Byłego reprezentanta kraju w piłce nożnej szuka Policja! Wystawili za nim list gończy

Krzysztof Król. Foto: Facebook
Krzysztof Król. Foto: Facebook

Byłego reprezentanta kraju w piłce nożnej szuka Policja! Krzysztof Król, były piłkarz Realu Madryt C parę lat temu był wyróżniającym się zawodnikiem na boiskach piłkarskich w Polsce i za granicą. Teraz ucieka przed policją. Śląska policja wystawiła za nim list gończy.

Polski piłkarz jest poszukiwany w związku z podejrzeniem złamania pierwszego paragrafu artykułu 190. Co to oznacza?

„W 2012 roku groził jednej z osób pozbawieniem życia. Zapadł wyrok i sąd nakazał mu zapłacić 3000 złotych, ale nie wpłacił tych pieniędzy. Zamiast tej kary zasądzono mu 50 dni pozbawienia wolności.”

„Krzysztof Król jednak nie odniósł się do wyroku i jest teraz poszukiwany listem gończym. Wiemy, że przebywa za granicą” – mówi portalowi fakt.pl Marta Pydych, rzecznik prasowy KPP w Wodzisławiu Śląskim.

Kilkanaście lat temu Król, grający na pozycji bocznego obrońcy, zapowiadał się na wielki talent. W 2007 roku trafił do rezerw słynnego Realu Madryt, gdzie grał w drużynie z Kamilem Glikiem.

Źródło: Policja. pl/ Fakt.pl

2 KOMENTARZE

  1. A mafie kradną na miliony i nie ma za nimi listu gończego. Jemu tylko poniosły nerwy i już 3 tyś. zł a jak nie 3 tyś. to 50 dni kary pozbawienia wolności. Durne prawo że ja wale, on nie jest mordercą, z rodziną nic się złego nie stało ale absurdów ciąg dalszy musi być, kasy szukają i sprawdzają sobie jakieś wyroki na których mogliby zarobić by jeszcze z tej kasy dawać dalej na rozdawnictwo.

  2. Już teraz nie wolno nic negatywnego powiedzieć o żydkach, bo to „antysemityzm „, a za chwilę nie wolno będzie złego słowa powiedzieć na przybłędy bo to nacjonalizm, będziemy mieli jak Szwecji, Anglii i Francji
    .Mamy siedzieć cicho, utrzymywać tych leniuchów i pracować na ich socjal. Czy rządzi liberalne lewactwo , czy psełdo-prawica kierunek jest ten sam.

Comments are closed.