Laluś Trzaskowski jest taki sam jak babcisynek Macron. Fałszywy. Rękami swoich potulnych radnych zlikwidował to, co rada uchwaliła tuż przed wyborami

Rafał Trzaskowski. Foto: PAP/Paweł Supernak
Rafał Trzaskowski. Foto: PAP/Paweł Supernak

Przed wyborami samorządowymi radni wprowadzili 98-proc. i 99-proc. bonifikatę za przekształcenia własnościowe mieszkań. Teraz nowy prezydent stolicy Rafał Trzaskowski złożył projekt zmniejszenia bonifikaty za przekształcenia prawa do użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. Radni Platformy Obywatelskiej właśnie go przegłosowali.

Przed wyborami samorządowymi uchwałę radnych PiS-u o 99 i 98 proc. bonifikatach przyjęto jednogłośnie, a więc także głosami PO. Jednak warszawiacy nie nacieszyli się długo tą ulgą.

Nowy prezydent stolicy rękami obłudnych radnych PO drastycznie zmienił to prawo. Teraz największa bonifikata wyniesie jedynie 60 proc. Szczególnie rozczarowani mogą się czuć mieszkańcy lokali w spółdzielniach mieszkaniowych, ponieważ to oni mieli skorzystać na poprzedniej propozycji.

O sprawie poinformował na Twitterze warszawski radny Jacek Ozdoba. Głosowanie nad uchwałą odbyło się dzisiaj przed godziną 15.

Oliwer Kubacki, rzecznik Komisji Weryfikacyjnej zauważył, że „podwyżka Trzaskowskiego” to dla warszawiaków strata 1,7 mld złotych.

Za to warszawiacy będą mieli wyższe opłaty za bilety komunikacyjne i „tramwaj różnorodności”. Tak samo zachowywał się prezydent Francji Emmanuel Macron – przede wyborami obiecywał cuda wianki, a po wyborach robił sobie słodkie fotki z różnymi dewiantami, a ludziom podwyższał podatki i opłaty. I skończyło się protestami.

Źródło: tvp.info

19 KOMENTARZE

 1. Trzaskowski co prawda ma żonę ale nie ważne. Nczas zamiast nazywać go lalusiem niech napisze dla odmiany by spróbował seksu lub powałał ruch wysłania go w kosmos.
  Jak nie pobiegnie na skargę do sadu to znaczy że naprawdę jest lewakiem.

 2. ale wg. postepakow warszawiakow pis to obciach… a nic innego niema – bo reszta to male partie. A PO jest duza i postepowa, a ze kradnie……… a kto nie kradnie.

  to jest myslenie warszawskich wyborcow. To niech placa za swoje. Sa wspolwinni tych podwyzek.

 3. Nie żałuję mieszkańców Warszawy ani troche.Jak sobie wybrali tak mają..Powinien im zabrać wszystko ten cieć.

  • Niemcom? Ich masz na myśli – no bo przecież nie Polacy go wybrali. Jeśli wolno użyć słowa : „wybór”. Ten spektakl od początku do końca był jednym wielkim fałszerstwem.

  • Deuter, ty jesteś bezmózg nie pseudo.
   Oburzacie się na forum totalnie antysocjalnym, że Trzaskowski postąpił jak kapitalista. Barany !!

 4. A ten cały trzaskowski zdaje sobie sprawę że wku…nie Warszawiaków, tych prawdziwych co jeszcze zostali, może doprowadzić do drugiego Powstania Warszawskiego i taki pętak ze strachu się zes..a?

 5. Pan T. jest grzecznym chłopcem. Zrobi wszystko co mu wytłumaczą i udowodnią niegrzeczni chłopcy i dziewczyny. Elastyczne majtki made in china nie są zdrowe. A warszafka nie jest łatwym miastem. Pan T. wziął na siebie ciężar którego nie udźwignie. To frajer i pies mu mordę lizał.

 6. Wlaśnie po to jest aborcja by komentujacy korwiniści co chcą wszystkiego za darmoche nie rodzili sie kosztem łupania z podatków osob zyciowo trzezwiejszych.

  ja musalem płacic długie lata niemałe pieniądze za to samo co socjalisci z prawicy dali w warszawie praktycznie gratis

Comments are closed.