Światowej sławy piosenkarka z wizytą u Jackowskiego. Poprosiła jasnowidza o pomoc

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube/Fakt24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube

Krzysztof Jackowski spotkał się z Rominą Power. Słynna amerykańska gwiazda poprosiła polskiego jasnowidza o pomoc w odnalezieniu swojego zaginionej przed wieloma laty córki.

Romina Power wyszła za mąż za włoskiego piosenkarza Albano Carissi, znanego jako AL Bano, z którym utworzyła znany na całym świecie piosenkarski duet. Znani są przede wszystkim z takich przebojów jak: „Felicita”, „Sharazan”, „Ci sara”.

Para ma 4 dzieci. W 1974 w Nowym Orleanie zniknęło ich najstarsze dziecko, wówczas 24-letnia Ylenia. Przeprowadzone policyjne śledztw nie przyniosło rezultatów, jednakże sądzi się, że dziewczyna pod wpływem narkotyków wskoczyła do rzeki Mississippi i utonęła.

Al Bano po latach pogodził się ze śmiercią córki, ale Romina Power ma nadal nadzieję, że ona żyje.

W niedzielę 9 grudnia Romina Power (67 l.) i Al Bano (75 l.) zagrali koncert w gdańskiej Ergo Arenie, ale dzień wcześniej piosenkarka spotkała się z jasnowidzem W Gdańsku. Jackowski potwierdził w rozmowie z Faktem24 to spotkanie.

– To prawda. Dla mnie było to olbrzymie zaskoczenie i jednocześnie wielki zaszczyt. Na spotkanie przyszły trzy panie – Romina Power, jej siostra oraz tłumaczka. Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że rozmawiam ze słynną piosenkarką. Pamiętam ją z początków kariery i zwyczajnie jej nie rozpoznałem. Dopiero w trakcie spotkania okazało się, że kobieta, która przede mną siedziała, to Romina Power we własnej osobie. Byłem naprawdę zaskoczony. Zanuciłem nawet jej słynny przebój „Felicita”. Bardzo się ucieszyła, że go znam – powiedział jasnowidz.

– Romina Power przekazała mi złoty woreczek, w którym znajdowała się piżama jej córki, a także trzy zdjęcia. … Powiedziała, że jest świadoma tego, że jej córka mogła umrzeć, jednak mimo wszystko chciałaby dowiedzieć się, co się stało. Obiecałem jej, że zrobię co w mojej mocy, żeby jej pomóc i w ciągu tygodnia wyślę jej moją wizję tego, co się stało – dodaje Krzysztof Jackowski.

Al Bano i Romina Power. Fot. youtube Funweek.it
Al Bano i Romina Power.
Fot. youtube Funweek.it

Źródło” Fakt24

14 KOMENTARZE

 1. Ciekawe, czy Jackowski coś wam płaci za artykuł o nim co kilka dni, czy was po prostu najzwyczajniej pogięło i zaczynacie prowadzić serwis o wróżbach i horoskopach?

  • No bo przecież to jest strona o wróżach i wróżbach z naczelnym wróżem JKM, który już od kilku lat przewiduje upadek Unii Europejskiej. Dzielnie mu wtóruje nadredaktor Michalkiewicz, ekspert od czytania w gwiazdach.
   Pan Jackowski ma też swoje miejsce w tak zacnym gronie, zaś w dziedzinie znajdywania trupów jest naprawdę bezkonkurencyjny.
   Redakcja też nie pozostaje w tyle, tyle razy wszystko już było na „krawędzi”, że już nie strach się bać!
   Jednak mile się to czyta i ogląda. Strona jest pierwszą, którą włączam po uruchomieniu komputera. Pozdrawiam.

  • Przecież to oczywiste że córka. Skoro mama ma dziś 67 lat, to w 1974 miała 23 lata, a córka – jak Pan Redaktor napisał wyżej – miała tylko 24.

   • niekoniecznie musiało być tak jak piszesz. poza tym to jest oczywiste że córki są starsze od swoich matek.

 2. Obserwuje tego jasnowidza czasami trafia w 10 . Jest lepszy od polityków bo oni bardzo często kłamią

 3. Czegoś nie rozumiem. Córka Rominy w 1974 miała 24 lata czyli dzisiaj miałaby 68 lat a więc była o rok starsza od matki?

 4. Ale tak w ogóle to wam powiem, że czasami ten Jackowski naprawdę ma trafne przeczucia. Na przykład pod koniec lata przepowiadał, że na jesieni prezydent podpisze jakąś z pozoru mało ważną ustawę, która spowoduje poważne zamieszki. Do protestujących mieli dołączać ludzie z ulicy. I to się rzeczywiście stało, tyle ze trochę dalej we Francji.

 5. Wróżbici,znachorzy,jasnowidzowie do wora,a wór do rzeki.Nie znoszę gościa,cepieliada.

Comments are closed.