Zachowali zimną krew. Amerykańscy turyści uciekli zamaskowanym bandytom w Kenii [VIDEO]

Ucieczka przed bandytami w Kenii. Foto: yt
Ucieczka przed bandytami w Kenii. Foto: yt

Dużo szczęścia miała amerykańska para w Kenii. Ich samochód został zaatakowany przez zamaskowanych bandytów, uzbrojonych w maczety.

Bryant Swenson i jego żona Lauren z Utah jechali w pobliżu Mai Mahiu, kiedy trzech zamaskowanych mężczyzn zaatakowało ich samochód.

Para, która przeprowadziła się do Nairobi z trójką dzieci, aby otworzyć siłownię CrossFit, zauważyła na drodze białą furgonetkę, i podejrzanych typów koło niej. Gdy podjechali bliżej furgonetka przyspieszyła a zza niej wyłonili się uzbrojeni bandyci.

Furgonetka uciekła więc bandyci ruszyli w stronę toyoty Land Cruiser Bryanta. Kierowca próbował najpierw uciekać cofając, ale ten manewr nie był najlepszym rozwiązaniem.

Nagle Bryant szybko ruszył do przodu i przemknął obok trzech bandytów, którzy zamachnęli się maczetami na przejeżdżający samochód. Bandyci nie mieli tego dnia szczęścia. Gdyby byli bystrzejsi już dawno zostaliby gości mamusi Angeli w Niemczech.

https://youtu.be/VdAkVeBf3Fo

Źródło: Fox News

11 KOMENTARZE

  1. Mieli szczescie ze trafili na idiotow, ale to nie bedzie ich pierwsze spotkanie z ludozercami. Marny los czeka ich dzieci, ale skoro wymiana „turystow” tak im sie podoba, to niech szukaja przygod posrod rasy oddzielonej ewolucja o przynajmniej 5 milionow lat.

  2. Jaka ewolucja? Swiat stworzyl bóg – istota niematerialna co stworzyla całą materie… w siedem dni! Chlopie prosty.

  3. Jak mozna byc tak pierdo….lnietym zeby wyprowadzic sie z dziecmi i zona do tego siedliska dzikich czarnuchow , to zapewne jakies lewackie barachło , tylko dzieci szkoda

  4. Czytam te komentarze i nie wierzę, że tak zacofanych kretynów jeszcze – wspomniana ewolucja – po świecie nosi.
    Pzdr z Kenii

Comments are closed.