Problemy zdrowotne Roberta Janowskiego. Były gospodarz „Jaka to melodia?” nie poprowadzi Sylwestra. Czeka go poważna operacja

Robert Janowski, fot. PAP/Jan Bogacz
Robert Janowski, fot. PAP/Jan Bogacz

Robert Janowski walczy z poważną chorobą. Były gospodarz nie pojawił się na gali Lwice Biznesu, gdzie razem z żoną Moniką miał odebrać nagrodę dla „Gwiazdy o wielkim sercu” za swoją działalność charytatywną. Były prowadzący „Jaka to melodia?” niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, wiadomo jednak że niedługo czeka go poważna operacja.

W poniedziałek 3 grudnia w hotelu Mercure w Warszawie Monika Janowska sama musiała odebrać nagrodę. Nieobecność byłego gospodarza programu „Jaka to melodia?” wzbudziła spore zaniepokojenie. Organizatorka wydarzenia poinformowała później, że Robert Janowski znajduje się w szpitalu.

Znamy się kilka miesięcy, ale już zdążyłam przekonać się, jak dobrymi są ludźmi. Niestety nie ma dziś z nami Roberta, gdyż jest w szpitalu – informowała Ilona Adamska, cytowana przez „Na żywo”.

Robert nie był w stanie pojawić się na ceremonii, gdyż musi wypocząć – tłumaczyła magazynowi Monika Janowska.

Do swojej choroby odniósł się na Facebooku sam artysta. Nie chciał zdradzić szczegółów, jednak przyznał, że spędził w szpitalu niemal dwa tygodnie.

Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie ? Nie wrzucałem zdjęć „z kroplówką”, choć to bardzo modne ostatnio?Ech, nigdy za modą nie nadążałem ? Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali ? – napisał Jankowski na Facebooku.

Razem z Monika Janowska zostaliśmy nominowani do nagrody Lwice Biznesu „GWIAZDY O WIELKIM SERCU” za działalność charytatywną ? Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek? Serdecznie dziękuję za nominację, jednak ( I tutaj będzie prywata i wzruszenie ?) największe ukłony dla mojej żony Moniki – przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem ? – przyznał artysta.

Źródła: rmf.fm, Facebook

Prenumerata NCZ! z prezentem

Comments are closed.