Homoseksualiści udowodnili, że w Polsce nie ma homofobii. Sami natomiast wykazali się heterofobią [WIDEO]

Prowokacja homoseksualistów/fot. Facebook Toteraz
Prowokacja homoseksualistów/fot. Facebook Toteraz

Jakub i Dawid to popularna para homoseksualistów, którzy obecnie próbują sił w branży muzycznej. Przeprowadzili oni małą prowokację dla portalu toteraz.pl, na której chcieli pokazać, czy w Polsce panuje homofobia. Z informacji na temat eksperymentu społecznego wynika, że sami wykazali się przy tym heterofobią.

Jeden z mężczyzn zatrzymywał przechadzających się ludzi z prośbą o zrobienie zdjęcia, gdy „za minutkę zjawi się moja druga połówka”, której zamierza się oświadczyć. Po chwili przychodził drugi chłopak, przed którym ten pierwszy klękał i prosił go o rękę. Ten drugi udając zaskoczenie zgadzał się, po czym dawali sobie pocałunek w policzek.

Pytali po tym ludzi, czy byli zaskoczeni i co o tym sądzą. Na nagraniu widzimy, że ludzie są zaskoczeni, ale nie mają nic przeciwko temu, bo to ich prywatna sprawa.

Na końcu dostajemy informacje o skali eksperymentu. Zatrzymano w taki sposób 104 osoby w sześciu miejscach w Warszawie oraz w Mińsku Mazowieckim. – Pozytywnie na gejowskie zaręczyny zareagowało aż… 96 proc. badanych – przyznają Jakub i Dawid.

Jednocześnie widzimy, jaką heterofobię żywią w sobie dwaj homoseksualni mężczyźni. Jak czytamy bowiem dalej, „to pozytywne zaskoczenie, bo dla własnego bezpieczeństwa Jakub i Dawid mieli ze sobą gaz pieprzowy”. – Szczęśliwie, nie był potrzebny – zaznaczają autorzy materiału.

Jasno widzimy więc, że homoseksualiści w Polsce nie są prześladowani, zaś wszelkie obawy i oskarżenia o „homofobię” wynikają właśnie z heterofobii osób homoseksualnych. Może więc w końcu czas porzucić uprzedzenia wobec heteroseksualistów?

Źródło: facebook.com