Żenada roku. Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego, poprowadzi program… o konfliktach rodzinnych. Internet wrze

Justyna, była żona Piotra Żyły. Foto: PAP
Justyna, była żona Piotra Żyły. Foto: PAP

Żenada roku. Jak donoszą media Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, ma poprowadzić własny program telewizyjny, dotyczący – uwaga – konfliktów rodzinnych! Osoba, która wybiła medialnie się na rozwodzie ze znanym mężem, ma teraz udzielać porad innym?

Jak podaje portal Wirtualne Media, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły będzie miała swój program w telewizji. Co ciekawe będzie on poświęcony rozwiązywaniu problemów rodzinnych czy biznesowych.

Justyna Żyła zyskała popularność , gdy postanowiła publicznie opowiedzieć o rzekomych zdradach męża i konflikcie w ich związku. Sprawa nabrała rozgłosu, a żona Piotra Żyły coraz częściej pojawiała się w mediach.

Popularność wykorzystała między innymi pozując w rozbieranej sesji dla „Playboya”, zakładając kulinarny kanał na YouTube czy planując wydanie książki. Według portalu wirtualnemedia.pl, Justyna otrzymała swój własny program.

Żyła ma pojawić się na ekranach już 18 grudnia na kanale Active Family. Poprowadzi program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Ma w nim pomagać w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych w oparciu o własne doświadczenia w tej kwestii.

Informacja o programie oraz jego nazwa wywołały w internecie prawdziwą burzę. W sieci pojawiły się komentarze pełne kpin i zażenowania postawą celebrytki.

„To uczucie, kiedy wydaje ci się, że szczyt żenady został już osiągnięty i wtedy wchodzi ona…” – pisze zażenowany internauta.

„Panie Żyła współczuję panu… tych straconych lat nie da się zwrócić.” – pisze kolejny.

Już 18 grudnia zobaczymy, byłą żonę Piotra Żyły w autorskim programie. Cóż żenada roku 2018 rozdana.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Comments are closed.