Zamknęli TVN24 International. Zniknęło źródło propagandy na zagranicę

TVN24 - odjazd Źródło: wikimedia, domena publiczna Autor: Drozdi-Pn
TVN24 - odjazd Źródło: wikimedia, domena publiczna Autor: Drozdi-Pn

Kanał TVN24 International kończy swoją działalność. To był specjalny kanał dostępny dla widzów poza granicami Polski, głównie dla Polonii. To kolejne medium, które znika z ekranu, tym razem TVNowskiej propagandy.

Kanał nadawał w języku polskim i angielskim. Swoją działalność rozpoczął w marcu br. W programie były przede wszystkim o serwisy informacyjne, publicystyczne i reportaże, m.in. „Fakty” TVN z napisami w języku angielskim i inne programy w całości w tym języku, oraz audycje znane widzom z Polski z TVN, TVN24 oraz TVN24 BiS.

Kanał nie był dostępny w Polsce, nadawany był m.in. w sieci Wilhelm.tel w Niemczech. Kanał nie doczekał nawet końca roku. W niedzielę, 2 grudnia TVN24 International zakończył działalność.

Prowadzenie kanału było dziełem spółki Scripps Media Luxembourg. Obecnie właścicielem tej firmy jest Discovery Comumnications. Naczelnym redaktorem był Michał Tracz, wcześniej m.in. reporter TVN24.

Źródło: Wirtualne media

9 KOMENTARZE

 1. To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w p i e r d l u przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  • Wszystko git ale co dalej ?
   Pelno qrew w sejmie, tysiace znajomych poza nim maja
   Ja to planuje wygrac w lotka 100 mln i bunkier w alpach

  • Ty jesteś zupełny głupek, przerobiony przez jerozolimską szlachtę, albo jesteś z tych wybranych – więc się wal ciulu, oglądaj se TVNazi i się odwal od Polski i Polaków.

  • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

 2. Wielka szkoda, taki wspaniały i rzetelny program. Szwagier codziennie do mnie dzwonił z reichu i mi relacjonował jaka jest prawda w Polsce, bo tam są wolne i niezależne polskie media, nie to co tu, pisowskie.

  • Takich jak Ty to sie nazywa zdrajcami tak Ci bylo dobrze za PO to byles takim samym zlodziejem jak oni

   • Gucio. Nie można zdradzić czegoś, co samo w sobie jest zdradą. Odstajesz.

Comments are closed.