Oto najwięksi wygrani na polskim YouTube w 2018 roku. AbstrachujeTV dominują. Top 5 najczęściej oglądanych, lajkowanych i komentowanych filmów [VIDEO]

Abstrachuje i zwiastun Kler. Foto: YouTube
Abstrachuje i zwiastun Kler. Foto: YouTube

Oto najwięksi wygrani na polskim YouTube w 2018 roku. Jak się okazuje kanał Abstrachuje zawojował polską scenę YT. Aż dwa ich materiały znalazły się wśród 5 najpopularniejszych filmów. Hitem numer jeden jest ich parodia utworu „Tamagotchi” duetu Taconafide. Na drugim miejscu zwiastun najpopularniejszego filmu kinowego w tym roku.

W tegorocznej odsłonie zestawienia YouTube Rewind najpopularniejszym polskim materiałem okazała się parodia twórczości duetu Taconafide przygotowana przez AbstrachujeTV. Ten klip obejrzało od połowy maja aż 5,7 mln razy.

Dodajmy, że w rankingu YouTube Rewind oprócz liczby odtworzeń pod uwagę brana jest też długość poszczególnych materiałów oraz komentarze i oceny („łapki w górę” i „łapki w dół”) przy nich.

Na drugim miejscu znalazł się zwiastun hitu Wojtka Smarzowskiego – „Kler” od sierpnia odtworzono go aż 5,1 mln razy. Film pokazuje kontrowersyjną wizję reżysera na temat duchownych w Polsce.

Na trzecim miejscu znalazł się inny materiał AbstrachujeTV – „Co by było gdyby… mężczyźni mówili, co myślą 3” z 4,5 miliona wyświetleń od marca tego roku.

Czwarte miejsce zajmuje, kolejna parodia tym razem radia RMF MAXX – Skoki, skoki w Zakopanem z 4 milionami wyświetleń od stycznia.

Na piątym miejscu znajduję się kabaretowy skecz Neo-Nówki z 7,2 miliona wyświetleń od maja.

Oto 5 najczęściej oglądanych, lajkowanych i komentowanych filmów na polskim YouTubie.

1. AbstrachujeTV – TACONAFIDE – Parodia

2. KinoŚwiatPL. – Zwiastun filmu „Kler” Wojciecha Smarzowskiego.

3. AbstrachujeTV – Co by było gdyby mężczyźni mówili co myślą 3

4. RMF MAXXX – Skoki, skoki w Zakopanem (Sławomir PARODIA)

5. Kabaret Neo-Nówka – Okno. „Kazik sam w domu”.

Źródło: YouTube/ wirtualnemiedia.pl

10 KOMENTARZE

  1. Jeśli te wszystkie pseudo hity mogą się komuś podobać to ja już jestem dinozaurem ..a oni debilami i Polska już nie istnieje !!!!!!!!!!!!!

    • i bardzo dobrze – im wiecej głupków tym żyje się lżej. Z kogoś trzeba żyć żeby lekko żyć. Tak czy nie?

  2. To wszystko byłoby bardzo dobre, gdyby nie było takie złe.

  3. Nie ma co się dziwić jak większość internautów to dzieciaki, jest tyle naukowych kanałów wartych obejrzenia że dla nich szkoda czasu

  4. Cieszcie się, że Abstra, a nie Gimper, czy inny z tej szajki opłacanej przez środowiska komtrolujące obecnie gwiazdę śmierci.

Comments are closed.