Zmiennopłciowi wykańczają kobiecy sport. 100-kilowy chłop Mouncey największą gwiazdorem kobiecej reprezentacji Australii [FOTO]

Hannah Mouncey, gwiazdor australijskiej kobiecej reprezentacji piłki ręcznej. Źródło: Twitter/Capslock Hustla
Hannah Mouncey, gwiazdor australijskiej kobiecej reprezentacji piłki ręcznej. Źródło: Twitter/Capslock Hustla

Niejaka Hannah Mouncey de domo Callum Mouncey został największa gwiazdorem kobiecej  piłki ręcznej w Australii. Ten mierzący sobie 190 cm wzrostu  zmiennopłciowiec jeszcze w 2016 roku grał w męskiej reprezentacji Australii.

29-letni dziś Hannah Mouncey w 2015 roku jeszcze jako Callum umyśliła sobie, że zostanie kobietą. Wtedy grała w męskiej reprezentacji piłki ręcznej. Wcześnie jeszcze była zawodnikiem australijskiego rugby.

Jeszcze rok temu nie został dopuszczony do rozgrywek w lidze kobiecej, ale od tego sezonu już może grać.

Mouncey ma 190 wzrostu i waży około 100 kg. Odkąd pojawił się na parkietach w kobiecej lidze piłce ręcznej stał się jej największym gwiazdorem. Szybko trafił nawet do reprezentacji i teraz prowadzi Australię ku zwycięstwom w Mistrzostwach Azji w Piłkę Ręczną.

Mouncey rozpędza się z meczu na mecz. Przeciwko Kazaszkom zdobył 4 gole, ale Japonkom i Irankom strzelił po osiem.

Mouncey skarży się iż zarzuca mu się zbyt duża wagę. Według niej przy tak szybkiej i dynamicznej grze jaka jest piłka ręczna duża waga wcale nie jest dużym atutem.

Twierdzi również, że krytykując go krzywdzi się tez inne kobiety i dziewczęta.

„Pomyslicie jaki przekaz na temat ich ciał płynie do kobiet i dziewcząt. Mówi się im, że jak są zbyt duże, to nie mogą grać. To wsteczne i niebezpieczne” – pisał w brytyjskim „The Guardian”.

zmiennopłciowy_rugby_nczas
Źródło: Twitter

52 KOMENTARZE

  • Dlaczegóż? Przecież to wielka szansa dla wszystkich tych, którzy nie załapali się do męskich reprezentacji!
   Albo np. na powrót na ring Andrzei Gołoty?

   • jesteś głupim frajerem, śmieszek się znalazł, Andrzeja w to nie mieszaj to wielki pięściarz który walczył z wielkimi gwiazdami tego sportu, a nie tak jak twoje pseudo szpilki.

    • To nie jest wina tego sportowca, że urodził sie kobietą w ciele faceta. Cywilizacja i nauka dała mu szansę na zmianę tego i to jest ok! Ten świat nie musi ginąć. Ty sie zabij, jak ci nie pasuje…

     • Nie o to chodzi że ktoś chce zmienić płeć, nie mam nic przeciwko temu… ale jest jeden mankament, otóż mężczyzna zawsze będzie silniejszy i bardziej wytrzymały od kobiet a w sporcie to daje dużą przewagę. Np. jakby Mike Tyson nagle zmienił płeć i zechciał walczyć w damskim boksie… jak sądzisz któraś z kobiet dała by mu radę?

     • To moze goscia goscia nalezaloby wyslac do czubów zamiast na parkiet? Nawet jesli w papierach ma wszystko ok to jest tpo po ptostu nie fair. Teraz poczekamy az 25-latkowie stwierdza, ze czuja sie dziecmi i beda z 10-latkami grali w pilke…

     • Nauka jeszcze wymyśliła Cyklon B i jakoś nie jest powszechnie stosowany. Skąd to wiem? Jeszcze oddychasz robaczku lewacki!

