Ale cyrk! Macron wysłał przeciw protestującym transportery opancerzone z flagami Unii Europejskiej [FOTO, VIDEO]

Transportery opancerzone wyposażone w paraliżującą broń. fot. Twitter
Transportery opancerzone wyposażone w paraliżującą broń. fot. Twitter

Podczas sobotnich protestów ruchu „żółtych kamizelek” w całej Francji aresztowano łącznie 1723 osoby, z czego 1220 znajduje się nadal w policyjnych aresztach.
Najwięcej aresztowań – 1082 – miało miejsce w Paryżu, gdzie mimo zwiększonych zabezpieczeń ponownie doszło do zamieszek i starć z policją. Ironiczne komentarze wzbudził fakt, że francuska żandarmeria do rozpędzania protestów wykorzystała transportery opancerzone z flagami Unii Europejskiej.

Taki sam sprzęt z namalowanym unijnym logo widać też na wideo poniżej.

Bilans aresztowań jest znacznie wyższy niż był w każdą z poprzednich trzech sobót, podczas których organizowane były protesty ruchu „żółtych kamizelek”. Dla porównania – 1 grudnia zatrzymano łącznie 630 osób, z czego 412 w Paryżu. Ministerstwo podało także uaktualnione dane na temat uczestników protestu – wzięło w nich udział około 136 tysięcy osób, czyli tyle samo, co tydzień wcześniej.

16 KOMENTARZE

 1. I bardzo dobrze, k… jego mać.
  Niech wiedzą czym jest żydowska Unia (nowe ZSRR).

 2. Czyli Francja to już nie jest jedno z wielu państw narodowych w Europie? A może to tylko „sugestia”, że francuska Ustawa 1066 „weszła w życie”?

 3. Totalitarna unia przeciw narodom europejskim.
  Pokazują swoje prawdziwe oblicze.

 4. no ale przecież to są junioburdlowe metody – to co się dziwić, że symbol unijnej szmaty widniał na pojeździe?
  przecież nas w najbliższym czasie też to czeka, jeśli tych śmieci junioentuzjastycznych nie powstrzymamy.

 5. „Ironiczne komentarze wzbudził fakt, że francuska żandarmeria do rozpędzania protestów wykorzystała transportery opancerzone z flagami Unii Europejskiej.”

  No i bardzo dobrze. Gdyby coś takiego zdarzyło się w Posce, to trochę niekomfortowo byłoby mi, gdyby takie transportery miały polskie godła. A jakieś tam gwiazdki to proszę bardzo, sprawa czysta – obcy najazd, można więc to potraktować z buta (butelka z naftą w wersji wsiowej, albo coś bardziej wyrafinowanego;).

 6. Redakcjo,internauci!! Zorganizujmy stronkę,listę (coś w tym stylu) poparcia dla francuzów protestujących przeciw establishmentom/lichwiarzom.Może będziemy kamyczkiem uruchomiającym lawinę, która zmiecie bandziorów-konstruktorów NWO?

  • Tę lawinę już uruchomił Franc Timermanc. Jako nazistowskie lewicowe ełrogówno zasłużył soobie na uliczny proces. Prędzej czy później i za takich jak on się wezmą jakieś kamizelki. Takie barachło to nieszczęście tego świata: szabesgoje o mentalności Eichmana.

 7. Chcę gnój jeden pokazać, że tworzenie armii europejskiej właśnie się zaczęło.

Comments are closed.