Wojciech Cejrowski sam przyznał się ile zarabia! Duuużo. Sprawdź! [FOTO]

Wojciech Cejrowski przyciąga tłumy. Twitter/ Wojciech Cejrowski Light
Wojciech Cejrowski przyciąga tłumy. Twitter/ Wojciech Cejrowski Light

Wojciech Cejrowski to człowiek odważny. Dwa dni temu zwymyślał, słusznie zresztą decydentów z TVP. Wczoraj zaś zaczął… kusić polskie służby fiskalne ujawniając swoje gigantyczne dochody. Albo się ich nie boi, albo też do kraju się już więcej nie wybiera. Tak można wnioskować po serii wpisów, które zamieścił na Twitterze.

Podróżnik i artysta postanowił pochwalić się swymi zarobkami, albo przynajmniej ich częścią. Jak ujawnił, za same występy na estradach podliczył się na pół miliona dolarów rocznie.

W ciągu roku dał ich w sumie 54, przy średnim wypełnieniu sali 95%. Jego popisy estradowe miało obejrzeć 22 tysiące widzów. Jeśli przyjąć średnią cenę 75 zł za bilet, to rzeczywiście może się uzbierać pół miliona dolarów.

Wynik piękny, ale czy to niezbyt ryzykowne, by w Polsce, kraju przemocy fiskalnej tak się chwalić? Być może Cejrowski został samobójcą podatkowym.

24 KOMENTARZE

 1. JS powinien sie doszkolic co to jest rezydencja podatkowa oraz zasada podatkowania lokalnych źródeł przychodów

  • a zwłaszcza że nowa umowa podatkowa Polska – USA została podpisana za PO w 2013r. i jej celem było … zmniejszenie mozliwości podatkowych polskiego fiskusa zwłaszcza wobec nierezydentów /korzyści dla ludzi nie rządu/

 2. A skąd wiesz gdzie ma zarejestrowana dg i w jakiej formie i kim jest i czy w ogóle jest :) Douczyć to się musisz ty….

 3. Buraka, oglądają buraki.
  Ot wolna wola.
  Każdy decyduje sam na co i na kogo wydaje swoje pieniądze.

  • A tylko debile – czytają i biorą pod uwagę takiego debila jak ty – ot wolna wola …..

 4. Podróżnicze robi bardzo dobre z komentarzami politycznymi różnie. Zarabia i bardzo dobrze.

 5. na trybunach zasiadali głównie emeryci, moherowe babcie, a Cejrowski jechał na paliwie smoleńskim, ale skończył z PiSem, skończą się też dochody, z narodowców aż tyle nie wyciągnie

  • Wyciągnie wyciągnie … pytanie raczej – co to za narodowiec – co daje zarobić – złodziejskim rządom – polskojęzycznym w Polsce ……bo tu nie chodzi marności wielkie, żeby pieniądze były w Polsce – a tylko o to, żeby były wśród Polaków – bo jak w Polsce zasiadają polskojęzyczne rządy – a nie polskie z Polaków złożone – to łatwo wpaść w błędny wniosek inaczej – że nawet jak rządy nie są polskie – to ja jako patriota i tam muszę pieniądze wkładać w Polskę – tym samym żywiąc obcy rząd na polskiej ziemi ……. zrozumieli ????? Cejrowski Polak – to i od Polaka dostanie …. Polacy to wolny naród – to i on zrobi z nimi co zechce jak ja robię z nimi co zechce ….. większość powyższych komentarzy ma chyba na celu stworzenie takiej sytuacji, w której będę czuł albo wewnętrzny przymus – albo wewnętrzny opór – żeby Polakowi wolnemu – dać wolną decyzją moją – pieniądze – nie – na rząd złodziejski wypierdzielić – co to fałszywie nazywacie – patriotyzmem zamiast – idiotyzmem …… będą polskie rządy – będzie i podtrzymywanie najpierw Polaków – i wtedy Polski … zrozumieli ???

 6. po opłaceniu organizatorów i fiskusa liczby nie robią już takego wrażenia

  • zwłaszcza w hamerce, gdzie jest to średni dochód czarnego mieszkańca getta ;-)

  • To – co mówiłeś – jest mało ważne i mało mądre – to co chcesz widzieć a czego nie chcesz – nikogo nie obchodzi …

 7. taki na przykład „Bolek” pół miliona bierze, ale za jeden występ, i kabaret robi pierwszorzędny

 8. Błagam autora tego artykułu o czytanie ze zrozumieniem… jakiś fikcyjny współczynnik ilości ludzi przez średnią cenę biletu może nam conajwyzej podać przyblizony obrót Cejrowskiego a nie zysk bo nikt nie wie jak wysokie koszty ponosi! co za plankton dziennikarski….

 9. autor tego njusa powinien się doszkolić w czytaniu ze zrozumieniem. gdzie jest napisane, że Cejrowski chwali się dochodami?

 10. Polska krajem przemocy fiskalnej ?
  Co ty człowieku na głowę wpadłeś ?
  To za Tuska co było skoro każdy kto mógł to uciekał z Polski :)))

 11. Nigdy nie spotkałem się z afiszem, gdzie dużymi literami jest napisane nazwisko CEJROWSKI, i podana cena biletu 75- zł bilet. To są chyba jakieś skecze w trakcie koncertu z wieloma artystami sceny.

 12. Żenada Cejrowskiego napisał ,że wart jest pół miliona a nie że zarobił tyle marni dziennikarze co wprowadzają ludzi w błąd , coraz gorsze te dziennikarstwo . Żal

Comments are closed.