  • Tak było zawsze. Starożytni Grecy byli fanami chłopców i przebierańców.

  • Ale z drugiej strony też i zabawne są te zdjęcia zmagań chłopo-baby z Irankami w chustach. Trochę babciowato wyglądają, więc koleś awansował na „stracha na stare baby”.

 1. Hahah, ciężka praca feminazistek i LGBT pozwoliła kolejny raz udowodnić, że faceci są wśród kobiet najlepsi! XD

  • Czekam na pierwszego transpłciowca z kobiety w mężczyznę, który wystąpi w MĘSKIEJ reprezentacji rugby albo piłki ręcznej. To będzie numer!
   Ale podejrzewam, że niedługo może być tak, że femiNAZISTKI wymuszą na leminfach, żeby KAŻDA repreentacja zatrudniała przynajmniej jednego L, jednego G, jednego B, jednego T, i jednego +.
   Bez tego nie ma dopuszczenia do rozgrywek.

 2. Niedawno z takich rzeczy sie śmiano. Dziś można już płakać – to rzeczywistość

  • Bo MILCZYNY! Zbyt długo OBOJETNIE MILCZYMY!
   Potrzebny jest głośny i zdecydowany SPRZECIW.
   Według badań w USA, tych TERRORYSTÓW jest ledwie OSIEM PROCENT!
   Nie lękajmy się!

  • Raczej bierności normalnych, czyli hetero, na chamskie rozpychanie się cudaków z ich dziwactwami. To kolejna podstępna grupa mniejszościowa, która narzuciła terror. Homo terror. Nie ma czegoś takiego jak zmiennopłciowi. Albo jest się kobietą albo mężczyzną, innej opcji nie ma (hermafrodytyzm to inny temat). Dewianci i inni zaburzeni przejmują wszystko. Wszystko co normalnych i białych. Normalni ulegli swoją biernością wszystkim więc nas inne grupy dominują.

   • Ja akurat na tę zmiennopłciowość się cieszę. Jak feminazistki wprowadzą matriarchat, to będzie się można poprzekabacać i wszystko wróci do normy (poza estetyką, rzecz jasna…).

   • Bo ci bierni to „poprawni i tolerancyjni” i celnie Pani napisała o cudakach: rozpychają się

   • „Normalnych czyli hetero”. Typowa wypowiedź hołoty umysłowej. Tylko ktoś o umyśle ameby może użyć takiego sformułowania. Nie obrażając ameb.

    • Ameba nie ma umysłu tym samym nie sposób jej obrazić.
     Heteroseksualizm w konfrontacji ze zmianą płci jest czymś normalnym czy pani/panu się to podoba czy nie.
     W tym wypadku hołotę reprezentuje ten co krytykuje sformowanie nie odnosząc się nijak do zagadnienia.

  • feministkOM!
   feministkOM!

   Do szkoły zanim coś opublikujesz!
   ONI walczą z nami również w taki sposób, żebyśmy kaleczyli NASZ język! Nie bez powodu Największym Językoznawcą Wszechczasów był Wybitny Działacz Socjalistyczny, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, ksywa partyjna Stalin, który nauczał, że „Kto panuje nad językiem, ten panuje nad świadomością”

   Poprawna polszczyzna to forma oporu!

 3. Był kiedyś taki przypadek w NRD, że tamtejsza atletka brała sterydy i przez to stała się facetem (zarost i brak cech kobiecych). Może tu było podobnie, od sterydów dostał jakiś zaburzeń hormonalnych i urosły gościowi piersi, a potem po prostu się przerobił na kobietę.

  • Czy ze sterydami czy bez, zaburzony bez konkretnego leczenia będzie tylko zaburzonym. Są pewne grupy, które natarczywie promują tych zaburzonych. Propaganda niezwykle nachalna, byle tylko zabić normalność i wykończyć białego człowieka. Nie zauważyłeś, że od dłuższego czasu prowadzone są wielopłaszczyznowe działania na wykończenie białej rasy?

