Kochanica Petru, Joanna Schmidt chce podniesienia alimentów od byłego męża. Zobacz, ile żąda!

Ryszard Petru i Joanna Schmidt w Sejmie/fot. PAP/Tomasz Gzell
Ryszard Petru i Joanna Schmidt w Sejmie/fot. PAP/Tomasz Gzell

Niektórzy nie mają wstydu. Nie dość, że poseł Joanna Schmidt pobiera od swojego męża alimenty, choć odeszła do Ryszarda Petru, to teraz żąda od Pawła Schmidta zwiększenia kwoty, którą łoży na dzieci. A suma to niemała, bo wynosi kilkanaście tysięcy złotych.

W Sądzie Rejonowym w Poznaniu Joanna Schmidt spotkała się ze swoim mężem Pawłem. Poseł chce od męża zwiększenia kwoty alimentacyjnej do 15 tysięcy złotych.

Poseł Joanna Shmidt, która jest znana jako kochanka Ryszarda Petru posyła dzieci do prywatnej szkoły, korzysta z prywatnej opieki medycznej i nie oszczędza na markowych ubraniach. A wszystko to kosztuje. Z tego powodu zażądała zwiększenia sumy, jaką jej były mąż, Paweł Schmidt ma łożyć na trójkę dzieci.

Przypominamy, że rozwód został udzielony bez orzekania winy. Wielu jednak widziało już wówczas, że Joanna Schmidt porzuciła męża dla Ryszarda Petru, wówczas lidera Nowoczesnej. Przez jakiś czas 14-letnia córka, Anna mieszkała z ojcem, zaś dwoje młodszego rodzeństwa z matką. Obecnie rodzeństwo w komplecie mieszka z poseł Schmidt.

Mimo początkowego dogadywania się, obecnie rodzice dzieci porozumiewają się wyłącznie za pośrednictwem adwokatów w sądzie. Według źródeł „Super Expressu”, między byłymi małżonkami miało dojść do ostrej wymiany zdań za zamkniętymi drzwiami. Poszło o wydawanie pieniędzy oraz sposób wychowywania dzieci.

Paweł Schmidt jest w ciężkiej sytuacji. Jak powiedział, „nie stać go na płacenie takich sum”, jakich żąda Joanna Schmidt.

Źródło: se.pl

34 KOMENTARZE

  • Powinien k u r w ę zlikwidować a z nią i ten problem. Po czymś takim inne by się zastanowiły.

   • ” Kiler 06/12/2018 at 13:35
    Powinien k u r w ę zlikwidować a z nią i ten problem. Po czymś takim inne by się zastanowiły.”
    Głos „prawdziwego katolika” łałł !!!!!!!!!!!!

  • Psychiczne te baby z tymi alimentami. Po 1 gdyby mnie taka denerwowala , to zastanawiał bym się tylko czy ją zrzucic z wysokości czy coś innego.
   A po 2 , to będąc razem rodzice przecież oszczędzają często, a jak sąd zasiądzi złodziejskie alimenty to przyznaje psychicznym babom maks ile może , nie uznaję faktu prawa do oszczędności przez ojca tylko babie przyznaje max. W dodatku taka kasa… co ch**ere komuś takie drogie dzieci ;)

