Głupia śmierć w Warszawie. Poszedł na skróty i utonął w błocie

Budowa Południowej Obwodnicy Fot. Strona Dzielnicy Ursynów

Do rzadko spotykanej tragedii doszło na terenie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie. 41-letni mężczyzna, najprawdopodobniej chciał skrócić sobie drogę, poszedł przez wykopy, wpadł do 2,5 metrowego rowu wypełnionego wodą, zachłysnął się i utonął w błocie.

Zwłoki tego mężczyzny zostały znalezione rano 13 grudnia przez pracowników budowy.

„Musieliśmy użyć specjalnego przyrządu do wyławiania, dopiero potem przekazaliśmy ratownikom ciało” – mówił nam kpt. Piotr Cisek ze stołecznej straży pożarnej.

Wstępne badania wskazały, że ofiara nie miała na ciele obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Będziemy ustalać okoliczności i dokładną przyczynę jego śmierci – stwierdził asp. sztab. Robert Koniuszy z policji na Ursynowie.

Teren budowy obwodnicy jest całkowicie ogrodzony, ale blisko miejsca wypadku była otwarta brama i prawdopodobnie mężczyzna zdecydował się przejść na skróty do najbliższego skrzyżowania.

Źródło: „Super Express”.

6 KOMENTARZE

 1. „Teren budowy obwodnicy jest całkowicie ogrodzony, ale blisko miejsca wypadku była otwarta brama i prawdopodobnie …”
  i prawdopodobnie … ktoś będzie miał postępowanie co najmniej „w sprawie (nieumyślnego spowodowania śmierci)”

  • nie no nie zartuj , a co on zwierze ze jak otwarte to ma wchodzic bo otwarte…. 41 lat zyl , cos tam w tym swoim zyciu robil i wszystko po to zeby utonac w blocie, aczkolwiek mi sie wydaje ze on napruty szedl

   • Napruty to by się przedarł, był trzeźwy. Tylko w artykule mowa o osobach trzecich a co z drugimi? Kim był jegomość?

 2. Pominieto udzial osob „trzecich”, ale moglo sie tez zdarzyc, ze byla „druga” osoba. No nie?

  • Właśnie zauważam od jakegoś czasu, że p.o.j.e.b.y z lubością używają sformułowania o „osobach trzecich”. A tymczasem, zdaje się, nikt nie jest w stanie wyjaśnić w jaki to sposób, w szczególności wykluczający wielorakie przypuszczenia, „osoby trzecie” są bardziej „komunikatywne” od tych drugich…

   • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

Comments are closed.