Kinga Rusin walczy z kiełbasą! Gwiazda TVN-u znów zamieszcza durne komentarze, tym razem o COP24

Kinga Rusin. / fot. YouTube/jastrzabpost
Kinga Rusin. / fot. YouTube

Kobieto daj żyć! Kinga Rusin, dziennikarka TVN, znana jest z tego, że ciągłe męczy Polaków swoimi „złotymi” pomysłami i przemyśleniami. Prezenterka głośno protestowała m. in. przeciw wycince w Puszczy Białowieskiej. Tym razem oburzyła się, bo podczas COP24 zagraniczni goście mogli kupić kiełbasę z dzika…

Kinga Rusin znana jest z tego, że oburza ją to, co dla 98% społeczeństwa jest normalne. Tym razem zabrała głos ws. trwającego w Katowicach szczytu klimatycznego COP24.

Gwieździe TVN nie spodobała się tym razem kiełbasa z dziczyzny serwowana na polskim stoisku. I fakt, że Polska nie ukrywa swojego przywiązania do węgla.

Oto „genialne” myśli królowej wpadek na temat COP24.

„O BOŻE … NA SZCZYCIE KLIMATYCZNYM W KATOWICACH, NA POLSKIM STOISKU SERWUJE SIĘ KIEŁBASĘ Z DZICZYZNY, A OBOK, NA STANOWISKU LASÓW PAŃSTWOWYCH PREZENTUJE DESKI ZROBIONE Z WYCIĘTYCH W POLSKICH LASACH DRZEW!”

„NAD WSZYSTKIM GÓRUJE PREZENTACJA BRYŁ WĘGLA, NA KTÓRYM OPIERA SIĘ NASZA, PRODUKUJĄCA NAJWIĘCEJ W EUROPIE CO2 ENERGETYKA. PARTNERAMI MINISTERSTWA ŚRODOWISKA W ORGANIZACJI KONFERENCJI SĄ NAJWIĘKSZE SPÓŁKI GÓRNICZE. TO MÓWI WSZYSTKO O STOSUNKU POLSKICH WŁADZ DO OCHRONY ŚRODOWISKA.”

W Katowicach odbywa się obecnie szczyt klimatyczny COP24. Tegoroczny szczyt odbywa się pod hasłem „Changing together” i bierze w nim udział ponad 150 delegacji państwowych.

Źródło: Instagram

42 KOMENTARZE

    • Obudziłeś się? Poskarż się w Brukseli,a jeśli nie zareagują to w USrael Ambassady.

  1. Przykro że niby wykrztąlceni (dziennikarstwo to ogólny zarys wiedzy) a niektórzy dziennikarze (np; pani Kinga) chyba większość czasu była nieobecna na wykładach życiu społecznym? Albo poprostu chce za wszelką cenę zabłysnąć, jako…. chyba tylko KINGA RUSIN /czy to przypadkiem nie staro „panieństwo” (po rozwodzie) wali w dekiel?

  2. Po kiego grzyba publikujecie wypociny różnych idiotek??? Prosimy i żądamy: dość węży, końców świata, zakrwawionych noży, cytatów Bolka i innych kretynów!!! Więcej merytorycznych artykułów na poważne tematy!!

  3. POWIEDZIAŁA CO WIEDZIAŁA IDIOTKA , JAK CI BABO NIE PASUJE TO NIE ZAGLĄDAJ TAM MOŻESZ POSKARŻYĆ SIĘ W BRUKSELI PACANOWI ZWANYM TUSK , A JAK TO NIE POMOŻE TO POŻAL SIĘ KOŁTUNOWI GESSLER.

  4. Poprosic Chińczyków, zeby ja wzieli na jakiś czas do obozu reedukacyjnego, wyleczy się z urojonych problemów.

Comments are closed.