   • Wartości łącznego zadłużenia z tytułu nieopłaconych alimentów w Polsce wynosi już kilkanaście miliardów złotych. WIĘCEJ NIŻ DŁUŻNICY BANKOWI !!!!!!!!!!!Zaledwie w pierwszym kwartale bieżącego roku przybyło aż pół miliona długu alimentacyjnego. Czarne listy dłużników pękają w szwach, a sami winowajcy czują się bezkarni,CZEGO WYMOWNYM POTWIERDZENIEM SĄ POSTY POWYŻEJ.Obecne kościelne rządy, choćby we wczorajszym TVPiS kłamliwie, bezczelnie twierdzą, że alimenciarzy ubyło.
    W samym województwie śląskim zadłużenie z tytułu niewypłaconych świadczeń alimentacyjnych wynosiło niemal półtora miliarda złotych!!
    W skali całego kraju przeciętny dług, jaki przypada na każdego alimenciarza, wynosi aż 36 tysięcy złotych !!!! Według danych zebranych przez Biuro Informacji Gospodarczej EFIF łączne zadłużenia alimentacyjne Polaków mają większą wartość od długów bankowych, czy zobowiązań z tytułu nieopłaconych pożyczek.
    Prężnie działający na rzecz pokrzywdzonych rodziców fundusz alimentacyjny z NASZYCH PODATKÓW opłaca świadczenia już za blisko 400 tysięcy alimenciarzy !!
    Myślicie ” katolickie” gnoje, że Polacy będą w nieskończoność płacić na wasze bachory ???? – Bo ” baby są psychiczne z tymi alimentami ” ??????
    Wy jesteście psychiczni, wasze motto ” Bóg da dziecko, da i na dziecko ” nie działa.
    Na olawane przez was wasze dzieci robi cała Polska.
    Bohaterska „ochrona” życia poczętego, później płacą „głupie” baby i naiwny naród bez końca.

    • Dopóki państwo będzie wypłacało alimenty – dopóty baby będą sobie brały a’la BMW. Na rok może dwa.

     • Źródło: Dr Murek zredukowany, rodz. V, s. 325.(wyd. Tow. Wyd. Rój, Warszawa 1936)
      „Pan nie zna kobiet. Wszystkieśmy jednakie. Chcemy jak najpełniej użyć młodości. A co do męża i dzieci?… Owszem. Bardzo chętnie. Nawet w najgorszą biedę. Ale na to trzeba się zakochać. Albo już znudzić się ostatecznie i zapragnąć spokoju. Albo zbrzydnąć i w ten sposób zapewnić sobie roboczego wołu, który tyrałby na rodzinę do śmierci. Nic pan nie wie o kobietach”

 1. Jeżeli chodzi o VIP-ów to bardzo dużo z nich ma kochanki i kochanków więc myślę że takie określenia są nie na miejscu

 2. Pan Schmidt tak dlugo bedzie placil jak dlugo ma kase. Sady podobnie jak podatkowy moga wziac tylko od tych co maja. Pan Schmidt wcale nie musi placic, moze wyjechac nad cieple morze i zamieszkac na plazy jako bezdomny. Moge mu nawet zaproponowac calkiem interesujace miejsca gdzie otrzyma wszystko co potrzebne do zycia z pomocy spolecznej i niedaleko bo w Europie. Panu Schmidtowi zal bylo jednak odciac sie od zrodelka dochodow i teraz go doja. Nie ma go wiec co zalowac.

 3. W Pol-bantustanie nie ma alimentów na dzieci. Sąd wymusza płacenie alimentów przez ojca na ręce matki, ale nie kontroluje w żaden sposób na co ona wydaje te pieniądze. Może wydać na podróże, wódę, kochanków, imprezy, ciuchy itp. – dzieci zdechną z głodu – i nikt jej nic nie zrobi.

  • Ostentacyjnie roztrąbiła swoją zdradę małżeńską na całą Polskę, a tu „bez orzekania o winie”. Chyba tylko sędzia nie był(-a) zorientowana, nie licząc przedszkolaków.

 4. Alimenty należą do dzieci i maja zaspokajać ich potrzeby. jakie potrzeby mogą mieć dzieci, by była konieczna tak wysoka kwota? Albo oni mają ilość potomstwa idącą w dziesiątki, albo po prostu demoralizują dzieci przepychem

 5. Nie dotyczy mnie to, ale uważam, że alimenty powinny być równe dla wszystkich dzieci i administracyjnie obliczane np. przez Ministerstwo Rodziny czy czegoś tam. Z jednej strony, dzieci nie mogą chodzić głodne, a z drugiej nie powinny być narzędziem szantażu, czy wymuszeń. I najważniejsze, decydując się na rozwód wszyscy będą wiedzieli w jakich warunkach finansowych przyjdzie im żyć po rozwodzie. Wydaje mi się, że na chwilę obecną powinny wynosić 1000,- zł na pierwsze dziecko i po 800,- na każde następne.

