Państwo POLIN? Żydzi świętują Chanukę w Sejmie i na ulicach. Internet wrze [FOTO]

Flagi Polski i Izraela przed Sejmem oraz odpalenie świec chanukowych w Sejmie. / Źródło: Twitter/Kancelaria Sejmu
Flagi Polski i Izraela przed Sejmem oraz odpalenie świec chanukowych w Sejmie. / Źródło: Twitter/Kancelaria Sejmu

Lewica, która wrzeszczy o „świeckości państwa” za każdym razem, kiedy pojawia się jakikolwiek związek między Kościołem Katolickim, a władzami państwa. Tymczasem w polskim Sejmie, nazywanym już przez Internautów „Knesetem” żydowska sekta Chabad-Lubawicz świętuje Chanukę, podobnie jak na ulicach w samym Centrum Warszawy. Nikomu nie przeszkadzała też flaga Izraela postawiona przed polskim Sejmem.

Przedwczoraj 5 grudnia przedstawiciele władz polskich wraz z sektą Chabad-Lubawicz odpalali chanukowe świece. – Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek wraz z Żydami zapaliła w środę w holu głównym Sejmu lampę chanukową z okazji żydowskiego Święta Świateł – poinformowała wicemarszałek.

Obrzędy prowadził rabin Chabad Lubawicz Szalom Dow Ber Stambler z sekty Chabad Lubawicz. Wyraził radość, że może po raz kolejny zapalić chanukowe świece w gmachu polskiego parlamentu. Warto zastanowić się jaka byłaby reakcja lewicy w przypadku takiego obchodu świąt katolickich.

Oprócz obchodów w Sejmie, także w samym Centrum stolicy Chabad-Lubawicz życzy państwu wesołej Chanuki:

Internauci nie zostawiają suchej nitki na takim sposobie „ekspresji” ze strony żydowskiej sekty pod patronatem władz polskich:

58 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie obchodzi się w sejmie świąt innych wyznań ? Mieszka w Polsce więcej wyznawców różnych innych religii, niż żydów. Za POpaprańców włazili do d..y Merkel, a teraz żydom z Ameryki i Izraela To jakaś targowica! Rozpoczął Tusk i jego kolesie, a teraz znowu to samo,. Chyba nic już nas nie uratuje.

    • Ale co ma nas ratować i przed czym? Wszędzie wtykana jest religia katolicka, do szkół urzędów, nad katechezami w szkołach nie ma kontroli, a Ty się oburzasz na jedno takie wydarzenie? Nie bądź śmieszny.

      • A kto ma kontrolować katechezy w szkołach:)? I co to ma wspólnego z tresowaniem Polaków do uległości wobec Żydów i naiwnego filosemityzmu. Wobec bezczelności strony żydowskiej (kampanie oszczerstw, naciski gangów holocaust industry) takie imprezy, to właśnie taka tresura. Polska zaś jest krajem tradycji (a dla większości i wiary) katolickiej, więc zewnętrzne przejawy religii to standard w normalnym kraju nieowładniętym politpoprawnościa lewacką i chrystofobiczną, zaś „wtykaniem” są właśnie takie żenujące imprezy.

Comments are closed.