PILNE! Partia Wolność i Ruch Narodowy wspólnie na żywo w Sejmie! [WIDEO]

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

O godzinie 11.40 rozpoczęła się wspólna konferencja prasowa Wolności oraz Ruchu Narodowego.

23 KOMENTARZE

 1. Rozwodnik Jakubiak i dziewica Bosak – statystycznie każdy jest wiernym mężem jednej ślubnej małżonki.

  • Wrogość do UE to ważny wspólny mianownik Ruchu Narodowego i Partii Wolność, ale nie jedyny.
   Obie partie mogą też zjednoczyć siły w walce z homopropagandą, genedyryzmem, femi-nazimem, eko-oszołomstwem oraz – last but not least – wspólnie optować za całkowitym zakazem aborcji.

 2. Granice są otwarte. Chociaż właściwie poza Unię to chyba trzeba złożyć wniosek o wizę.

 3. A jaki kandydat na króla? Te świry mają nawet związek monarchiczno-anarchiczny czy inne wstecznikowski, proponujący powrót do średniowiecza. A właściwie to nie propozycja, bo są antydemokratyczni, decyzje chcą podejmować za większość. Warto dodać, że takim członkiem tej organizacji jest Libicki, który kręcił się koło Gowina i popierał jego partię. Ten Libicki jest również kawalerem maltańskim, czyli członkiem antyspołecznej antypolskiej międzynarodowej grupy przestępczej Zakon Kawalerów Maltańskich (szpitalnicy). One przyjmują tam tylko mężczyzn z rodowodem szlacheckim, czyli co dzisiaj już nie istnieje. Radzę wam prześledzić ich sprawki zamieścić listę członków, musimy je pogonić albo powsadzać do więzienia.

 4. Ej, szpitalniki, a dlaczego wstydzicie się podać listę członków? Nie przyznajecie się do członkowstwa, bo chyba domyślacie się, jaki to obciach, nie lepiej leczyć się psychiatrycznie???

 5. Trzeba wprowadzić przepisy, żeby głoszenie haseł antydemokratycznych było karane więzieniem jako szkodliwe społecznie.

  • Demokracja to niewola za którą płacimy miliony z naszych pieniędzy!
   Demokracja musi być zniszczona!

   • No pewnie, bo „wolność to niewola, wojna to pokój” i co tam jeszcze było?

   • Każde bzdury można wcisnąć, o ile się wcześnie zaczyna. Dlatego te 500+ (oprócz młodych organów na sprzedaż w razie wojny i sierotek dla pedofilów) i bierna eutanazja w lecznictwie, bo starych już nie wytresują, nie wcisną im takich kitów.

 6. Ej, szpitalniki, a dlaczego nie przyjmujecie kobiet? Jesteście gejami, czy tylko mizoginami?? Może jako potomkowie Jakuba zwanego Impotentem (był po spotkaniu z „aniołem” „kulawy”) boicie się kobiet?

  • Liderem młodzieżówki Korwina jest kobieta, (skoro młodzieżówka, to bardziej dziewczyna).
   Więc nie opowiadaj kłamstw!

 7. Może jakoś w końcu uda się odsunąć tych socjal-mafiozów z POPiS od żłobu

 8. No i super. Zeby tylko jeszcze trochę rozumu mieli i zaczęli uprawiać politykę a nie tromtadracką amatorszczyznę.

 9. Alleluja, nareszcie znalezli cos co laczy,czyli mozna miec nadzieje ze ten euro-zydo kolchoz zostanie pognany boso po sniegu.Tylko blagam zajmijcie prezesa czymkolwiek (turniej brydzowy,szachowy,go, itp.)aby trzymal sie jak najdalej od mikrofonow i nie udzielal spontanicznych wypowiedzi ,wiem za ma racje ale w realnej
  polityce liczy sie tez reakcja”ludu”.Trzymam kciuki.

  • Chodzi o zwiększanie obszaru niewolnictwa. Jak to się w głowie nie mieści, ile toto Żydostwo ma parcia na swoją chorą działalność, mają chyba problemy z osiągnięciem satysfakcji…

   • Tak, to musi o to chodzić, jak to ich Freud dowodził, że wszystko się u nich kręci wokół tego, u nich, ponieważ wypowiadał się o sobie i podobnych do siebie typach, a zatem najpewniej o swoim narodzie, bo co się dzieje w psychice nieŻydów nie mógł mieć przecież pojęcia. Zatem choroba Żydow musi mieć podłoże w ich fiksacji seksualnej, obserwując te ułomy dochodzę do wniosku, że chodzi o ich impotencję, odrzucenie przez kobiety, próbują sobie rekompensować to w inny sposób, chory jak one same. To zazdrość o sprawne przyrodzenie powoduje, że sieją na świecie chaos i próbują upokorzyć inne narody oraz zazdrość o inteligencję, to widać, słychać i czuć. Zazdrość i nienawiść z zazdrości, nawet tego nie maskują:)) Żenujące pokraki. Cudaczne, pokraczne i nieudaczne we wszystkim, co robią.

Comments are closed.