 6. Rząd daje tylko 500+ na jedno dziecko, ona żąda aż 5000+. Proszę mi podać przykłady w którym polskim domu, nawet tym najbogatszym przeznacza się 5000zł miesięcznie na dziecko…
  Takie zachowanie pani Schmidt i nagłośnienie sprawy przez media może przyczynić się do pogorszenia notowań KO….

  • Jeżeli tatuś, czy mamusia zarabia 15 tysiaków miesięcznie, co najmniej połowę powinni przeznaczyć na dzieci.
   ” Proszę mi podać przykłady w którym polskim domu, nawet tym najbogatszym przeznacza się 5000zł miesięcznie na dziecko…” Chyba nie masz dzieci, albo marnie zarabiasz i nie masz pojęcia ile w dzieci można ładować i słusznie !

 7. Polski statystyczny dłużnik alimentacyjny to mężczyzna. Mieszka albo na Mazowszu, albo na Śląsku. Ma do spłacenia ponad 32 tys. zł zaległych alimentów.
  dłużnikami alimentacyjnymi są przede wszystkim ojcowie. W Polsce ponad 97 proc. osób, które nie chcą utrzymywać własnych dzieci, to właśnie mężczyźni. Takie informacje podaje biuro informacji gospodarczej BIG InfoMonitor SA. W jego rejestrach jest 161 638 wszystkich, którzy nie płacą. W tym kobiet nieco ponad 2,5 tys.

 8. To nie była żadna miłość, ale klasyczny ewolucyjny mechanizm w kobiecie. Wyjaśniam o co chodzi. Kobiety kierują się hipergamią, istnieje coś takiego jak zasada 20/80 – 80% kobiet jest zainteresowanych tylko TOP 20% mężczyzn. Na podstawie badań DNA kości ludzi żyjących przed erą nowożytną naukowcy wykazali, że jedynie 40% mężczyzn się rozmnożyło, wśród kobiet było to natomiast 80%, czyli nietrudno się domyślić, jeden mężczyzna miał kilka kobiet, natomiast większość mężczyzn nie miała kobiety. W czasach wolności seksualnej, braku monogamii ZAWSZE TAK SIĘ DZIEJE. Dowodzono, że kobiety godziły się na bycie jedną z kilku kobiet silnego samca alfa który przebiera w kobietach, niż bycie jedną jedyną słabszego mężczyzny. Twierdzi się, że w czasach rzymskich tylko 30% mężczyzn posiadało prawie wszystkie kobiety. Większość mężczyzn którzy kiedykolwiek chodzili po tej planecie się NIE ROZMNOŻYŁA. Dlatego mężczyźni się zbuntowali i wprowadzili instytucję małżeństwa, aby każdy mężczyzna miał dostęp do kobiety za określone zasoby. Ten prastary mechanizm, tzw. gadzi mózg jednak w kobiecie istnieje dalej i dalej nią kieruje. Dla kobiety mężczyzna silny, mężczyzna posiadający wiele kobiet, mężczyzna społecznie znaczący (czyli silny) jest dużo bardziej wartościowy niż zwykły mężczyzna. Prastary mechanizm kobiet każe im szukać tylko silnego mężczyznę – warto zaznaczyć, że o ile dziś słaby mężczyzna, marzyciel, romantyk, poeta oznacza jedynie gorsze auto i uboższe życie, o tyle w prehistorycznych czasach taki mężczyzna oznaczał dla kobiety PEWNĄ ŚMIERĆ. Dlatego kobiety mają w sobie wykształcone genetyczne OBRZYDZENIE do słabego mężczyzny. Przypomnijcie sobie Ci, z którymi zerwała kobieta. Prawda, że przy zerwaniu była nieludzko zimna? Po prostu byłeś wtedy w jej oczach słaby, chciałeś jeszcze to ratować i odezwał się w kobiecie prastary mechanizm, gadzi mózg, który gardzi słabym mężczyzną – kobieta wtedy sama siebie nie słyszy, ma głos zimny i nieczuły jak seryjny morderca – to czysta biologia. Dlatego właśnie Pani w temacie była „zakochana” w silnym mężczyźnie, mogącym mieć wiele kobiet. Zaręczam jednak, że gdyby nagle jej ukochany stracił powodzenie, stracił siłę społeczną, stracił kobiety – to nasza „zakochana” Pani nagle straciłaby do niego całą tzw. „miłość”. No, może nie tak od razu, ale zaczęłyby się tzw. shit testy – to testy kobiety sprawdzające siłę mężczyzny. I szybko by go rzuciła. Ot całe wyjaśnienie :)

