Homoseksualiści udowodnili, że w Polsce nie ma homofobii. Sami natomiast wykazali się heterofobią [WIDEO]

Prowokacja homoseksualistów/fot. Facebook Toteraz
Prowokacja homoseksualistów/fot. Facebook Toteraz

Jakub i Dawid to popularna para homoseksualistów, którzy obecnie próbują sił w branży muzycznej. Przeprowadzili oni małą prowokację dla portalu toteraz.pl, na której chcieli pokazać, czy w Polsce panuje homofobia. Z informacji na temat eksperymentu społecznego wynika, że sami wykazali się przy tym heterofobią.

Jeden z mężczyzn zatrzymywał przechadzających się ludzi z prośbą o zrobienie zdjęcia, gdy „za minutkę zjawi się moja druga połówka”, której zamierza się oświadczyć. Po chwili przychodził drugi chłopak, przed którym ten pierwszy klękał i prosił go o rękę. Ten drugi udając zaskoczenie zgadzał się, po czym dawali sobie pocałunek w policzek.

Pytali po tym ludzi, czy byli zaskoczeni i co o tym sądzą. Na nagraniu widzimy, że ludzie są zaskoczeni, ale nie mają nic przeciwko temu, bo to ich prywatna sprawa.

Na końcu dostajemy informacje o skali eksperymentu. Zatrzymano w taki sposób 104 osoby w sześciu miejscach w Warszawie oraz w Mińsku Mazowieckim. – Pozytywnie na gejowskie zaręczyny zareagowało aż… 96 proc. badanych – przyznają Jakub i Dawid.

Jednocześnie widzimy, jaką heterofobię żywią w sobie dwaj homoseksualni mężczyźni. Jak czytamy bowiem dalej, „to pozytywne zaskoczenie, bo dla własnego bezpieczeństwa Jakub i Dawid mieli ze sobą gaz pieprzowy”. – Szczęśliwie, nie był potrzebny – zaznaczają autorzy materiału.

Jasno widzimy więc, że homoseksualiści w Polsce nie są prześladowani, zaś wszelkie obawy i oskarżenia o „homofobię” wynikają właśnie z heterofobii osób homoseksualnych. Może więc w końcu czas porzucić uprzedzenia wobec heteroseksualistów?

Źródło: facebook.com

33 KOMENTARZE

 1. Homoseksualizm jest ok, wiem to bo mi mówił jeden kolega co znał z widzenia jednego homoseksualiste i to był bardzo porządny człowiek. Tylko zdecydowanie nierozsądni ludzie nie popierają homoseksualizmu bo on jest super i w ogóle.

  • Życzę Ci syna PEDAŁA jak są ok. Niedługo dla takich POPAPRAŃCÓW jak ty PEDOFILIA będzie ok. Debilu

 2. Zdecydowanie zatem czas na legalizację związków osób tej samej płci…

    • Te, prawnik. Podaj paragraf delegalizujący związki homoseksualne dorosłych osób albo odstaw to co pijesz.

 3. My jestesmy trojka facetow i wszyscy jestesmy jeebliwi i jeden drugiego ruucha w kiszke stolcoqwe! Czas na legalizacjE!

 4. Skoro 96% popiera homoseksualizm to pozostale 4% chyba z RN i od Mikiego to jedyni ktorzy beda sie rozmnazac.

 5. Syndrom Lota

  Lot siedział w bramie miasta. Był w Sodomie.
  Chciał ją opuścić? „Jakże by to było!…”
  Polacy także są w Lota syndromie.
  Chcą, aby dobrze im się powodziło.
  Stabilizacja!… (Aniołowie siłą
  W końcu – za ręce! – Lota, jego żonę
  I ich dwie córki wywleką strwożone.)

  Lot z bramy miasta, dwóch światów granicy,
  Zobaczył obu aniołów. Głęboki
  Pokłon im oddał. Boga wysłannicy
  Chcieli, by miasto opuścił bez zwłoki.
  A on ich skłaniał, aby nocne mroki
  Spędzili mieście i przenocowali
  U niego w domu. I na to przystali.

  A wszyscy – wszyscy! – mężczyźni w Sodomie,
  Starzy i młodzi, przyszli pod dom Lota.
  I jego gości żądali łakomie.
  Chciała rozpusty gejowska hołota!
  Tłum Lota spycha i groźby weń miota.
  Nawet dziewictwem córek Lota gardzi!
  Mężczyzn chcą geje w homoterror hardzi.

