Jakubiak mocno o niemieckich neonazistach: „Hitler znalazł sobie Żydów, teraz jednoczą się przeciw imigrantom. To skończy się tragedią!”

Niemcy nie wiedzą, które ofiary Adolfa Hitlera mają upamiętniać
Niemcy nie wiedzą, które ofiary Adolfa Hitlera mają upamiętniać

„Europa Zachodnia, a w większości Niemcy, na wejściu Polski do Unii Europejskiej zarobili ponad bilion euro. Tu nie chodzi o dobre intencje – to po prostu biznes. Skończy się biznes, to nie będzie już dobrych Polaków” – mówił Marek Jakubiak, komentując obecną, wewnętrzną politykę niemiecką.

W rozmowie z portalem wpolityce.pl poseł niezrzeszony nie ukrywał, że obecnie Niemcy są krajem niebezpiecznym, rządzonym przez mafijne grupy imigrantów.

„Jeżeli jestem dobrze zorientowany, to w tych samych Niemczech są setki terrorystów, których policja nie jest w stanie zatrzymać. Zaginęło też ponad sto tysięcy uchodźców. Powstaje pytanie, czy Niemcy są państwem bezpiecznym. Na oczach innych ludzi molestuje się, a nawet gwałci się kobiety w noc sylwestrową w Kolonii” – wspominał Jakubiak.

Poseł podkreślił również, że przy takim stanie wewnętrznego zagrożenia Polacy powinni kilkukrotnie zastanowić się przed wyjazdem na zachód.

„Oczywiście, że mamy się czego obawiać. Tam Polak zawsze był gorzej traktowany. I każdy, kto wyjeżdża tam pracować, musi to wiedzieć. Powinniśmy wyraźniej pokazywać te zagrożenia. Być może nie opłaca się wyjeżdżać do Niemiec po parę złotych więcej. Czas wracać do Polski, budować Polskę” – mówił polityk.

W rozmowie padło również pytanie dotyczące neonazistów. Od kilku miesięcy słychać zdecydowane zaostrzenie ich działań, do radykalnych partii przystępują setki, jeśli nie tysiące obywateli, którzy chcą podjąć realną, uliczną walkę z imigrantami.

Zdaniem posła Jakubiaka, łatwo doszukać się w tym przypadku analogii historycznych.

„Jest to oczywiście duży problem i będzie on narastał. Hitler „znalazł sobie Żydów” i poprowadził przeciw nim cały naród niemiecki. A teraz będą jednoczyć się przeciwko imigrantom. To skończy się tragedią” – podsumował.

Źródło: wpolityce.pl / NCzas.com

37 KOMENTARZE

 1. Hitler „znalazł sobie Żydów” — „żydów” a nie „Żydów”. Dość tej kłamliwej narracji. I ja mam uwierzyć że pan Jakubiak to coś innego niż ta cała polityczna wsiowa sfora?

 2. Ale o to chodzi. Izrael chce przejąć rezerwy surowców naturalnych, które obecnie posiadają Arabowie. Dzięki wspieraniu islamskich ekstremistów, organizowaniu np. zamachów na WTC oraz zapaskudzeniu Europy nachodźcami, wyłoni się wielka agresja przeciw islamistom we wszystkich najechanych narodach. I one w końcu doprowadzą do wyrżnięcia ciapatych a miejsce po nich pozostanie puste. I wiadomo, kto je zajmie. Żydzi doprowadzili do holocaustu swojej biedoty i przeprowadzili go tworząc getta i wystawiając swój plebs niemcom na tacy. Do tego obsługiwali w samych obozach niemiecką machinę śmierci, która bez ich udziału nie byłaby tak efektywna. W ten sposób przejęto majątek europejskiej diaspory, który następnie przejęli Amerykanie i za te pieniądze zbudowano państwo izrael. Zbudowano pod auspicjami ZSRR początkowo. To też jest symptomatyczne.

 3. kiedyś bałem się wyjść na stare miasto bo wielodzietne kryminogenne bydło dawało o sobie znać czesto pod wpływem alkoholu
  od paru lat jest spokój bo pewnie wyjechali na zachód

   • przydałaby ci się łaźnia. Jedyne co potrafisz to s.rać pod siebie w bydlęcym wagonie

   • Głupota osiągnęła szczyty, jasne, już widzę jak dowodzie z tymi kto to zrobi gołymi rękoma! A może warto uświadamiać ludzi, że wojna to zło, i na wojnie tracą tylko zwykli ludzie, ci na górze się zabezpieczają i w Londynie lokują złoto, pytanie tylko kto tak na prawdę ma lub będzie miał dostęp w przypadku wojny, czy tacy jak do nie dawna, co dobrze żyli, podczas gdy inni ginęli, by oswobodzić się od takich mądrali jakich!!!

   • Obyś czasem tych słów nie żałował, bo to oni mogą być największym zagrożeniem!

  • „wielodzietne kryminogenne bydło”

   „Bydło”? to już nie „conajwyżej ludzkie odchody”?
   A może zbuduj sobie własne żydowskie stare miasto i przestań pasożytować na polskim?

