Michalkiewicz: CIA zrobiło euromajdan we Francji. „Macron się zaśmierdział i trzeba będzie coś z nim zrobić”

Stanisław Michalkiewicz oraz CIA. / Źródło: PAP/cia.gov
Stanisław Michalkiewicz oraz CIA. / Źródło: PAP/cia.gov

Stanisław Michalkiewicz w swoim najnowszym videoblogu odniósł się do sprawy protestów „żółtych kamizelek” we Francji. Zdaniem publicysty „Najwyższego Czasu!” ma to związek z wcześniejszymi wypowiedziami Emmanuela Macrona, które nie spodobały się Donaldowi Trumpowi. Michalkiewicz znajduje też w wydarzeniach francuskich podobieństwo do tych z Ukrainy.

Prezydent Macron uzasadnił prezydentowi Trumpowi konieczność powołania europejskich sił zbrojnych, europejskiej armii. Powiedział mu, że ta armia miałaby bronić Europy między innymi przed Stanami Zjednoczonymi (…) Emmanuel Macron walną z grubej rury i jestem pewien, że prezydent Trump nie puści tej deklaracji mimo uszu, prędzej nakazał Centralnej Agencji Wywiadowczej, żeby temu Macronowi przytarła rogów – uważa publicysta.

Widzimy, że to wszystko ma podobieństwa do jednego i drugiego majdanu ukraińskiego, więc aż się prosi, żeby tutaj założyć, że ta sama ręka, która urządziła tamte majdany, urządziła też euromajdan prezydentowi Macronowi – mówi. No jak Francja chce wojować ze Stanami Zjednoczonymi przy pomocy europejskiej armii, to tutaj żarty się kończą – dodaje.

Spontaniczne protesty spontanicznymi, ale widać że CIA też ma tutaj coś do powiedzenia. Po to zresztą jest – podsumowuje. W kolejnej części bloga Michalkiewicz mówi: Najwyraźniej Emannuel Macron się zaśmierdział i trzeba będzie coś z nim zrobić, no i zobaczymy jak to będzie, żółte kamizelki nie odpuszczają. Podobna sytuacja wystąpiła w 1919 roku.

Publicysta przypomina, że kiedy po I Wojnie Światowej podpisywano Traktat Wersalski. Perspektywa powrotu do okopów wydawała się tak straszna, że w Paryżu wybuchł strajk pracowników komunikacji miejskiej. W Paryżu zapanowało przekonanie, że tym strajkiem kieruje utajona ręka niemiecka. Nie wiadomo czy to prawda, ale gdyby to była prawda, to trzeba podziwiać Niemców, że w chwili takiej katastrofy mieli jeszcze takie rezerwy – opowiada.

19 KOMENTARZE

 1. Informacje, które ma Michalkiewicz są czasem zdumiewające. czy ono razem z JKM nie chodzą na piwo?

    • Bardzo słusznie prawdziwi Polacy piją wódkę i dopiero po trzecim toaście zagryzają ogórkiem kiszonym. Dla informacji , Rosjanie zagryzają po czwartym, ale oni są bardziej przyzwyczajeni.

    • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

 2. Syn za niego przeprasza??? Zastanawiajace jest, ze zarowno JKM jak i Michalkiewicz bardzo chetnie udzielaja rad kazdemu kto zechce sluchac, ale ze swoimi wlasnymi dziećmi w zgodzie nie zyja.
  Co jeSt takiego w tych zyciowych nieudacznikach, ze musza kompensowac sobie wlasne niepowodzenia
  mlaskaniem na kazdy temat.

 3. No i mamy fajnie kolejne wydarzenie przy którego komentowaniu wszelkie ruskie trolle będą się rozpruwać. Brawo CIA!!!

 4. Podejrzenie p.Michalkiewicza są oparte na schemacie ” W poniedziałek Kowalska pokłóciła się z Zielińska. We wtorek Kowalskiej spalił się dom . Zielińska podpaliła Kowalskiej dom. ” . Takie schematy rodzą sugestie, które z czasem stają się publicystyczną „prawdą ” bez dowodów.

  • nie chodzi o dowody tylko rusko-chińskiej propagandzie wszystko może stanowić podstawę do hejtu na USA

 5. Plan ostateczny Kukuńka
  dedykuję Stanisławowi Michalkiewiczowi

  Kukuniek: „Chcem być skremowany.”
  Do kremu jakiej dodać piany?
  Tego nie zdradził… Czy smak kremu
  Jest obojętny także jemu?

  Kukuniek: „Ja chcem być w koszuli.”
  Już demokraci wiedzą czuli
  W jakiej: z napisem „demokracja”!!!
  „W trumnie w niej spalcie mnie.” No, racja.

  Trzeba coś zrobić ze zwłokami.
  Nawet, Kukuńku między nami,
  Przed wodą chętnie Cię ochronię!
  Bo co ma wisieć, nie utonie.

  https:
  //nczas.com/2018/12/10/walesa-opowiedzial-o-swoim-pogrzebie-zamierza-zostac-skremowany-w-koszulce-z-napisem-konstytucja/

Comments are closed.