„Nieludzka bestia”. Zabił rodziców, bo nie pomogli mu zostać „dziewczyną”

morderca
Andrea Balcer. Źródło: Kennebec County Jail

20-latek z amerykańskiego stanu Maine został skazany na 40 lat więzienia za zabicie swych rodziców. Zamordował ich bo nie pomogli mu zmienić płci.

Andrea Balcer miał 17 lat kiedy dokonał swej zbrodni. Zabił ojca i matkę, zadając jej 9 ciosów nożem, a na koniec małego psa chihuahua, bo ten nie przestawał szczekać.

Jak tłumaczył w sądzie, powodem zbrodni było to, że rodzice nie pomagali mu zmienić płci. Andrea umyślił sobie, że zostanie kobietą. W czasie rozprawy mówił, że przez całe lata był molestowany przez matkę i maltretowany psychicznie i fizycznie przez ojca.

Oskarżeniom zwyrodnialca zaprzeczyli pozostali członkowie rodziny, których prosił o wybaczenie.

„Pamiętam jak ją fałszywie oskarżałeś (matkę – przyp. red.) i przerażenie na twarzach rodziny, która tego słuchała. Jesteś nieludzką bestią i robię się chory gdy widzę, że udajesz kogoś innego” – napisał w liście do mordercy jego brat Christopher.

Kolejny z braci – Carl zeznał, że ze strony rodziców nie było żadnych negatywnych uczuć wobec nastolatka.

Była tylko rezygnacja, a ostatecznie zaakceptowali to, że chce zmienić płeć – powiedział. – To wyjątkowe tchórzostwo, by usprawiedliwiać zbrodnię swoją dysforią płciową.

W stanie Maine maksymalna kara wynosi 55 lat więzienia. Andrea Balcer został skazany na 40, gdyż jak uzasadnił są przyznał się do winy, a wcześniej nie popełnił żadnego przestępstwa.

11 KOMENTARZE

  1. To kolejny dowód na to, że „zmiennopłciowi” są, po prostu niezrównoważeni psychicznie. Dlatego wszelkiej maści sataniści ich tak „pompują”.

    • Ten dzieciak przez siedemnaście lat w łazience musiał oglądać swego fiutka nie chcąc go mieć i ja się temu dziwię bo jako dziewczynka miała wciaż chętnego fiutka pod ręką. To coś jakbym ja miał na okrągło pod rką chętną pipkę. Marzenie. To o co mu chodziło? A może on chciał być kobieta lesbijką, wtedy faktycznie, sam widok fiutka na okrągło mógł mu sprawiać dyskomfort aż w końcu mu odbiło. Taką mam teorie, kiedyś koleżanka co też nie lubiła fiutków opowiedziała mi że nie lubiła szpinaku bo jej zielony kolor nie pasował do sukienki. A ja na ten przykład szpinak lubię. Ot co.

  2. Czuję silną więź z tym nastolatkiem. Trzymaj się Andrea. Precz z JKM i Michalkiewiczem!!!!!!!!!!!!!!

    • Nie zaskakuje twoja „więź” tzw. ojciec, dało się zaobserwować, że piorun ebną ci w rozdzielnię.

    • Daj spokoj Ojciec! Przeciez to by byla bardzo brzydka dziewczyna! Chyba nawet paskudniejsza od Krzyska Bengowskiego.

  3. Jeśli już musi być nie stryczek tylko więzienie, to powinien cały ten czas spędzić na ciężkich robotach – kamieniołomy, asfaltowanie szos itp. Dlaczego społeczeństwo ma z podatków finansować życie zboczeńca?

Comments are closed.