   • spoko, wasze pincet plusy sprawią że znowu trzeba będzie chodzić z maczetą do samoobrony

    • Ci twoi żydzi powinni budować stare miasta u siebie a nie w gościach. Z jakiegoś powodu nie mieli tego „u siebie”. Wiesz czemu? Bo oszustów i bandziorów nikt nie ścierpi po sąsiedzku. Dlatego Chazaria została zlikwidowana a ci tak zwani twoi „żydzi” rozleźli sie po świecie.

     • pisz więcej bo ludzie niedowierzają że Korwin to wylegarnia nazistów którzy Trumpowi nawet butów nie sa warci wyczyścić

   • a tak w ogóle to faktycznie moje stare miasto zbudowali głownie żydzi i niemcy a polacy znacjonalizowali

    • w sumie to jesteś biednym bo prawdopodobnie nieszczęśliwym człowiekiem, być może bo niewiele ci w zyciu wyszło. Ale nie musisz być do końca życia nieudacznikiem, uwierz w siebiee, dasz radę. Pozdrawiam.

     • mam dosyć korwinowych narodowych socjalistów, niedaczników co tylko o żydach potrafia gadać
      mój dom też zbudowali niemcy ale nie dostaliśmy tego za darmo

    • Masz rację, ten portal tylko zniechęca potencjalnych wyborców do głosowania na WOLNOŚĆ. Np. Ja zdaję sobie sprawę, że to jest sprawka Michalkiewicza i Sommera, a partia WOLNOŚĆ nie jest anty-semicka a Korwin nie jest szurem i anty-semitą. To Sommer i Michalkiewicz wyhodowali tych nazi Januszy na tym portalu. Nazi Januszy przyciągnęło snucie teorii spiskowych o żydach, a tam gdzie zaczynają się teorie spiskowe kończy się logika i poważna dyskusja.

     Ty niekoniecznie zdajesz sobie sprawę co tu się dzieje. Jeśli ktoś zniechęca do głosowania na WOLNOŚĆ to na pewno nie Korwin, tylko Sommer i Michalkiewicz – mam szacunek tych panów za to co robią dla wolnego rynku, ale posuwają się za daleko w swoich teoriach spiskowych – wszystko przecież można logicznie wytłumaczyć.

     Jeszcze jedno – to nie Żydzi zniszczyli dwie partie Korwinowi usuwając Korwina z prezesury, tylko nacjozјeby które chciały za bardzo skręcać w lewo. Apeluję do nacjozјebów – rozwiążcie natychmiast UPR i KNP, bo te partie nie są do niczego potrzebne.

 4. W 1935 parowiec „Tel Aviv” odbył swój dziewiczy rejs z nazistowskich Niemiec do Haify, z hebrajskimi literami na dziobie i powiewającą na maszcie nazistowską flagą. Kapitan należącego do syjonistów statku był członkiem nazistowskiej partii. Ten spektakl pasażer nazwał „metafizycznym absurdem”.


  Właściwie to miało sens.

  Statek przewoził niemieckich Żydów, którzy skorzystali z programu „Haavara”, umożliwiającego im zamienić pieniądze za ich wartość w Niemczech produktów w Palestynie. W rezultacie raczkująca żydowska kolonia otrzymała około 70.000 dobrze wykształconych niemieckich Żydów i wartości 140 mln Reichmarks niemieckiego przemysłowego sprzętu. To położyło fundamenty izraelskiej infrastruktury.

  • httpXs://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonizm-spisek-przeciwko-zydom-dr-henry-makow-2018-10

  • ad „flatearth”
   No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

 5. Jakubiak dał 100 milionów z budżetu na żydowski cmentarz a Polacy co roku z puszkami żebrzą by ratować Powązki.

 6. Yo stare to masz jaja i kuśka ci nie staje. Wiem bo ruchałem twoją starą. Mówiła że ty tylko w internecie taki aktywny jesteś.

 7. „Być może nie opłaca się wyjeżdżać do Niemiec po parę złotych więcej. Czas wracać do Polski, budować Polskę” – mówił polityk.”
  Piękne słowa, a tymczasem w Polsce zusik 1300,00 , podatki 70 % pensji itd…..
  Polacy zbudują Polskę jak ZUS upadnie.

 8. Ciekawostka – wszyscy mogą mówić o Hitlerze tylko nie JKM, bo tylko w przypadku Korwina to działa magicznie na poparcie.

 9. Ty SIE JAKUBIK NIE MARTW O NIEMCÓW BO ONI PUKI CO DAJA RADE TY MARTW SIE OPOLSKICH NEONAZISTÓW BO TO JEST PRAWDZIWY PROBLEM

  • Się nie natężaj tak żeby napisać „NIEMCÓW” przez „Ó” zamiast przez „U”, bo nie wiesz iż DOJCZÓW nazywanie NIEMCAMI obraża, a jednocześnie chamisz językowi polskiemu póki co, pisząc jakieś „PUKI” małpi synu „Szydlozlodziejnik”.

 10. Ja tu żadnych w Polsce nazioli nie widzę ty masz problem ze wzrokiem Szydło złodziej niku

 11. Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

  >>>

  Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

  „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

  W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
  „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

  Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 12. Ten śmieszny cymbał opowiada takie brednie, że na kilometr czuć, iż w du… był, więc też gów.. widział. No chyba że przyjmiemy, iż 3 miliony Polaków za granicą to element zbyt głupi, by zauważyć to, ci ten przymuł z Końskowoli opowiada.
  Czekam na wyznania babci Dziąsełko – będzie komplet

Comments are closed.