Paulina Smaszcz-Kurzajewska walczyła życie. Musiała być pilnie operowana! Wzruszające słowa dziennikarki [VIDEO]

Paulina Smaszcz-Kurzajewska / Instagram
Paulina Smaszcz-Kurzajewska / Instagram

Paulina Smaszcz-Kurzajewska trafiła do szpitala, gdzie musiała poddać się koniecznej operacji. Obecnie przebywa w szpitalu na oddziale neurochirurgii. Dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszające nagranie. Opowiada o swojej chorobie. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opublikowała na swoim Instagramie nagranie, które zaniepokoiło internautów. Winka z niego, że musiała pilnie poddać się operacji. Nie zdradziła jednak, co dokładnie jej dolega. Pewne jest to, że dziennikarka przebywa w szpitalu na oddziale neurologicznym.

„Jedna operacja była w lutym. Później przez kilka miesięcy mnie nie było. Wróciłam na chwilę i okazało się nagle – w poniedziałek rano, że niestety, kolejna operacja jest konieczna, że mój system nerwowy nie wytrzymał” – powiedziała leżąc w szpitalnym łóżku.

Wytłumaczyła fanom, że nie będzie jej na kilku wydarzeniach, w których planowała wziąć udział w najbliższym czasie i do których się przygotowywała. Dziennikarka nie ukrywa, że to był dla niej bardzo trudny rok i musi się teraz skupić na swoim zdrowiu, aby szybko stanąć na nogi.

„Pan doktor powiedział, że wszystko się ułoży i każdy dzień będzie lepszy… Ja jestem nie do zdarcia. Będę z wami, staję na nogi i przychodzę z nowymi doświadczeniami, z nowymi przemyśleniami. Jestem dla was zawsze, ale na razie muszę wyzdrowieć” – mówi z optymizmem na nagraniu.

Źródło: Instagram/ fakt.pl

3 KOMENTARZE

Comments are closed.