 9. „W całej Polsce są nas tysiące!”
  I co z tego. W 1 mm3 nasienia jest ich tysiące i co wy na to głupie wiedźmy-feministki?
  Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.
  Dlaczego kobieta ma jeden zwój na mózgu więcej od konia? Żeby podczas mycia podlogi nie piła wody z wiadra.
  Jak można zaufać kobiecie? Kobieta co miesiąc krwawi przez około 5 dni i od tego nie umiera.
  Przepis na krucha babkę: Bierze się dwa jajka, banana, babkę na kolana i dotąd się ją ru… aż się zrobi krucha.
  Kobieta przychodzi jak tajfun – ciepła i wilgotna. Jak odchodzi zabiera dom i samochód.
  Kobiety są tak niezwykłe, że zaprzeczają nawet prawom fizyki. W jaki sposób? Ano tak, że im kobieta ma większą wagę to łatwiej ją poderwać. Zresztą jak kobieta może być mądra? Jak byłaby mądra to dałaby się komuś w y r u c h a ć? Kobieta – że tak powiem – musi być głupia z przyczyn naturalnych.
  Dlaczego „kobiety zajmują jeszcze mniej stanowisk dyrektorskich, bo jest to zaledwie 4%” – bo d u p ą to można rządzić w gronie kilku znajomych czy męża a nie w przedsiębiorstwie.
  Kobieta która nie ma powodzenia i przy dużej podaży innych ładnych i bezwzględnych dziewczyn czuje się bez szans. Stąd te frustracje. Co to jest wiedźma-feministka? Otóż jest to taka n i e d o r u c h a n a kobieta.
  Kobiety wywołują wojny tylko inne. Ciche, nienawistne, trwające latami wojny domowe. Ich mściwość i okrucieństwo w tych zmaganiach jest często odrażające. Wykorzystują dzieci podobnie jak Niemcy w Głogowie czy Warszawie w ’44. To kobiety odpowiadają za zdecydowaną większość z kilkudziesięciu tysięcy rozwodów rocznie w samej Polsce. Taka jest smutna prawda.
  Do tego potrafię zamykać w p i e r d l u i wydziedziczać setki tysięcy mężczyzn za standardowe „znęcanie się psychiczne i fizyczne” nad żoną. Staropolskie przysłowie mówi: „nie lituj się nad dziadem, bo dziad jak odżyje to cię torbą zabije”. Dotyczy to w szczególności kobiet – pasożytów i rozsadników nieszczęść.

 10. Wydaje mi się,że należy upowszechnić pewien stary wynalazek zwany INTERCYZĄ.To choć częściowo pozwoliłoby zabezpieczyć się przed tzw.kobietami-hienami.

 11. Na miejscu Schmidt’a wstrzymałbym alimenty dla byłej żony, dopóki nie wróci ona do panieńskiego nazwiska. Nawiasem mówiąc, rzeczona Joasia podoba się mi.

  • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

 12. jak podaje prasa, ponad 90% kobiet korzystających z funduszu alimentacyjnego pochodzi z rozbitych rodzin, w których matki również korzystały z rzeczonego funduszu. jaki z tego wniosek?

 13. Według mnie ona ponosi winę za rozpad małżeństwa więc nie powinna NIC dostać niech petru jej da

Comments are closed.