbywa. Zawsze, jak są jakieś problemy z samolotem, to załoga przychodzi do prezydenta, zgłasza problem i pyta, co robić. Ja zawsze odpowiadałem, że ja się na tym nie znam, to pilot podejmuje decyzje. Ten się zawsze wtrącał do rządzenia, więc spowodował, co spowodował – dodał.

Zapowiedział też, że „telewizja publiczna trafi pod sąd”, ponieważ „pozwoliła na coś takiego” odnosząc się do słów Ryszarda Majdzika, byłego opozycjonisty spod Krakowa, który powiedział, że Wałęsa to „bestia w ludzkim ciele”.

Prawnicy z mojego otoczenia nie pozwolą, żeby padały takie słowa publicznie – zadeklarował Wałęsa.

Źródło: onet.pl

28 KOMENTARZE

 1. Lech Wałęsa to mój idol, mój przewodnik intelektualny i moralny. To prawdziwy patriota i niepokalany politych. Uderza Jego wyjątkowa inteligencja i takt osobisty. Zawsze będzie dla mnie wzorem.

  • Jesteś tak samo trzepnięty i niedouczony burak!Rzeczywiście masz się na kim wzorować!Kiedy będzie odstrzał?

  • Rzeczywiście, Lech Bolesław Wałęsa to nasz Guru nasz przewodnik duchowy, wysublimowana inteligencja , wrodzona delikatność i niepospolity wdzięk osobisty. Wokół niego promieniuje aura świętości , choć różni złośliwcy , a tacy o zgrozo są na tym świecie, mówią że , to promieniuje siajba.

   • Barierą w zapewnieniu Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa jest ulokowana na szczytach państwa 6 000 000 spuścizna po żydokomunie. To są beneficjenci i zstępni IW, UB, KBW, SB, MO, ORMO, PZPR, LWP, wywiadu PRL i WSI. PO to szajka dzieci i wnucząt UBowców, milicjantów, LWP, sędziów, prokuratorów, czerwonych nauczycieli z ZNP, PZPRowców i tym podobnego szajsu.
    Dopóki nie wymrze ten sowiecki twór to zawsze będzie maił 15 – 20% tzw. poparcia społecznego.

    „bolek” to tylko jeden z nich. Drobny kapuś który trafił na wiatr historii. Taki smrodek komunistycznej kloaki.
    Nie wiem czy dożyję, ale prawdziwy problem z „bolkiem”, to będzie problem z jego pogrzebem. Państwowy pogrzeb konfidenta komunistycznych zbrodniarzy. Coś niebywałego!
    Z jednej strony jako b. prezydentowi przysługuje mu pogrzeb państwowy a z drugiej strony jako komunistycznemu kapusiowi tajnych, zbrodniczych służb prawidłowym miejscem jest „pod płotem”. Władze państwa polskiego w tym prezydent będą mieli niezła zagwozdkę jak im przyjdzie klękać przed trumną tego komunistycznego kapusia. Wyobrażacie to sobie?
    Jego pogrzeb to dopiero będzie WIELKI PROBLEM! Niech o tym cymbał pomyśli zawczasu.

  • „Ja nigdy nie współpracowałem.
   Współpracowałem… nieświadomie.
   Tak, nieświadomie, bo nie chciałem.
   Bo mnie zmusili… Zmusić? Co? mię?!
   Współpracowałem dobrowolnie,
   Dawałem błędne informacje.
   No, jak czasami człowiek golnie,
   To mówi prawdę i ma rację…
   Prawdę mówiłem, co nie szkodzi
   Nikomu… chyba że związkowcom.
   Brać kasę za to się nie godzi.
   Nie brałem jej! No a UBowcom
   Pokwitowałem. Kwity brali;
   Inaczej by się popłakali…
   Dzieliłem się ze związkowcami.
   To znaczy, że się nie dzieliłem.
   Bo mówiąc szczerze, między nami,
   W dość kiepskiej sytuacji byłem.
   A dokumentów nie niszczyłem!
   Niszczyłem wprawdzie dokumenty,
   Ale fałszywe na mój temat.
   Ja to po prostu jestem święty!
   UBowcy mogli mieć dylemat,
   Więc, jak ich chciałem, rozegrałem.
   Chciałem mieszkanie, to dostałem.
   I miałem szczęście w TOTO-LOTKA.
   Być może jeszcze mnie znów spotka…
   Jak wiele razy powiedziałem:
   Ja nigdy nie współpracowałem!!!”

   Kto z wypowiedzi się wyłania?
   Elektryk, spec od kablowania.

  • I to jego dbałości o zasady BHP, zawszę ma okulary ochronne bo nigdy nie wiadomo, czy nie będzie potrzeby czegoś szlifować.

  • „PiS: Political Infantilism Syndrome ” <= z całą przyjemnością polecam cię szympansom z ZOO Warszawskiego, jako pragnącego c.h.u.j.a w oko.

  • TEN KTO TO NAPISAŁ ZROBIŁ SOBIE ŻART , ALBO POSTRADAŁ ROZUM TAK JAK WAŁĘSA.

 2. A ja, panie prezydencie Walesa, mam pomysl.
  Co by pan powiedzial na swoj pomnik kolo pomnika Cenckiewicza i Gontarczyka?

  • czego wymagasz od prostaka i nieuka?On nie ma wstydu i nie wie co to takiego!

 3. A mnie się wydaje,ze naród który nie ma szacunku dla zmarłych,nie zasługuje na to żeby być narodem.
  Od 30 lat skurwiała propaganda nic innego nie robi.Więc całkiem możliwe,że obecne zachowanie tego wypierdka mamuta(vel kozy) jest początkiem końca.Czy jednak nie ma odważnego który by się go spytał co na to jego Matka Boska (z klapy).

  • Gdyby tak się stało to przynajmniej pamiętano by go jako symbol solidarności bo sam niczego nie zdziałał gdyż za głupi na to a tak wyszedł na cymbała nieczytatego,niepisatego tylko jątrzącego w Polsce!Jednym słowem nieskrobany burak!

 4. ..uwaga, Dobro Narodowe wznosi swój głos i rękę..

 5. może i Kaczyński był „miernotą”, ale jak można lotniskom nadawać imiona zdrajców i kanalii ???

  • Nie bój się,Nowy Kanał będzie imienia Sz.Antka,tfórcy terytorialsów,wynalazcy Wielkiego magnesu.Jeśli dożyje,o.Dyrektora szlag trafi z zazdrości.

 6. Wciąż czekam na poradnik dla totolotkowiczów:
  „Jak regularnie wygrywać w Totka”.

 7. Od nijakiej podkoszulki znacznie ładniejsze są żółte okulary do spawania. Tak mi się wydaje.

 8. Po prostu śmieć !!! i takim pozostanie dla wiekszości POlaków. Na miano Wielkiego Człowieka trzeba sobie zasłuzyć a nie podstępem i pychą przypisywać sobie zasługi innych i jeszcze ich kablować i zdradzać. Zdrada kolegow też jest zdradą, na równi Judasza… Kiszczak wiedział co robi.

Comments are closed.