Planeta Nibiru uderzająca w Ziemię - symulacja. / fot. YouTube
Planeta Nibiru uderzająca w Ziemię - symulacja. / fot. YouTube

Tym razem to już prawie na pewno, w końcu poważni ufolodzy nie mogą się mylić. Obecnie są oni zgodni w kwestii katastrofy, która zniszczy naszą planetę. Data jest podana z dokładnością do minuty. Zagłada zostanie spowodowana przez planetę Nibiru.

Ufolodzy podali datę końca świata. Zagłada spowodowana zostanie przez planetę Nibiru. Ufolodzy opierają się na danych naukowców zajmujących się tajemniczym gigantycznym obiektem, który pojawił się w Układzie Słonecznym. Według ufologów, w razie zderzenia z inną planetą może doprowadzić do jej zniszczenia.

Według nich, jest to nieznana planeta nazwana Nibiru. Według teorii spiskowych, zdążyła ona już wykonać pełen obrót wokół słońca, zaś jej obecność w układzie słonecznym powoduje zmiany klimatyczne, katastrofy naturalne oraz aktywność sejsmiczno-wulkaniczną.

Michalkiewicz. The Movie

Ponadto orbitując w pobliżu słońca może wybuchnąć z powodu ogromnego ciśnienia w swoim wnętrzu. Do zagłady świata ma dojść za sześć dni, zaś jej data wyznaczona jest co do minuty. Masowego wymierania ludzkości należy wypatrywać 16 grudnia między godz. 16.14 a 16.36.

To już kolejny odcinek serialu o końca świata, w który wierzą zwolennicy teorii spiskowych. Tym razem posuwają się nawet do stwierdzeń, że „NASA milczy” na temat tajemniczej planety. O kolejnych końcach świata będziemy informować na bieżąco, następny spodziewany jest na przełomie stycznia i grudnia!