  Tak zaślepieni w grzechu, oślepienia
  Doznają wtedy poprzez moc anielską.
  Lecz zatwardziałych ten znak nie odmienia.
  Idąc do piekła, wciąż nieprzyjacielsko
  Będą wygrażać niebu!… Każde cielsko
  I każda cielskiem władająca dusza
  Pożąda ognia. Grzesznych nikt nie zmusza…

  Nie siedźmy w bramie i pseudowygody
  Sodomy rzućmy! Trzeba Polexitu!
  Te, które w ogniu chcą zginąć narody,
  Niech idą w ogień! Pod postacią mitu
  Opowiedziana jest prawda. Bo gdy tu,
  W GRZECHU utkwimy wzrok, jak Lota żona,
  To Polska zmieni się w słup soli!… Skona.

  • won na gazeta.pl prowokatorze
   Kliknijcie w jego nick – zobaczycie skąd ten ciul jest

 6. Nie homoseksualizm tylko pedalstwo i lesbomanctwo. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Poza tym widać jak muszą się afiszować ze swoją dewiacją. Jakoś ludzie normalni bie robią takich eksperymentów. Po prostu nie muszą pokazywać tego światu.

 7. Zboczeniem jest nie tyle homoseksualizm ile publiczne obnoszenie się ze swoją seksualnością. To zboczenie nazywa się ekshibicjonizm i nie ma zwiazku z orientacją seksualną. Są zboki zarówno hetero jak i homoseksualne ale te drugie są obrzydliwe. Gdy facet wyciąga fiuta przed kobitką to jeszcze jakoś ujdzie ale gdy robi to przed drugim facetem to należałoby mu odrąbać.
  Seksualność wiąże się z prywatnością. Nikomu nic do tego kto co i z kim robi w sypialni. Natomiast ekshibicjonistów trzeba leczyć.

  • Dlatego należy sformalizować związki osób tej samej płci – to kwestia prawna, a nie seksuologiczna (jak uprawiają seks).

     • normalnym ludziom sa potrzebne malzenstwa, aby przybic uklad i wychowac pozniej dzieci, nad ktorymi trzeba miec opieke kilkanascie lat minimum, a te hetero to rasistowski jezyk dewiantow?

     • Określenie heteroseksualny (jak i homoseksualny) jest neutralne i opisuje tylko orientację seksualną danej osoby (radzę nadrobić braki wiedzy ze szkoły średniej). BTW – czy ty naprawdę uważasz, że WSZYSTKIE małżeństwa heteroseksualne mają na celu prokreację?

 8. ,,Lepiej jest umrzeć z głodu, niż przyjąć pomoc i być zmuszonym do rzeczy, które są sprzeczne z wolą Boga” – powiedział kardynał, który jest zarazem arcybiskupem Dar-es-Salaam.

  Hierarcha przypomniał, że grzech homoseksualizmu przeczy Bożemu planowi Stworzenia. ,,Nie możemy akceptować takich błędów wobec Boga” – podkreślił.

  Jak dodał, jeżeli z tego powodu ludzie w Tanzanii będą musieli głodować, to ,,lepiej będzie nam umrzeć z Bogiem”. Akceptacja homoseksualizmu, powiedział kardynał, oznacza zakłamywanie Boga.

  cisanewsafrica.com

 9. pch24.pl/kardynal-pengo–akceptowanie-homoseksualizmu-jest-odrzuceniem-boga,64618,i.html

 10. W Polsce, podobnie jak w innych krajach, nie ma homofobii. Przyrostek „fobia” sugeruje bowiem reakcję pełną obawy lub strachu, co jest nieuzasadnione w tym przypadku. Bardziej właściwe w stosunku do homoseksualizmu wydaje się słowo „obrzydzenie”, jakie musi u normalnego człowieka budzić każde skrajne wynaturzenie. A do osób to czyniących czujemy odrazę, pogardę, czy wręcz nienawiść, jeżeli aktywnie narzucają nam swój styl życia czy poglądy. Albo gdy usiłują nam wmawiać, że ich wynaturzenie jest czymś normalnym. My, Polacy, nie boimy się pedałów, tylko chce nam się rzygać na ich widok.

 11. Homoseksualizm też jest zboczeniem (podobnie jak ekshibicjonizm). Nie ma znaczenia to, czy występuje wraz z ekshibicjonizmem, czy odrębnie.

  • Nie widzisz różnicy między człowiekiem a osłem? Zgłoś się do okulisty.

Comments are closed.