Awantura w rodzinie królewskiej! Harry i William nie rozmawiają ze sobą od tygodni. Kate wypędza Harry’ego z żoną z pałacu!

Kate Middleton i Książe William, książe Harry. Foto: Twitter
Kate Middleton i Książe William, książe Harry. Foto: Twitter

Tą sprawą żyje cała Wielka Brytania. Jak donoszą media, w rodzinie królewskiej doszło do poważnej awantury. Książę William ponoć otwarcie powiedział swemu bratu Harry’emu, że nie chce Meghan Merkel w pałacu. Jego żona Kate ma jej nie cierpieć.

Jak podaje brytyjski magazyn Life&Style w rodzinie królewskiej doszło do rozłamu. Podobno książę William i książę Harry nie odzywają się do siebie od dłuższego czasu. Wszystkiemu winna jest ponoć nielubiana w pałacu Meghan Markle.

O tym, że w pałacu Buckingham nie dzieje się dobrze, prasa rozpisywała się od dawna. Plotki o kryzysie w rodzinie królewskiej rosną z każdym dniem. Sama królowa Elżbieta II nie jest w stanie ich zatrzymać.

Jak podaje Life&Style przez Meghan Markle rozpada się rodzina królewska. Wszystko miało zacząć się jeszcze przed ślubem. Ponoć amerykańska aktorka powiedziała Kate Middleton wiele gorzkich słów, że ta miała się wręcz rozpłakać. Nigdy nie miała jej tego zapomnieć.

Co więcej jak relacjonuje „Daily Mail” Kate Middleton próbowała rozmawiać z księżną Meghan o jej zachowaniu. Ta jednak się obraziła i poszła na skargę do księcia Harry’ego, tego dla następczyni tronu było za dużo. Postanowiła pokazać kto tu rządzi.

Konflikty między księżną Kate i księżną Meghan można już nazwać otwartą wojną, a to  przekłada się na relację ich mężów.

Książę William ponoć otwarcie i stanowczo powiedział Harry’emu, że nie chce w rodzinie Meghan Markle. Z tego, powodu doszło do kłótni i bracia nie rozmawiają ze sobą od tygodni.

 

Źródło: Life&Style/ Daily Mail

13 KOMENTARZE

  • NA MATEMATYKA – FRASZKI JANA KOCHANOWSKIEGO
   Ziemię pomierzył i głębokie morze,
   Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
   Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
   A sam nie widzi, że ma k u r w ę w domu.

   • Stronka N.Cz.! nawet cenzoruje Jana z Czarnolasu.
    Czy to nie przesada Redakcjo?

 1. Dawniej za mezalians z komediantką książę musiał zrzec się tytułów i usunąć z życia publicznego… :-)))))))))))))))))))

 2. Teraz dzieci książęce w Wielkiej Brytanii będą ciemnoskóre ?
  Król Wielkiej Brytani Kali Mzu Mzu?

 3. Elżbieta a ty zamiast siedzieć w kiciu na 25 lat to jeszcze paradujesz ! Rodzina morderców , dewiantów i co najważniejsze pedofili !

 4. To jest temat, który powinien wszystkich obchodzić, zwłaszcza media wolnościowe. Może oni uciekają w tematy zastępcze, co jest w takim razie światowym tematem głównym? Nie piszą np. o wojnie w Jemenie, gdzie już kilkadziesiąt tysięcy dzieci umarło z głodu, ale nie sądzę, aby posiadali udziały w zyskach z ropy z zagrabionych pół naftowych. Chyba pop prostu – mają to gdzieś!

 5. Bryty to frajerzy. Utrzymują tych nierobów i zboczeńców „dobrpwolnie”
  Aż żałość wielka dupę ściska,.,..,..

Comments are closed.