  • Pozwolę sobie powątpić w taki akurat scenariusz. Raczej naumyślnie nie bierze się sterydów osłabiających formę. Ewentualnie od sterydów we łbie mu się porobiło.

  • No bez przesady z tymi cyckami, nie każdy facet z ginekomastią przerabia się na kobietę ;)

 4. Drogie panie, nauczcie się takie „koleżanki” produktywnie faulować. Zamiast ciągnąć za koszulkę, jak na zdjęciu, zdrowy kop w jaja i wyłączony (bo jakoś nie wierzę, że dał sobie uciąć).

  • Też nie wierzę, że te cudaki dadzą sobie uciąć… Pewnie wyszedł z założenia, że na wszelki wypadek zostawi a nuż się przyda:))) Niby takie głupie a z drugiej strony jakie to wszystko cwane. Niektórzy z pewnością mają problem psychiczny, ale też wielu jest kombinatorów. A czegóż to człowiek nie zrobi żeby zaistnieć choćby w 1 minucie „chwały”?

   • Przecież drugorzędne cechy płciowe nie mają znaczenia w tej psychodelii. Na cholerę miał sobie coś ucinać?

 5. Oczywistym jest, że zrobił to dla kariery. W męskiej lidze pewnie był przeciętny, a tu proszę – rozkwita. Cóż taka kolej rzeczy. LGBTQWERTY zaczyna zjadać swój ogon. Jeszcze kilka lat i wróci do normy, na całe szczęście bez pomocy brunatnych.

 6. Najlepszy jest biegaczka Semenya. Kawał chłopa i nawet się ożenił ostatnio.

 7. CHORE !!!!!!!! faktycznie ciężko komentować, zresztą nie tylko tego babochłopa dziwoląga ale też te islamskie zawodniczki… powinny w ogóle biegać w czarnych łachach ninja a nie tylko ze szmatą na głowie

 8. Ten news ok , ale weźcie nie udostępniajcie takich pierdół ,że jakaś ryba została znaleziona na plaży albo że znaleziono największy diament itp to nie poważne na prawicowej stronie szukanie na siłę sensacji

 9. Polska
  motto: „Kraj krzyży, ciemnoty i kadzidła.” (Płk. Mazguła)

  Polska wybitnie diabłu obrzydła.
  Bo to „kraj krzyży jest i kadzidła”.
  Chętnie powtórzyłby z Auschwitz „psoty”,
  Ale się wyrwać nie chcą „z ciemnoty”…
  Gorzej, „oświecać” innych nie dają
  I jawnie wiarę w Boga wyznają!!!

 10. po wejściu na parkiet takiego byka trener drużyny przeciwnej powinien zabronić grać swoim podopiecznym ze względu na wysokie ryzyko odniesienia kontuzji. Jeśli nie, to one same powinny odmówić gry i zejść z boiska. Kibice i sponsorzy na pewno szybko zrozumieją przez kogo nie ma rozrywki

 11. Hehe parodia
  Nie długo dla psa harta przyszyką ludzką głowę i będzie brał udział w biegach na 100 i 400 metrów :D

 12. Niestety, ale ludzie za długo żyli w spokoju na świecie i przydałaby się jakaś wojna. Ludzie w końcu zaczną być normalni.

 13. E, feministki ! Chciałyśta równości? To mota ! Na razie na próbe ino. Ale coś już tero źle to wyglonda. Hehehe.

 14. Mike Tyson głos już ma kobiety. Byłoby na pewno zabawnie jakby zmienił płeć i walczył z kobietami :-)

 15. Przecież kobiety są takie same jak faceci i w niczym im nie ustępują więc w czym problem. Zlikwidować podział sportu ze względu na płeć, w każdej dyscyplinie. Chciały, niech mają.

Comments are closed.