Szokujące nagranie z amerykańskiej ulicy. Wepchnął przechodnia pod nadjeżdżającą ciężarówkę (VIDEO)

Mężczyzna na ulicy w Los Angeles wpycha przechodnia pod nadjeżdżającą ciężarówkę fot. Twitter @KimTobinNBCLA
Mężczyzna na ulicy w Los Angeles wpycha przechodnia pod nadjeżdżającą ciężarówkę fot. Twitter @KimTobinNBCLA

Do szokującego zdarzenia doszło w Los Angeles. Bandyta wepchnął prawdopodobnie przypadkowego przechodnia wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Sprawca jest już w rękach policji.

Bandycki napad miał miejsce w okolicy 6-tej ulicy i Broadway w śródmieściu Los Angeles. Nie są znane motywy sprawcy ale prawdopodobnie próbował ukraść telefon komórkowy.

Ofiara napadu została wepchnięta z chodnika pod nadjeżdżającą ciężarówkę i wpadła pod koła pojazdu. Jest w szpitalu w stanie krytycznym ale stabilnym. Ma ciężkie obrażenia ciała, między innymi przebite płuco. Życie zawdzięcza refleksowi kierowcy ciężarówki.

Sprawca został zatrzymany dzięki temu, że film dokumentujący napad znalazł się w sieci. Został rozpoznany przez strażaków na ulicy. Zawiadomili oni policję, a ta zatrzymała sprawcę. Nie stawiał oporu. Został przewieziony do policyjnego aresztu.

Źródło: NBCLA

4 KOMENTARZE

  1. Nigga. A drugi nigga z dredami tylko się przyglądał jak podszedł. Tak się kończy mieszanie gatunków.

  2. Im bardziej sie starzeję, tym bardziej rośnie we mnie przeświadczenie, że karą która spelniłaby swoja rolę tzn. byłaby sprawiedliwą odpłatą, a także działałaby wychowawczo i odstraszajaco, byłoby przeciagniecie sprawcy po ulicach miasta za nogi za taka ciężarówką. Nie do śmierci – do momentu osiagniecia „stanu ciężkiego ale stabilnego”. Oczywiście kolor skóry nie powinien mieć znaczenia przy zasądzeniu kary.

    • A po co ta uwaga w ostatnim zdaniu? Co miałby niby mieć kolor skóry, wiek, czy płeć do takiej kary?

  3. smiecia miazdzyc walcem od stop w kierunku glowy, jak straci przytomnosc to przerwac , przytamowac krwawienie, na 10 minut przeciwbolowy srodek, jak powroci pelna przytomnosc powtorzyc walcem czynnosci miazdzac-cierpiaco-karzace.

Comments are closed.